Umělá tráva

Tréninkové hřiště s umělou trávou

Typ umělého trávníku 3. generace ITALGREEN LESMO 62 o výšce vlákna 62 mm s tzv. paměťovým efektem. Certifikát FIFA - platný do 8.3.2024 (viz. konec stránky).

Rozpis UMT pro měsíc leden, únor, březen 2022.
Volná místa k pronájmu na UMT, viz. rozpis!

Rozměr plochy 98 metrů x 60 metrů (za brankami vyběhová zóna 4 metry, podél autové čáry 3 metry). Dále je hřiště po obvodu oploceno do výšky 2 metrů a za brankami do výšky 5 metrů. Umělá tráva disponuje také umělým osvětlením 200 luxů. Samotný rozměr hřiště je pak 90 x 54 metrů.

Ceník provozu hřiště s umělým trávníkem III. generace.

BEZ OSVĚTLENÍ   8:00 - 16:00 hod.  (leden, únor, březen)
ZÁPAS     (2 hod.) - celé hřiště (kabina, sprcha)                    3.000,- Kč
TRÉNINK (1 hod.) - celé hřiště (kabina, sprcha)                    2.000,- Kč
TRÉNINK (1 hod.) - půlka hřiště (kabina, sprcha)                  1.000,- Kč
S OSVĚTLENÍM  16:00 - 22:00 hod.  (leden, únor, březen)
ZÁPAS     (2 hod.) - celé hřiště (kabina, sprcha, osvětlení) 3.500,- Kč
TRÉNINK (1 hod.) - celé hřiště (kabina, sprcha, osvětlení) 2.500,- Kč
  TRÉNINK (1 hod.) - půlka hřiště (kabina, sprcha, osvětlení) 1.500,- Kč

Ceny jsou uvedeny včetně DPH

Kontaktní osoba:

Miroslav BOHDAN, tel.: 602 228 692
email: mirekbohdan@seznam.cz

!! PROVOZNÍ ŘÁD UMT 3.GENERACE !!

 

ATEST UMT - platnost do 8. března 2024


Národní sportovní agenturaMěsto Benátky nad JizerouStředočeský kraj

Mužstvo "A"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
SK Sparta Kolín
25 20 4 1 79:28 64 28
2.
SK Vysoké Mýto
25 16 5 4 64:24 53 14
3.
FK Velké Hamry z.s.
25 14 6 5 62:31 48 9
4.
FK Čáslav
25 12 5 8 43:40 41 5
5.
SK Kosmonosy
25 10 8 7 57:46 38 2
6.
SK Benátky
25 9 10 6 45:23 37 1
7.
FK Letohrad
25 10 5 10 41:38 35 -1
8.
TJ Sokol Libiš
25 10 2 13 48:55 32 -4
9.
MFK Trutnov
25 9 4 12 33:46 31 -8
10.
FC Hlinsko
25 8 6 11 31:45 30 -6
11.
SK Poříčany
25 9 3 13 33:50 30 -9
12.
FK Náchod
25 8 4 13 22:43 28 -11
13.
SK Tochovice
24 6 6 12 41:58 24 -12
14.
FC Horky n.J.
25 6 4 15 28:51 22 -17
15.
Dvůr Králové n.L.
25 4 9 12 32:45 21 -15
16.
Sparta Kutná Hora
24 5 5 14 29:65 20 -19
Mužstvo B

Mužstvo "B"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
TJ Sokol Řepov
21 16 3 2 95:27 51 21
2.
SK Benátky B
21 16 3 2 76:15 51 18
3.
SK Bělá p.Bezdězem
21 14 1 6 62:27 43 10
4.
TJ Sokol Březno
21 13 2 6 76:38 41 8
5.
TJ Sokol Kosořice
21 11 5 5 51:29 38 8
6.
Akuma MB
21 11 3 7 57:32 36 3
7.
Sokol Kněžmost
21 9 3 9 43:45 30 0
8.
TJ Kostelní Hlavno
21 7 5 9 29:55 26 -4
9.
SK Jizeran Doubrava
21 8 1 12 36:58 25 -8
10.
FK Krnsko
21 7 3 11 46:57 24 -6
11.
Kr. Vrutice
21 7 2 12 40:61 23 -7
12.
FK Zdětín
21 5 2 14 34:77 17 -13
13.
SK Dolní Bousov B
21 3 7 11 28:68 16 -17
14.
FC Mukařov
21 0 0 21 13:97 0 -33
Mužstvo A


Další kolo - Mládež

U19 Dorost - 24. kolo:
Labský Kostelec - Benátky
neděle 22.5. od 10:15 hod.

U15 St.žáci / U13 Ml.žáci - 32. kolo:
Benátky - Pol.Nymburk
středa 18.5. od 16:30/18:10 h.

U11 Starší přípravka - 12. kolo:
Benátky - Dobrovice
pátek 20.5. od 16:30 h.

U9 Mladší přípravka:
Finálový turnaj v Benátkách
středa 25.5. od 16:00 h.
(Benátky, Bezno, Kněžmost, Akuma)

U7 Předpřípravka:
Probíhají tréninky