ZÁZNAM ZÁPASU - 13.kolo sobota 18.11.2018 od 13:30 hod.

Rollo – Uher, Tauchman, Kuchař, Kučera, Roučka (21. Rigo), Polák, Hrdlík (77. Machek), Vaculík (55. T. Prislupský), Lafek, J. Kučaba (70. J. Prislupský)

Jíra – Šimůnek, Růžička (80. Špringl), Váňa, Kohl, Hejtmánek, Plichta, Šimek, Chalopuka, Kraus, Poslt (90. Machka)

65. Kučera (pen.), 78. Lafek – 21. Šimůnek, 70. Plichta, 72. Chaloupka, 90. Špringl

44. Polák, 75. Lafek – 38. Šimek, 44. Šimůnek, 59. Poslt, 76. Váňa, 80. Plichta, 90+2. Špringl

T. Drábek – Budař, Stibůrek

Rezerva uzavřela nepovedený podzim překvapivou výhrou v Lužci !

Až v posledním zápase benátecká rezerva, hlavně výsledkově, zabrala a z půdy nebezpečného Lužce si odvezla všechny body za výhru 4:2. Utkání se rozhodlo až kolem 70. minuty, kdy si Benátečtí dvěma slepenými góly vytvořili dvoubrankový náskok. Domácí sice dokázali snížit. Závěr ale patřil hostům, kteří Špringlem rozhodli o své výhře.

Před zimní přestávkou tak rezerva získala velmi potřebné tři body, které by jim měly pomoci ve stíhací jarní jízdě za záchranou I.B třídy, která určitě není nereálná! Mladí Benátečtí hráči si tímto zápasem dokázali, že i na půdě mnohem zkušenějšího týmu mohou uspět a třeba i pravidelně bodovat.

Josef HEJTMÁNEK

Trenér Benátek Josef HEJTMÁNEK

V posledním kole tohoto roku jsme zajížděli do Lužce nad Vltavou. Po předešlých utkáních jsme tabulkově nebyli favority tohoto utkání. Jenže realita byla jiná. Hru jsme ovládali a již v 1. minutě jsme mohli jít do vedení. Bohužel opět promluvila naše slabost v zakončování stoprocentních šancí, kterých jsme si vypracovali v první půli nespočet. Bohudík jedna z nich skončila v síti. Poločas jsme tedy vyhráli 1:0. Ve druhé půli jsme chtěli skóre navýšit, ale naše ambice srazila nařízená penalta, ze které soupeř vyrovnal na 1:1. I přes velkou nepřízeň delegovaných sudí a obrovskou náklonnost k domácímu týmu se nám podařilo vstřelit další dvě branky a ani snížení na 2:3 nám zaslouženou výhru, potvrzenou čtvrtou brankou v závěru zápasu, domácí nevzali. Chci poděkovat hráčům, že poslední zápas nevypustili a odvezli jsme si tři cenné body.

VÝSLEDKY 13. kola PRODIET I.B třídy :

• Lužec – Benátky "B" 2:4 (0:1)
  • Dobrovice "B" – Vojkovice 3:4 np (3:1)
  • Chotětov – FC Mělník 0:1 (0:0)
  • Libčice – Holubice 3:6 (1:5)
  • Ostrá "B" – St.Boleslav 5:2 (4:2)
  • Bakov n/J. – Vysoká 3:1 (1:0)
  • Byšice – Milovice 2:3 np (2:1)

Příští jarní 14. kolo, SOBOTA 23.3. 2019 v 15:00 hod.: Byšice – Benátky "B", Lužec – St. Boleslav, Vojkovice – FC Mělník, Chotětov – Vysoká, Milovice – Libčice, Bakov n/J. – Holubice, NEDĚLE 24.3.: Ostrá "B" – Dobrovice "B".