Tabulky

Tabulka Mladších žáků 7+1, Krajský přebor, skupina "B" 2019/2020

Celkem

# Klub Z V R P S B
1. Sparta Kutná Hora 15 15 0 0 74:21 45
2. SK POLABAN Nymburk 14 11 1 2 77:23 34
3. FK Bohemia Poděbrady 15 10 0 5 88:47 30
4. TJ Kunice 15 9 3 3 64:34 30
5. SK Zeleneč 13 8 3 2 64:32 27
6. SK Kosmonosy 13 8 2 3 61:20 26
7. SK Český Brod 14 8 2 4 82:45 26
8. SK UNION Čelákovice 14 7 3 4 70:49 24
9. Sportovní sdružení Ostrá 15 6 0 9 35:75 18
10. SK Slavia Jesenice 15 5 1 9 62:87 16
11. FK PŠOVKA Mělník 14 4 2 8 43:67 14
12. FK Brandýs - Boleslav 15 3 1 11 28:69 10
13. AFK Pečky 14 3 0 11 53:84 9
14. SK Benátky nad Jizerou 15 1 2 12 30:70 5
15. FC Mělník 15 0 0 15 12:120 0

Doma

# Klub Z V R P S B
1. FK Bohemia Poděbrady 8 7 0 1 59:22 21
2. Sparta Kutná Hora 7 7 0 0 27:10 21
3. SK POLABAN Nymburk 7 6 1 0 39:9 19
4. SK Zeleneč 7 5 2 0 41:18 17
5. SK Kosmonosy 7 5 0 2 43:11 15
6. SK UNION Čelákovice 7 4 1 2 43:22 13
7. TJ Kunice 7 4 1 2 29:18 13
8. SK Slavia Jesenice 8 4 1 3 38:31 13
9. SK Český Brod 7 3 2 2 43:23 11
10. FK PŠOVKA Mělník 7 3 1 3 26:27 10
11. AFK Pečky 7 3 0 4 31:30 9
12. FK Brandýs - Boleslav 7 3 0 4 19:24 9
13. Sportovní sdružení Ostrá 7 3 0 4 12:33 9
14. SK Benátky nad Jizerou 8 0 1 7 13:46 1
15. FC Mělník 7 0 0 7 6:50 0

Venku

# Klub Z V R P S B
1. Sparta Kutná Hora 8 8 0 0 47:11 24
2. TJ Kunice 8 5 2 1 35:16 17
3. SK POLABAN Nymburk 7 5 0 2 38:14 15
4. SK Český Brod 7 5 0 2 39:22 15
5. SK Kosmonosy 6 3 2 1 18:9 11
6. SK UNION Čelákovice 7 3 2 2 27:27 11
7. SK Zeleneč 6 3 1 2 23:14 10
8. FK Bohemia Poděbrady 7 3 0 4 29:25 9
9. Sportovní sdružení Ostrá 8 3 0 5 23:42 9
10. SK Benátky nad Jizerou 7 1 1 5 17:24 4
11. FK PŠOVKA Mělník 7 1 1 5 17:40 4
12. SK Slavia Jesenice 7 1 0 6 24:56 3
13. FK Brandýs - Boleslav 8 0 1 7 9:45 1
14. AFK Pečky 7 0 0 7 22:54 0
15. FC Mělník 8 0 0 8 6:70 0

Město Benátky nad JizerouMŠMT

Mužstvo "A"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
SK Sparta Kolín
15 11 3 1 46:19 36 15
2.
SK Vysoké Mýto
15 11 1 3 39:13 34 13
3.
FK Velké Hamry z.s.
15 7 4 4 35:20 25 1
4.
FK Čáslav
15 7 3 5 25:27 24 3
5.
SK Kosmonosy
15 6 5 4 37:30 23 -1
6.
SK Benátky
15 5 7 3 28:14 22 -2
7.
TJ Sokol Libiš
15 7 1 7 30:25 22 -2
8.
FC Hlinsko
15 6 4 5 23:22 22 -2
9.
SK Poříčany
15 6 2 7 18:29 20 -4
10.
FK Letohrad
15 5 3 7 24:24 18 -3
11.
FC Horky n.J.
15 5 2 8 20:32 17 -4
12.
MFK Trutnov
15 5 1 9 19:31 16 -5
13.
Dvůr Králové n.L.
15 3 6 6 22:23 15 -9
14.
Sparta Kutná Hora
15 3 5 7 20:44 14 -7
15.
SK Tochovice
15 2 6 7 21:35 12 -9
16.
FK Náchod
15 3 3 9 11:30 12 -12
Mužstvo B

Mužstvo "B"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
TJ Sokol Řepov
13 10 2 1 55:17 32 14
2.
SK Benátky B
13 10 2 1 46:10 32 14
3.
TJ Sokol Březno
13 9 1 3 55:22 28 10
4.
SK Bělá p.Bezdězem
13 9 0 4 40:16 27 6
5.
Akuma MB
13 8 3 2 38:18 27 6
6.
TJ Sokol Kosořice
13 7 2 4 28:20 23 5
7.
Sokol Kněžmost
13 6 1 6 27:28 19 -2
8.
FK Krnsko
13 5 2 6 30:35 17 -4
9.
SK Jizeran Doubrava
13 5 1 7 25:31 16 -2
10.
TJ Kostelní Hlavno
13 4 4 5 20:33 16 -2
11.
Kr. Vrutice
13 4 0 9 26:42 12 -9
12.
SK Dolní Bousov B
13 2 2 9 16:51 8 -13
13.
FK Zdětín
13 2 0 11 19:53 6 -15
14.
FC Mukařov
13 0 0 13 7:56 0 -18
Mužstvo A


Další kolo - Mládež

U19 Dorost:
Konec podzimní části
Zimní přestávka

U15 St.žáci / U13 Ml.žáci:
Konec podzimní části
Zimní přestávka

U11 Starší přípravka:
Konec podzimní části
Zimní přestávka

U9 Mladší přípravka:
Konec podzimní části
​Zimní přestávka 

U7 Předpřípravka:
Konec podzimní části
​Zimní přestávka