Rezerva nadějné vedení v Hovorčovicích neudržela !

S rozporuplnými pocity se vraceli z Hovorčovic fotbalisté benátecké rezervy. Ti totiž na konci poločasu vedli na soupeřově půdě 3:0 a málokdo by si vsadil na to, že mohou o třetí po sobě jdoucí výhru přijít. Domácím se však do poločasu podařilo snížit a ihned po pauze vstřelili korigující branku. Čtyři minuty před koncem Pouzar svým druhým gólem vyrovnal a rozhodl tak o dělbě bodů.

Počet diváků: 100

Votruba - Mansfeld, Kaličiak, Valíček, Kubík, O. Pouzar, Škorvánek, Sklenář, Vintr (63. Milčák), Ptáček (67. Klíma), J. Pouzar

Ulrich - Zeman (87. Jirků), Sudek, Outěřický, Poustecký (87. Špringl) - Pešta, Kadeřábek (75. Chaloupka), Zedníček, Vlček (46. Ječný), Plichta - Bažo (46. O. Dvořák)

Od úvodu utkání byli benátečtí fotbalisté lepším týmem a často přikovali hráče Hovorčovic na jejich polovinu. Téměř po půl hodině se také po zásluze ujali vedení po utěšené střele Jakuba Vlčka 0:1. Na tuto branku brzy navázal Jaroslav Bažo, který využil fatální chybu domácího brankáře Votruby, jemuž vypadl míč z náruče – 0:2. Tři minuty před poločasovou pauzou zvýšil na tříbrankový rozdíl opět Jakub Vlček a nad domácími se začali stahovat mračna – 0:3. V poslední minutě se však prosadil nenápadnou střelou František Škorvánek, který dal svému týmu naději – 1:3.

Tím spíše, když na začátku druhé půle snížil na rozdíl jedné branky Jakub Pouzar2:3. Ve druhém poločase sledovali diváci v Hovorčovicích úplně jinou podívanou. Domácí byli nebezpečnější, hosté se víceméně jen bránili. Několikrát jim pomohla nepřesnost domácích, jindy úspěšný zákrok brankáře Ulricha. Ani on však nestačil na hlavičku Jakuba Pouzara z 86. minuty, která rozhodla o tom, že toto utkání nebude mít vítěze – 3:3.

V dalším kole se postaví svěřenci trenéra Došlého Lužci, se kterým se jistě budou chtít vrátit na vítěznou vlnu.