Rezerva domácí utkání nezvládla a podlehla týmu Pěčic!

Na Pěčice se benátecké rezervě v letošní sezóně příliš nedaří. Po podzimní porážce 2:3 na půdě soupeře, v jarní odvetě béčko znovu nebodovalo. Po brankově vyrovnané první půli udeřil na začátku té druhé pěčický Novák. Výhru svého týmu pojistil v samém závěru hostující Rychetský. V dalším kole nejnižší krajské soutěže se benátecké béčko utká na půdě celku FC Mělník, kde bude chtít bodovat a zapsat do tabulky další bodový zisk.

Počet diváků: 70

Ulrich - Poustecký, Zeman (80. Pešta), Špringl, Ječný, Lenikus, Vohánka (73. Vydra), Plichta (82. Haba), Jirků (62. Jak. Špitálský), Bažo (65. N. Zmij), Outěřický

Dufek - Vodháněl (73. Rychetský), Mulač, O. Novák, Skuček, Beran, Šťastný (46. V. Novák), Hellmiss (88. Moc), Kohout, Heřmanský (80. M. Valenta), V. Valenta (85. Tůma)

Ondřej NOVÁK (kapitán Pěčic): Utkání jsme začali celkem dobře. V prvním poločase jsme šli třikrát sami na bránu, bohužel ani jednou jsme nedokázali proměnit. Domácí jsme do větší šance nepustili, takže jsme šli do šaten za stavu 0:0. Druhý poločas začal stejně, jen se nám konečně podařilo proměnit šanci, díky které jsme vedli 1:0. Pak se hra vyrovnala, my jsme hrozili hlavně z brejků a poctivě bránili. Jedinou větší šanci domácích výborně vychytal navrátilec v sestavě Tomáš Dufek. Deset minut před koncem jsme konečně přidali pojistku a zápas už jsme měli do konce pod kontrolou. Pro nás důležité a zasloužené tři body. Čeká nás náročný program v podobě dvou středečních odložených zápasů, takže nám tato výhra určitě pomůže.