Mladší přípravka U9

ROZLOSOVÁNÍ - Mladší přípravka - 2019/2020


PODZIM 2019

Kolo Den  Datum Začátek Domácí Hosté Výsledek
Turnaj SKP MB (hř. U Koupaliště)  
  1. neděle 22.09.2019 13:30 Kněžmost Benátky 11:1 (5:0)
  2. neděle 22.09.2019 14:00 Sporting MB Benátky 2:4 (2:4
  3. neděle 22.09.2019 14:30 D.Bousov Benátky 6:2 (4:0)
  4. neděle 22.09.2019 15:00 SKP MB Benátky 8:5 (5:2)
Turnaj v Dolním Bousově  
  6. neděle 06.10.2019   9:00 D.Bousov Benátky 6:3 (4:3)
  7. neděle 06.10.2019   9:30 SKP MB Benátky 10:6 (5:4)
  8. neděle 06.10.2019 10:00 Kněžmost Benátky 18:1 (7:1)
  9. neděle 06.10.2019 11:00 Sporting MB Benátky 6:7 (6:7)
Turnaj Sporting MB (hř. Astonka)  
11. neděle 13.10.2019   9:00 Sporting MB Benátky 4:2 (4:2)
12. neděle 13.10.2019 10:00 D.Bousov Benátky 14:2 (7:2)
13. neděle 13.10.2019 10:30 SKP MB Benátky 7:1 (4:0)
14. neděle 13.10.2019 11:00 Kněžmost Benátky 11:3 (4:2)
Turnaj v Kněžmostě  
16. neděle 20.10.2019 14:00 Kněžmost Benátky 11:3 (4:2)
17. neděle 20.10.2019 14:30 D.Bousov Benátky 7:4 (3:1)
18. neděle 20.10.2019 15:00 SKP MB Benátky 8:7 (6:3)
19. neděle 20.10.2019 15:30 Sporting MB Benátky 2:3 (2:3)
Turnaj v Benátkách  
21. neděle 27.10.2019   9:00 Benátky SKP MB 2:8 (0:0)
22. neděle 27.10.2019   9:30 Benátky Sporting MB 9:3 (0:0)
23. neděle 27.10.2019 10:30 Benátky Kněžmost 0:16 (0:0)
24. neděle 27.10.2019 11:00 Benátky D.Bousov 2:10 (0:0)


JARO 2020

Jarní část soutěže byla ukončena z důvodu nouzového stavu v ČR - šíření nemoci COVID 19. 


Město Benátky nad JizerouMŠMT

Mužstvo "A"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
SK Sparta Kolín
15 11 3 1 46:19 36 15
2.
SK Vysoké Mýto
15 11 1 3 39:13 34 13
3.
FK Velké Hamry z.s.
15 7 4 4 35:20 25 1
4.
FK Čáslav
15 7 3 5 25:27 24 3
5.
SK Kosmonosy
15 6 5 4 37:30 23 -1
6.
SK Benátky
15 5 7 3 28:14 22 -2
7.
TJ Sokol Libiš
15 7 1 7 30:25 22 -2
8.
FC Hlinsko
15 6 4 5 23:22 22 -2
9.
SK Poříčany
15 6 2 7 18:29 20 -4
10.
FK Letohrad
15 5 3 7 24:24 18 -3
11.
FC Horky n.J.
15 5 2 8 20:32 17 -4
12.
MFK Trutnov
15 5 1 9 19:31 16 -5
13.
Dvůr Králové n.L.
15 3 6 6 22:23 15 -9
14.
Sparta Kutná Hora
15 3 5 7 20:44 14 -7
15.
SK Tochovice
15 2 6 7 21:35 12 -9
16.
FK Náchod
15 3 3 9 11:30 12 -12
Mužstvo B

Mužstvo "B"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
TJ Sokol Řepov
13 10 2 1 55:17 32 14
2.
SK Benátky B
13 10 2 1 46:10 32 14
3.
TJ Sokol Březno
13 9 1 3 55:22 28 10
4.
SK Bělá p.Bezdězem
13 9 0 4 40:16 27 6
5.
Akuma MB
13 8 3 2 38:18 27 6
6.
TJ Sokol Kosořice
13 7 2 4 28:20 23 5
7.
Sokol Kněžmost
13 6 1 6 27:28 19 -2
8.
FK Krnsko
13 5 2 6 30:35 17 -4
9.
SK Jizeran Doubrava
13 5 1 7 25:31 16 -2
10.
TJ Kostelní Hlavno
13 4 4 5 20:33 16 -2
11.
Kr. Vrutice
13 4 0 9 26:42 12 -9
12.
SK Dolní Bousov B
13 2 2 9 16:51 8 -13
13.
FK Zdětín
13 2 0 11 19:53 6 -15
14.
FC Mukařov
13 0 0 13 7:56 0 -18
Mužstvo A


Další kolo - Mládež

U19 Dorost:
Konec podzimní části
Zimní přestávka

U15 St.žáci / U13 Ml.žáci:
Konec podzimní části
Zimní přestávka

U11 Starší přípravka:
Konec podzimní části
Zimní přestávka

U9 Mladší přípravka:
Konec podzimní části
​Zimní přestávka 

U7 Předpřípravka:
Konec podzimní části
​Zimní přestávka