SK Benátky nad Jizerou

Starší přípravka U11 - 2023/2024

tl
tl

Starší přípravka U11, 2. kolo, čtvrtek 07. září 2023 – 17:00

TJ Sokol Kochánky - SK Benátky

(3:1)

tl
tl

Starší přípravka U11, 5. kolo, středa 13. září 2023 – 17:00

SK Bezno - SK Benátky

(5:1)

tl
tl

Starší přípravka U11, 3. kolo, čtvrtek 21. září 2023 – 17:00

SK Benátky - FK Krnsko

(4:2)

tl
tl

Starší přípravka U11, 4. kolo, sobota 23. září 2023 – 13:30

SK Benátky - SLAVOJ Kropáčova Vrutice

(7:4)

tl
tl

Starší přípravka U11, 1. kolo, pátek 06. října 2023 – 16:30

SK Kosmonosy - SK Benátky

(7:3)

tl
tl

Starší přípravka U11, 3. kolo, středa 11. října 2023 – 16:00

SK Benátky - TJ Sokol Jabkenice

(2:5)

tl
tl

Starší přípravka U11, 7. kolo, středa 18. října 2023 – 16:00

SK Benátky - SK Bezno

(5:6)

tl
tl

Starší přípravka U11, 4. kolo, neděle 22. října 2023 – 10:00

SK Benátky - FC Sporting Mladá Boleslav

(0:5)

tl
tl

Starší přípravka U11, 5. kolo, středa 25. října 2023 – 16:00

SK Benátky - FK Dobrovice

(4:2)

tl
tl

Starší přípravka U11, 6. kolo, sobota 04. listopadu 2023 – 10:00

TJ Sokol Kochánky - SK Benátky

(4:1)

tl
tl

Starší přípravka U11, 1. kolo, sobota 06. dubna 2024 – 08:30

SLAVOJ Kropáčova Vrutice - SK Benátky

(1:8)

tl
tl

Starší přípravka U11, 2. kolo, středa 10. dubna 2024 – 17:00

SK Benátky - TJ Sokol Kosořice

(9:3)

tl
tl

Starší přípravka U11, 3. kolo, pátek 12. dubna 2024 – 17:00

TJ Žerčice - SK Benátky

(0:15)

tl
tl

Starší přípravka U11, 4. kolo, neděle 21. dubna 2024 – 10:00

FK Dobrovice - SK Benátky

(6:1)

tl
tl

Starší přípravka U11, 5. kolo, středa 24. dubna 2024 – 17:00

SK Benátky - TJ Sokol Jabkenice

(1:2)

tl
tl

Starší přípravka U11, 7. kolo, pátek 03. května 2024 – 17:00

SK Benátky - FK Krnsko

(3:2)

tl
tl

Starší přípravka U11, 8. kolo, pátek 10. května 2024 – 17:00

SK Benátky - SLAVOJ Kropáčova Vrutice

(3:4)

tl
tl

Starší přípravka U11, 9. kolo, sobota 11. května 2024 – 10:00

TJ Sokol Kosořice - SK Benátky

(4:2)

tl
tl

Starší přípravka U11, 10. kolo, středa 15. května 2024 – 17:00

SK Benátky - TJ Žerčice

(9:1)

tl
tl

Starší přípravka U11, 6. kolo, čtvrtek 16. května 2024 – 17:00

SKP Mladá Boleslav - SK Benátky

(2:2)

tl
tl

Starší přípravka U11, 11. kolo, neděle 19. května 2024 – 09:30

SK Benátky - FK Dobrovice

(0:13)

tl
tl

Starší přípravka U11, 12. kolo, středa 22. května 2024 – 17:00

TJ Sokol Jabkenice - SK Benátky

(4:3)

tl
tl

Starší přípravka U11, 13. kolo, středa 29. května 2024 – 17:00

SK Benátky - SKP Mladá Boleslav

(2:3)

tl
tl

Starší přípravka U11, 14. kolo, sobota 01. června 2024 – 14:00

FK Krnsko - SK Benátky

14:00h

Hlavní partneři