SK Benátky nad Jizerou

Krajský přebor dorostu U19 - 2023/2024

tl
tl

Krajský přebor dorostu U19, 3. kolo, sobota 19. srpna 2023 – 09:30

SK Kosmonosy - SK Benátky

(2:1)

tl
tl

Krajský přebor dorostu U19, 4. kolo, sobota 26. srpna 2023 – 09:30

SK Benátky - SK Olympie Dolní Břežany

(1:0)

tl
tl

Krajský přebor dorostu U19, 5. kolo, neděle 03. září 2023 – 09:30

FK Říčany - SK Benátky

(0:0)

tl
tl

Krajský přebor dorostu U19, 6. kolo, sobota 09. září 2023 – 09:30

SK Benátky - FK Bohemia Poděbrady

(4:1)

tl
tl

Krajský přebor dorostu U19, 7. kolo, neděle 17. září 2023 – 09:30

SK Rakovník - SK Benátky

(1:1)

tl
tl

Krajský přebor dorostu U19, 1. kolo, středa 20. září 2023 – 15:00

SK Slaný - SK Benátky

(1:0)

tl
tl

Krajský přebor dorostu U19, 8. kolo, neděle 24. září 2023 – 09:30

FK Brandýs/Boleslav - SK Benátky

(2:1)

tl
tl

Krajský přebor dorostu U19, 2. kolo, čtvrtek 28. září 2023 – 09:30

SK Benátky - Sokol Hostouň

(0:0)

tl
tl

Krajský přebor dorostu U19, 9. kolo, sobota 30. září 2023 – 09:30

SK Benátky - FK Benešov

(1:7)

tl
tl

Krajský přebor dorostu U19, 10. kolo, sobota 07. října 2023 – 09:30

SK Kladno "B" - SK Benátky

(1:0)

tl
tl

Krajský přebor dorostu U19, 11. kolo, sobota 14. října 2023 – 09:30

SK Benátky - MFK Dobříš

(0:0)

tl
tl

Krajský přebor dorostu U19, 12. kolo, sobota 21. října 2023 – 09:30

SK Spartak Příbram - SK Benátky

(0:2)

tl
tl

Krajský přebor dorostu U19, 13. kolo, sobota 28. října 2023 – 09:30

SK Benátky - SK Lhota

(0:0)

tl
tl

Krajský přebor dorostu U19, 14. kolo, neděle 05. listopadu 2023 – 09:30

FK Pšovka Mělník - SK Benátky

(1:4)

tl
tl

Krajský přebor dorostu U19, 15. kolo, sobota 11. listopadu 2023 – 09:30

SK Benátky - SK Vyžlovka

(1:0)

tl
tl

Krajský přebor dorostu U19, 17. kolo, neděle 10. března 2024 – 09:30

Sokol Hostouň - SK Benátky

09:30h

tl
tl

Krajský přebor dorostu U19, 18. kolo, sobota 16. března 2024 – 09:30

SK Benátky - SK Kosmonosy

09:30h

tl
tl

Krajský přebor dorostu U19, 19. kolo, neděle 24. března 2024 – 09:30

SK Olympie Dolní Břežany - SK Benátky

09:30h

tl
tl

Krajský přebor dorostu U19, 20. kolo, sobota 30. března 2024 – 09:30

SK Benátky - FK Říčany

09:30h

tl
tl

Krajský přebor dorostu U19, 21. kolo, sobota 06. dubna 2024 – 09:30

FK Bohemia Poděbrady - SK Benátky

09:30h

tl
tl

Krajský přebor dorostu U19, 22. kolo, sobota 13. dubna 2024 – 09:30

SK Benátky - SK Rakovník

09:30h

tl
tl

Krajský přebor dorostu U19, 23. kolo, sobota 20. dubna 2024 – 09:30

SK Benátky - FK Brandýs/Boleslav

09:30h

tl
tl

Krajský přebor dorostu U19, 24. kolo, sobota 27. dubna 2024 – 09:30

FK Benešov - SK Benátky

09:30h

tl
tl

Krajský přebor dorostu U19, 25. kolo, sobota 04. května 2024 – 09:30

SK Benátky - SK Kladno "B"

09:30h

tl
tl

Krajský přebor dorostu U19, 26. kolo, sobota 11. května 2024 – 09:30

MFK Dobříš - SK Benátky

09:30h

tl
tl

Krajský přebor dorostu U19, 27. kolo, sobota 18. května 2024 – 09:30

SK Benátky - SK Spartak Příbram

09:30h

tl
tl

Krajský přebor dorostu U19, 28. kolo, sobota 25. května 2024 – 09:30

SK Lhota - SK Benátky

09:30h

tl
tl

Krajský přebor dorostu U19, 29. kolo, sobota 01. června 2024 – 09:30

SK Benátky - FK Pšovka Mělník

09:30h

tl
tl

Krajský přebor dorostu U19, 30. kolo, neděle 09. června 2024 – 09:30

SK Vyžlovka - SK Benátky

09:30h

tl
tl

Krajský přebor dorostu U19, 16. kolo, sobota 15. června 2024 – 09:30

SK Benátky - SK Slaný

09:30h

Hlavní partneři