SK Benátky nad Jizerou
Ondřej Nejedlo

Rezerva má další tři body. Chotětov si odvezl bůra!

Derby utkání zvládli a vybojovali nesmírně cenné tři body. Hráči benátecké rezervy před velice slušnou návštěvou museli opět dotahovat nepříznivý stav, střelecky disponovaný Kadeřábek ale díky svému hattricku, vystavil rozhodující brankový náskok. I když hosté v závěru utkání mírnili vysokou porážku, v Benátkách nebodovali. Naopak svěřenci trenéra Kubáta potvrdili, že se jim na jaře daří a opět udělali malý krůček za záchranou. Získané body je ale třeba potvrdit hned o následujícím víkendu, kdy na benáteckou rezervu nečeká vůbec jednoduchý soupeř, zajíždí totiž na půdu druhých Líbeznic.
16. kolo I.B třída, skupina "B" | 02.06.2024 17:00

SK Benátky
TJ Sokol Chotětov

5:3

(2:1)

Branky: 36. 48. a 61. Kadeřábek, 41. Ječný, 75. Plíhal - 3. Duda, 67. Koníček, 90. Vtelenský
ŽK: 87. Šubrt - 71. Dvořáček (vedoucí týmu), 84. Vtelenský
ČK:
Rozhodčí: Stumpf - Hanák, Novotný
Delegát: Roth Patrik

Hráči utkání: Jan KADEŘÁBEK - ?

Počet diváků: 120

O. Dvořák - Bohdan, Outěřický, Vohánka (72. Šubrt), R. Růžička, N. Zmij (19. Plíhal), Lenikus (88. Kastl), L. Kopa (46. F. Plichta), Ječný, Špitálský, Kadeřábek (82. P. Růžička)

Ulman - Novák, Rozumný, Jäger, Rusiňák (88. Těšínský), Vágner (77. Nežerka), Vtelenský, Plac, Duda, Koníček, Souček

Ohlasy trenérů

Jiří KUBÁT (SK Benátky): Klobouk dolů před všemi šestnácti kluky, kteří do zápasu zasáhli. Měli jsme poměrně rozbitý tým, Ondra Dvořák chytal se sebezapřením. Poté se ještě zranil Niki Zmij, doufám, že to nebude nic vážného, ale vypadalo to špatně. Do zápasu jsme nevstoupili dobře a brzy prohrávali. Do pětadvacáté minuty jsme byli na ručník, hosté byli jasně lepším týmem. Z jedné akce jsme ale vstřelili vyrovnávací branku a nakoplo nás to. Od té doby jsme byli lepším týmem my. Rozhodla obrovská touha uspět a naše organizace hry, v níž jsme byli lepší než soupeř. Chtěli jsme více vyhrát, byli jsme produktivnější. Pro nás je to super výsledek. V posledních zápasech jsme vsadili na jednoduchý styl fotbalu. Myslím si, že nám to vyhovuje. Nechceme tak kombinovat, hrajeme jednodušeji dopředu a nese nám to ovoce.

Sdílet

Hlavní partneři