Tabulky

Tabulka Mladší žáci 7+1 - 2017/2018

Celkem

# Klub Z V R P S B P+ P-
1. SK Benátky nad Jizerou 16 15 0 1 99:26 45 0 0
2. TJ Sokol Luštěnice 16 14 0 2 91:22 42 0 0
3. FK Dobrovice 16 13 0 3 92:33 38 1 0
4. SK Bezno-Sovínky/TJ Sokol Chotětov (SD) 16 8 0 8 43:36 23 2 1
5. TJ ZD Kostelní Hlavno 16 6 0 10 23:54 17 1 0
6. TJ Žerčice 16 6 0 10 32:72 16 2 0
7. FK Krnsko 16 5 0 11 23:42 16 2 3
8. TJ Sokol Kosořice 16 4 0 12 36:72 15 0 3
9. SK Jizera Předměřice 16 1 0 15 21:103 4 0 1

Doma

# Klub Z V R P S B P+ P-
1. TJ Sokol Luštěnice 8 8 0 0 52:4 24 0 0
2. SK Benátky nad Jizerou 8 8 0 0 45:12 24 0 0
3. FK Dobrovice 8 6 0 1 54:19 20 1 0
4. TJ ZD Kostelní Hlavno 8 4 0 3 15:24 14 1 0
5. SK Bezno-Sovínky/TJ Sokol Chotětov (SD) 8 3 0 3 20:14 13 2 0
6. FK Krnsko 8 3 0 4 11:22 11 1 0
7. TJ Sokol Kosořice 8 3 0 5 21:31 10 0 1
8. TJ Žerčice 8 2 0 4 20:33 10 2 0
9. SK Jizera Předměřice 8 1 0 7 10:53 3 0 0

Venku

# Klub Z V R P S B P+ P-
1. SK Benátky nad Jizerou 8 7 0 1 54:14 21 0 0
2. FK Dobrovice 8 6 0 2 38:14 18 0 0
3. TJ Sokol Luštěnice 8 6 0 2 39:18 18 0 0
4. SK Bezno-Sovínky/TJ Sokol Chotětov (SD) 8 3 0 5 23:22 10 0 1
5. TJ Žerčice 8 2 0 6 12:39 6 0 0
6. FK Krnsko 8 1 0 7 12:20 5 1 3
7. TJ Sokol Kosořice 8 1 0 7 15:41 5 0 2
8. TJ ZD Kostelní Hlavno 8 1 0 7 8:30 3 0 0
9. SK Jizera Předměřice 8 0 0 8 11:50 1 0 1

Národní sportovní agenturaMěsto Benátky nad JizerouStředočeský kraj

Mužstvo "A"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
SK Sparta Kolín
30 25 4 1 96:35 79 34
2.
SK Vysoké Mýto
30 19 6 5 81:32 63 18
3.
FK Velké Hamry z.s.
30 17 6 7 75:39 57 12
4.
SK Kosmonosy
30 13 9 8 70:55 48 3
5.
FK Čáslav
30 14 6 10 56:49 48 3
6.
SK Benátky
30 12 10 8 62:32 46 1
7.
FK Letohrad
30 12 5 13 48:46 41 -4
8.
MFK Trutnov
30 12 4 14 40:55 40 -5
9.
TJ Sokol Libiš
30 12 2 16 55:67 38 -7
10.
Dvůr Králové n.L.
30 8 10 12 41:50 34 -11
11.
FC Hlinsko
30 9 7 14 41:54 34 -11
12.
FK Náchod
30 10 4 16 28:55 34 -11
13.
SK Tochovice
30 8 6 16 53:73 30 -15
14.
SK Poříčany
30 9 3 18 38:71 30 -15
15.
FC Horky n.J.
30 7 5 18 38:65 26 -19
16.
Sparta Kutná Hora
30 7 5 18 41:85 26 -19
Mužstvo B

Mužstvo "B"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
SK Benátky B
26 20 3 3 89:20 63 24
2.
TJ Sokol Řepov
26 19 4 3 112:38 61 22
3.
SK Bělá p.Bezdězem
26 18 1 7 83:37 55 16
4.
TJ Sokol Březno
26 17 2 7 96:48 53 14
5.
TJ Sokol Kosořice
26 15 6 5 69:34 51 12
6.
Sokol Kněžmost
26 12 3 11 62:52 39 0
7.
Akuma MB
26 11 3 12 63:55 36 -3
8.
SK Jizeran Doubrava
26 10 2 14 45:64 32 -7
9.
TJ Kostelní Hlavno
26 8 8 10 33:66 32 -7
10.
Kr. Vrutice
26 9 2 15 52:78 29 -10
11.
FK Krnsko
26 8 4 14 53:69 28 -11
12.
FK Zdětín
26 7 3 16 40:81 24 -15
13.
SK Dolní Bousov B
26 4 7 15 37:90 19 -20
14.
FC Mukařov
26 0 0 26 18:120 0 -39
Mužstvo A


Další kolo - Mládež

U19 Dorost:
Letní přestávka

U15 St.žáci / U13 Ml.žáci:
Letní přestávka

U11 Starší přípravka:
Letní přestávka

U9 Mladší přípravka:
Letní přestávka

U7 Předpřípravka:
Letní přestávka


Anketa

Přijdete na IX. ročník fotbalového turnaje ligových mužstev, memoriál starosty Jaroslava Krále?


13 (23%)

11 (19%)

15 (26%)

18 (32%)

Hlasování bylo ukončeno.