SK Benátky nad Jizerou

I.B třída - 2023/2024

tl
tl

I.B třída, skupina "B", 3. kolo, sobota 19. srpna 2023 – 17:00

TJ Sokol Chotětov - SK Benátky

(1:0)

tl
tl

I.B třída, skupina "B", 4. kolo, neděle 27. srpna 2023 – 17:00

SK Benátky - TJ Sokol Řepov

(0:0)

tl
tl

I.B třída, skupina "B", 5. kolo, sobota 02. září 2023 – 17:00

TJ Sokol Obříství - SK Benátky

(1:0)

tl
tl

I.B třída, skupina "B", 6. kolo, neděle 10. září 2023 – 17:00

SK Benátky - TJ Sokol Záryby

(0:0)

tl
tl

I.B třída, skupina "B", 7. kolo, neděle 17. září 2023 – 16:30

FC Mělník - SK Benátky

(0:0)

tl
tl

I.B třída, skupina "B", 8. kolo, sobota 23. září 2023 – 16:30

TJ Sokol Pěčice - SK Benátky

(1:0)

tl
tl

I.B třída, skupina "B", 9. kolo, neděle 01. října 2023 – 16:00

SK Benátky - SKK Hovorčovice

(3:1)

tl
tl

I.B třída, skupina "B", 10. kolo, sobota 07. října 2023 – 10:15

SK Union Čelákovice - SK Benátky

(1:0)

tl
tl

I.B třída, skupina "B", 11. kolo, neděle 15. října 2023 – 15:30

SK Benátky - SK Bakov nad Jizerou

(1:2)

tl
tl

I.B třída, skupina "B", 12. kolo, neděle 22. října 2023 – 15:30

SK Viktoria Všestudy - SK Benátky

(0:0)

tl
tl

I.B třída, skupina "B", 13. kolo, neděle 29. října 2023 – 14:30

SK Benátky - AFK Eletis Lužec

(1:3)

tl
tl

I.B třída, skupina "B", 1. kolo, neděle 05. listopadu 2023 – 14:00

SK Zeleneč - SK Benátky

(2:0)

tl
tl

I.B třída, skupina "B", 2. kolo, neděle 12. listopadu 2023 – 14:00

SK Benátky - 1.FC Líbeznice

(0:1)

tl
tl

I.B třída, skupina "B", 17. kolo, neděle 24. března 2024 – 15:00

TJ Sokol Řepov - SK Benátky

15:00h

tl
tl

I.B třída, skupina "B", 18. kolo, neděle 31. března 2024 – 16:30

SK Benátky - TJ Sokol Obříství

16:30h

tl
tl

I.B třída, skupina "B", 19. kolo, neděle 07. dubna 2024 – 16:30

TJ Sokol Záryby - SK Benátky

16:30h

tl
tl

I.B třída, skupina "B", 20. kolo, neděle 14. dubna 2024 – 16:30

SK Benátky - FC Mělník

16:30h

tl
tl

I.B třída, skupina "B", 21. kolo, neděle 21. dubna 2024 – 17:00

SK Benátky - TJ Sokol Pěčice

17:00h

tl
tl

I.B třída, skupina "B", 22. kolo, sobota 27. dubna 2024 – 17:00

SKK Hovorčovice - SK Benátky

17:00h

tl
tl

I.B třída, skupina "B", 23. kolo, neděle 05. května 2024 – 17:00

SK Benátky - SK Union Čelákovice

17:00h

tl
tl

I.B třída, skupina "B", 24. kolo, sobota 11. května 2024 – 17:00

SK Bakov nad Jizerou - SK Benátky

17:00h

tl
tl

I.B třída, skupina "B", 25. kolo, neděle 19. května 2024 – 17:00

SK Benátky - SK Viktoria Všestudy

17:00h

tl
tl

I.B třída, skupina "B", 26. kolo, sobota 25. května 2024 – 17:00

AFK Eletis Lužec - SK Benátky

17:00h

tl
tl

I.B třída, skupina "B", 16. kolo, neděle 02. června 2024 – 17:00

SK Benátky - TJ Sokol Chotětov

17:00h

tl
tl

I.B třída, skupina "B", 15. kolo, neděle 09. června 2024 – 17:00

1.FC Líbeznice - SK Benátky

17:00h

tl
tl

I.B třída, skupina "B", 14. kolo, neděle 16. června 2024 – 17:00

SK Benátky - SK Zeleneč

17:00h

Hlavní partneři