Rezerva si doma poradila s béčkem Velvar !

Podzimní část fotbalové sezóny 2022/23 se chýlí ke konci také ve středočeské I.B třídě. Fotbalisté rezervy Benátek v minulém kole na domácím trávníku hostili rovněž béčko, a sice třetiligových Velvar. To se pohybuje možná trochu překvapivě ve spodních patrech tabulky a svou bilanci nevylepšilo ani po nedělním zápase u Jizery. Po bezbrankové první půli se vše gólově podstatné událo v poločase druhém, když v 58. minutě poslal Benátky do vedení Jaroslav Bažo a na vyrovnání hostujícího Václava Podivínského našel v 77. minutě odpověď Lukáš Pešta a stanovil tak konečný stav 2:1 pro benátecké béčko. To se společně s okresními rivaly z Pěčic a Chotětova pyšní dvaadvaceti body a díky nejlepšímu skóre je druhé za suverénní rezervou Kosmonos.
13. kolo I.B třída, skupina "B" | 30.10.2022 14:30