Archiv článků

Domácí bezbranková remíza proti České Lípě!

Stává se už trochu koloritem, že benátecký trenér Tomáš Staněk v pozápasových hodnoceních zmiňuje chabou koncovku svého týmu. Jinak nemohl hodnotit ani domácí souboj proti českolipskému Arsenalu. Benátečtí fotbalisté si, zejména v úvodu druhého poločasu, vypracovali dostatek šancí, avšak ani jednu se jim nepodařilo proměnit. V závěru za to mohli pykat, v největší šanci ale selhal hostující Wendler. Oba soupeři se tak rozešli smírně 0:0. I tak tato remíza posunula benátecký tým na 6. místo třetiligové tabulky.

A tým - zápas

Benátky se chystají na Slavii, zapojí se celé město. Šéf klubu hájí cenu vstupenek: Je adekvátní!

Poslední říjnový den se bez ohledu na výsledek zapíše do historie klubu, do Benátek dorazí k utkání třetího kola fotbalového MOL Cupu hvězdná Slavia. Přípravy na pohárové utkání mezi třetiligovým nováčkem a vedoucím celkem Chance ligy jsou v plném proudu. Předseda domácího klubu Marek Mařík poodhalil první detaily organizace, včetně chystané montované tribuny. Jak se město připravuje na příliv fanoušků a co vše je potřeba zajistit pro hladký průběh fotbalového svátku?

Klub

Béčko si připisuje další tři body, vyhrálo v Řepově!

Hráči benátecké rezervy zvládli další utkání středočeské 1.B třídy skupiny B. V okresním derby na půdě Řepova si rozhodující náskok vydobyli již v prvním poločase. Přesně mířily posily z třetiligového A-týmu Hell s Hájkem. Na jejich branky navázal ve druhém poločase také Poběrežský. I když se domácím podařilo v závěrečné dvacetiminutovce dvakrát snížit, hosté si již výhru vzít nenechali. Dvanáctou branku v této sezóně přidal ještě Machů. Rezerva ještě neokusila hořkost porážky a vyhřívá se na prvním místě. O poznání těžší oříšek ji ale čeká příští týden, kdy na domácí půdě hostí Pěčice, které taktéž zažívají velmi dobré období.

B tým - zápas

Potvrdí Benátky doma venkovní body proti FK ARSENAL ČESKÁ LÍPA?!

Po výhře 1:0 na půdě posílené královéhradecké rezervy čeká na benátecké fotbalisty další třetiligové klání. Do Benátek nad Jizerou nyní přijíždí 8. tým tabulky třetí nejvyšší fotbalové soutěže skupiny B - FK ARSENAL ČESKÁ LÍPA. Severočeši neměli vůbec dobrý vstup do soutěže, což odnesl hlavní trenér Hradiský, jehož nahradil zkušený stratég Josef Csaplár. Pod jeho vedením se Českolipští určitě zlepšili, čehož je důkazem současné osmé místo se ziskem 13 bodů. Náš dnešní soupeř má ale pasivní skóre 17:24, což je odrazem nepovedeného startu sezóny.

A tým - preview

Prodej vstupenek na zápas 3. kola MOL Cupu Benátky - Slavia ZAHÁJEN!

3. kolo poháru MOL CUP.

Klub

„Z nového prostředí jsem byl trochu ve stresu“, říká mladík ADAM RULF.

Jednou z nových posil před třetiligovou sezónou benáteckého fotbalového mužstva se stal devatenáctiletý záložník ADAM RULF, který přišel z druholigové Viktorie Žižkov. Do mužstva vnesl elán a začal sbírat stále více třetiligových minut. V domácím utkání proti Mostu se také zapsal do střelecké listiny.

Nejtěsnější vítězství na půdě rezervy Hradce Králové!

Nepřálo jim nepříznivé počasí ani reprezentační přestávka. Benátečtí fotbalisté se ale se všemi těmito okolnostmi popasovali na jedničku. Do karet jim naopak nahrálo vyloučení královéhradeckého Heidenreicha ze 17. minuty. Benátečtí si proti deseti votrokům vypracovávali šance a soupeře, který mohl tak trochu zapomenout na dobývání hostující obrany, do větších příležitostí nepouštěli. O všem rozhodla pohledná benátecká akce, kterou rutinérsky završil brankou Fabián. V nervóznějším závěru nepřipustili benátečtí hráči komplikace a zkušenou hrou si dokráčeli pro tříbodový zisk.

Béčko zvládlo utkání proti nováčkovi z Kosořic!

Další těžké derby mají za sebou hráči benátecké rezervy. V Horkách nad Jizerou hostili nedaleké Kosořice, které jsou nováčkem soutěže a zatím si vedou velice dobře. V utkání, které mělo svoji kvalitu, rozhodla jediná branka. Tu vstřelil v závěrečné dvacetiminutovce domácí útočník Vlasák, který přisoudil všechny tři body benáteckému béčku. Příští týden odehraje benátecká rezerva další derby, když tentokrát zajíždí na půdu Řepova.

V neděli sehrají Benátečtí další venkovní utkání s týmem FC HRADEC KRÁLOVÉ ˝B˝!

Po středeční dohrávce vyráží benátečtí fotbalisté opět na východ Čech. V neděli 13. října zajíždí na půdu rezervy FC HRADEC KRÁLOVÉ "B". Ta hraje na stadionu královéhradecké Slavie, kde v loňské divizní sezóně benátečtí hráči slavili výhru 2:1, a tak mají na tento stadion velmi dobré vzpomínky. Zpět ale k nadcházejícímu soupeři. Ten se zatím nachází na velice slušném 6. místě se ziskem 15 bodů a skóre 13:13. Mladí votroci využívají vazby na prvoligový A-tým, z něhož jsou často posilování a zřejmě tomu nebude jinak ani v reprezentační přestávce, a tak se dá očekávat další velice těžké utkání.