SK Benátky nad Jizerou

Archiv článků

19. Fotbalová veselice - FOTO!

Foto z opět vydařené 19. Fotbalové veselice.

Klub

Chcete mít doma hodiny fotbalového klubu SK Benátky? Tak neváhejte a objednávejte!

Hodiny

Klub

Rezerva uzavřela podzim doma na umělé trávě prohrou s Líbeznicemi!

Podzimní derniéra na benátecké umělé trávě zdejší rezervě nevyšla. V souboji proti druhým Líbeznicím nepodali svěřenci trenéra Kubáta vůbec špatný výkon, nicméně brankově se dokázali prosadit až v samém závěru, kdy porážku mírnil střídající Vojtěch Dvořák. Béčko tak přezimuje na předposledním místě s dvanáctibodovým ziskem.

B tým - zápas

Benátky přezimují na druhém místě. V Ústí nad Orlicí rozhodla penalta v 93. minutě!

Na dosah měli přezimování na čele divizní tabulky C. Pokutový kop ve třetí minutě nastaveného času jim vzal bodovou naději. Benátečtí fotbalisté si na půdě druhého Ústí nad Orlicí připsali teprve svoji druhou porážku. Domácí tým je díky tomuto tříbodovému zisku přeskočil a přezimuje na prvním místě s náskokem jediného bodu právě na Benátky nad Jizerou.

A tým - zápas

19. FOTBALOVÁ VESELICE - pátek 17.11.2023 od 20 hodin ve společenském sále Záložna.

Rok se s rokem sešel. Benátecký fotbalový klub pořádá ve sváteční pátek 17. listopadu 2023 v pořadí již 19. Fotbalovou veselici. Tradičně v městském sále Záložna bude tato oblíbená společenská akce zahájena ve 20 hodin. K tanci bude do časných ranních hodin hrát zdejší DJ Radek Houška. Na baru bude přichystána široká škála alko i nealko nápojů. Nedílnou součástí je též bohaté občerstvení či bohatá tombola, ve které budou moci návštěvníci vyhrát mnoho hodnotných cen. Dále se budete moci potkat s hráči divizního benáteckého A-mužstva, kteří v podzimní sezóně úspěšně reprezentují zdejší město, čehož je momentální 2. místo ve čtvrté nejvyšší české fotbalové soutěži naprosto zřejmým důkazem.

Klub

Poslední podzimní kolo a šlágr všech divizí je tady! Benátky míří do ÚSTÍ NAD ORLICÍ!

Už jen jediné kolo zbývá sehrát do konce podzimní části fotbalové Fortuna Divize C. A osud si nemohl přát lepší vyústění situace, než přímý souboj o první místo v tabulce! V něm se v sobotu 11. listopadu utkají TJ JISKRA ÚSTÍ NAD ORLICÍ a SK Benátky nad Jizerou. V tomto utkání se bude rozhodovat o tom, kdo přezimuje na prvním místě tabulky čtvrté nejvyšší soutěže! V sázce je tedy hodně a určitě si to moc dobře uvědomují oba sobotní soupeři. Lepší výchozí pozici v tuto chvíli mají fotbalisté Benátek nad Jizerou, kteří na domácí půdě pěti brankami vyprovodili Nový Bydžov a dokonale tak využili zaváhání jejich sobotního soupeře z Ústí nad Orlicí, který klopýtl ve Velkých Hamrech. Ve šlágru kola a zápasu podzimu se tak rozhodne! Zápas startuje ve 14:00 hodin a držme společně palcem benáteckým fotbalistům! Tradičně pro úplnost pak dodejme ještě bilanci sobotního soupeře z Ústí nad Orlicí, který ze 14 odehraných zápasů 11 vyhrál, 2 remizoval a jen 1 prohrál. Při skóre 37:10 a zisku 35 bodů tak aktuálně ztrácí dva body na vedoucí Benátky.

A tým - preview

„Předváděná hra by v některých zápasech mohla být lepší“, říká zkušený stoper MICHAL HELL.

Stal se nejzvučnější posilou zadních řad benáteckého týmu v letní přestávce. Zkušený dvaatřicetiletý obránce Michal Hell má za sebou angažmá v pražské Slavii, druholigových klubech Vlašimi či Táborska či třetiligových Kunicích, Čáslavi či naposledy Králově Dvoře. I jeho zásluhou jsou Benátky nejméně inkasujícím týmem divizní skupiny C.

Klub

VALNÁ HROMADA klubu - pátek 10. listopadu od 18:00 hodin v restauraci na hřišti.

V pátek 10.11.2023 od 18:00 hodin se koná v restauraci na fotbalovém hřišti VALNÁ HROMADA SK Benátky n/Jiz. Zváni jsou všichni členi a příznivci klubu!

Klub

Nový Bydžov si odvezl bůra a Benátky se posunuly do čela divizní tabulky!

Benátečtí fotbalisté využili zaváhání vedoucího Ústí nad Orlicí, které prohrálo ve Velkých Hamrech 0:1 a vyšvihli se do čela divizní tabulky. Cesta za třemi body ale byla trnitá. Brzy totiž v souboji s Novým Bydžovem prohrávali. Ještě do poločasu ale brankový stav otočili dvěma zásahy Nigerijce Jimmyho. Ve druhé půli překonali hostujícího brankáře Strýhala ještě třikrát a po jejich nejvyšším vítězství podzimní části sezóny se dostali před svého nejbližšího soupeře – orlicko-ústeckou Jisrku. Ta na ně v tuto chvíli ztrácí dva body.

A tým - zápas

Hlavní partneři