SK Benátky nad Jizerou

I.B třída - 2022/2023

tl
tl

I.B třída, skupina "B", 3. kolo, sobota 20. srpna 2022 – 17:00

TJ Byšice - SK Benátky

(0:1)

tl
tl

I.B třída, skupina "B", 4. kolo, neděle 28. srpna 2022 – 17:00

SK Benátky - TJ Sokol Chotětov

(0:0)

tl
tl

I.B třída, skupina "B", 5. kolo, sobota 03. září 2022 – 17:00

SKK Hovorčovice - SK Benátky

(1:3)

tl
tl

I.B třída, skupina "B", 6. kolo, neděle 11. září 2022 – 17:00

SK Benátky - AFK Eletis Lužec

(1:0)

tl
tl

I.B třída, skupina "B", 7. kolo, sobota 17. září 2022 – 16:30

TJ Sokol Záryby - SK Benátky

(0:3)

tl
tl

I.B třída, skupina "B", 8. kolo, sobota 24. září 2022 – 10:30

TJ Sokol Pěčice - SK Benátky

(3:0)

tl
tl

I.B třída, skupina "B", 9. kolo, neděle 02. října 2022 – 16:00

SK Benátky - FC Mělník

(0:0)

tl
tl

I.B třída, skupina "B", 10. kolo, sobota 08. října 2022 – 16:00

SK Rejšice - SK Benátky

(0:1)

tl
tl

I.B třída, skupina "B", 11. kolo, neděle 16. října 2022 – 15:30

SK Benátky - AFK Libčice

(2:1)

tl
tl

I.B třída, skupina "B", 12. kolo, sobota 22. října 2022 – 15:30

SK Bakov nad Jizerou - SK Benátky

(2:2)

tl
tl

I.B třída, skupina "B", 13. kolo, neděle 30. října 2022 – 14:30

SK Benátky - TJ Slovan Velvary "B"

(0:0)

tl
tl

I.B třída, skupina "B", 1. kolo, neděle 06. listopadu 2022 – 14:00

SK Viktoria Všestudy - SK Benátky

(5:1)

tl
tl

I.B třída, skupina "B", 2. kolo, pátek 11. listopadu 2022 – 17:00

SK Benátky - SK Kosmonosy "B"

(1:1)

tl
tl

I.B třída, skupina "B", 17. kolo, sobota 25. března 2023 – 15:00

TJ Sokol Chotětov - SK Benátky

15:00h

tl
tl

I.B třída, skupina "B", 18. kolo, neděle 02. dubna 2023 – 16:30

SK Benátky - SKK Hovorčovice

16:30h

tl
tl

I.B třída, skupina "B", 19. kolo, sobota 08. dubna 2023 – 16:30

AFK Eletis Lužec - SK Benátky

16:30h

tl
tl

I.B třída, skupina "B", 20. kolo, neděle 16. dubna 2023 – 16:30

SK Benátky - TJ Sokol Záryby

16:30h

tl
tl

I.B třída, skupina "B", 21. kolo, neděle 23. dubna 2023 – 17:00

SK Benátky - TJ Sokol Pěčice

17:00h

tl
tl

I.B třída, skupina "B", 22. kolo, sobota 29. dubna 2023 – 10:15

FC Mělník - SK Benátky

10:15h

tl
tl

I.B třída, skupina "B", 23. kolo, neděle 07. května 2023 – 17:00

SK Benátky - SK Rejšice

17:00h

tl
tl

I.B třída, skupina "B", 24. kolo, sobota 13. května 2023 – 17:00

AFK Libčice - SK Benátky

17:00h

tl
tl

I.B třída, skupina "B", 25. kolo, neděle 21. května 2023 – 17:00

SK Benátky - SK Bakov nad Jizerou

17:00h

tl
tl

I.B třída, skupina "B", 26. kolo, neděle 28. května 2023 – 17:00

TJ Slovan Velvary "B" - SK Benátky

17:00h

tl
tl

I.B třída, skupina "B", 15. kolo, neděle 04. června 2023 – 17:00

SK Kosmonosy "B" - SK Benátky

17:00h

tl
tl

I.B třída, skupina "B", 16. kolo, neděle 11. června 2023 – 13:00

SK Benátky - TJ Byšice

13:00h

tl
tl

I.B třída, skupina "B", 14. kolo, neděle 18. června 2023 – 13:00

SK Benátky - SK Viktoria Všestudy

13:00h

Hlavní partneři