SK Benátky nad Jizerou
Redakce

Rezerva poslala Hovorčovice domů s bůrem!

Bodovat potřebovali jako sůl. Hráči benátecké rezervy zvládli domácí utkání, takříkajíc o šest bodů, proti Hovorčovicím. Těm nasázeli pět branek a zápas bez větších problémů dovedli do vítězného konce. Vidět byly i posily z divizního A-týmu, útočník Tomáš Mlynka se zapsal i do střelecké listiny. V dalším zápase zajíždí svěřenci trenéra Kubáta k nováčkovi soutěže - do nedalekých Čelákovic.
9. kolo I.B třída, skupina "B" | 01.10.2023 16:00

SK Benátky
SKK Hovorčovice

5:2

(3:1)

Branky: 8. Kadařábek, 24. Lenikus, 31. Outěřický, 64. Mlynka, 78. N. Zmij - 42. Černý (pen.), 82. Kaličiak
ŽK: 21. Vohánka, 36. Ječný, 68. Outěřický - 27. Berberi, 44. V. Syrový
ČK:
Rozhodčí: Kovář - Nerad, Mrkvička

Hráči utkání: Tomáš MLYNKA - ?

Počet diváků: 70

Straka - Lenikus (85. O. Dvořák), Sudek, Outěřický, Vohánka, Ječný (80. Burian), Yaroshenko (46. N. Zmij), Tott, D. Zmij, Mlynka, Kadeřábrek (72. V. Dvořák)

Hutař - V. Syrový (Čáp), Kaličiak, L. Syrový (72. Drtina), Berberi, Kašubjak, Kubiš, Škovránek, Ptáček, Černý, Ehmig, Drtina

Ohlasy trenérů

Jiří Kubát (SK Benátky): Předvedli jsme výborný výkon, zejména do ofenzívy. Vyhráli jsme jednoznačně, vstřelili jsme pět branek, spoustu dalších příležitostí jsme nevyužili. Před zápasem jsme udělali několik změn v sestavě, upravili jsme i rozestavení. Zpětně to hodnotím, že to bylo ku prospěchu. Obrovsky nám pomohli dva kluci z áčka - Alex Yaroshenko a Tomáš Mlynka. Alex se bohužel po nevybíravém zákroku zranil. Doufáme, že to nebude nic vážného a že se co nejdříve zapojí do tréninku. Chválím všechny kluky za zodpovědný výkon. Příští týden jedeme do Čelákovic, určitě si budeme chtít přivézt nějaké body.

Sdílet

Hlavní partneři