Ondřej Nejedlo

Rezerva přesilovku nevyužila a v 90. minutě dostala vyrovnávací branku!

Cestu za tříbodovým ziskem měli vydlážděnou více než dobře. Hráči benátecké rezervy vedli na půdě taktéž sestupem ohrožených Hovorčovic o dvě branky, navíc hráli proti oslabenému soupeři, jemuž byl vyloučen hráč. Domácí ale nesložili zbraně, nejprve snížili, aby v poslední minutě vyrovnali na konečných 2:2. Pro benátecký tým to tak byla velice trpká tečka za tímto utkáním. Boj o zachování 1.B třídy ale pokračuje a také Benátky nedají svoji kůži lacino. Už v příštím zápase budou hostit Čelákovice, které budou chtít obrat o body a dostat se zase o kousek blíže vytouženému snu.

Počet diváků: 60

Hutař - V. Syrový, Kubiš, Valíček, Berberi, Mansfeld, Pouzar, Kašubjak (65 L. Syrový), Ehmig, Ptáček, Škovránek

Dědek - L. Kopa, Lenikus, R. Růžička, N. Zmij, Bohdan, Outěřický (87. V. Dvořák), Špitálský, Ječný (82. P. Růžička), Tott, Šubrt (67. D. Zmij)

Jiří KUBÁT (SK Benátky): Zápas se pokusím zhodnotit bez velkých emocí, ale je to těžké. První poločas byl herně vyrovnaný. Domácí měli jednu vyloženou šanci, kterou výborně chytil brankář Dědek. My jsme měli nějaké tři pološance po třech vyražených střelách, které jsme nedoběhli. Ve druhé půli jsme chtěli přidat, také jsme do ní dobře vstoupili. Všechno nám hrálo do karet, vyloučení domácího hráče, pokutový kop, po kterém jsme šli do vedení. Následně jsme zvýšili. Měli jsme několik brejkových situací, při nichž jsme šli do přečíslení. Mohli jsme zápas rozhodnout, avšak my je nevyužili. Domácí poté vysunuli jejich nejlepšího hráče Valíčka, o kterém víme, do útoku. Po jednom dlouhém nákopu, který nás přeletěl, snížili. V poslední minutě jsme pak inkasovali po standardní situaci vyrovnávací branku. Na přední tyči byl zcela volný hráč, což si nedovedu vysvětlit. Nevím ani, kdo u něho měl stát. Pro nás to jsou jednoznačně dva ztracené body z venku. Vše jsme měli jak na zlatém podnose. Je umění z tohoto zápasu nevytěžit tři body. Bod pro nás nic neřeší, to samé platí o soupeři. Ostatní výsledky nám docela nahrály, zvítězilo jen Obříství. Stále máme čtyři body ztrátu. Je sice pěkné, že neprohráváme, z šesti jarních utkáních jsme pětkrát neprohráli, ale potřebujeme sbírat výhry. Nyní máme Čelákovice, poté Bakov nad Jizerou a Všestudy. V této soutěži se dá hrát s každým. Musíme ale vyhrávat, jinak budeme body honit na poslední chvíli a bude to setsakramentsky těžké.