Muži A | FORTUNA Divize C - 12. kolo:

Muži A

SK Benátky - SK Vysoké Mýto
neděle 27.10. ve 14:30 hod.
          -hřiště Horky-
text. onlajn přenos / přímý video přenos

Muži B | Okresní přebor - 10. kolo:

Muži B

FK Zdětín - SK Benátky
neděle 26.10. ve 14:30 hod.



Informace z klubu

NÁBOR dětí do našeho klubu SK Benátky !

NÁBOR dětí do našeho klubu SK Benátky !
12.09.2019 |

Každé pondělí, středu a pátek od 16 hodin.
Více informací naleznete v příloze.

| Příloha


PŘÍSPĚVKY mládeže na rok 2019 - splatnost do 20.9.2019 !!

PŘÍSPĚVKY mládeže na rok 2019 - splatnost do 20.9.2019 !!
11.09.2019 |

Příspěvky platí všichni hráči ročníků: od 2001 po 2012.
Více informací o placení příspěvků mládeže ZDE!

|


ROZPISY mužstev SK Benátky - PODZIM 2019

Foto ke článku
31.07.2019 |

V příloze pdf naleznete rozpisy benáteckých mužstev  ("A" mužstvo, "B" mužstvo, Dorost, Starší žáci, Mladší žáci, Starší přípravka)  pro PODZIM 2019

| Příloha


Další informace


Město Benátky nad JizerouMŠMT

Mužstvo "A"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
SK Vysoké Mýto
11 10 0 1 29:7 30 15
2.
SK Benátky
11 7 2 2 18:12 25 7
3.
FK Náchod
11 6 4 1 25:9 23 5
4.
FK Kolín
11 5 2 4 21:13 19 4
5.
FK Velké Hamry
11 4 5 2 18:14 19 1
6.
FC Horky n.J.
11 6 0 5 21:20 18 3
7.
MFK Trutnov
11 6 0 5 18:27 18 3
8.
SS Ostrá
11 5 1 5 14:11 16 -2
9.
FK Čáslav
11 3 4 4 17:19 15 0
10.
FK Letohrad
11 4 2 5 16:19 15 0
11.
Dvůr Králové n.L.
11 3 3 5 20:17 14 -4
12.
FC Hlinsko
11 4 0 7 19:20 12 -6
13.
Sparta Kutná Hora
11 3 2 6 11:23 11 -4
14.
TJ Sokol Libiš
11 3 1 7 16:23 10 -8
15.
Polaban Nymburk
11 2 2 7 9:23 10 -5
16.
SK Poříčany
11 3 0 8 17:32 9 -9
Mužstvo B

Mužstvo "B"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
TJ Sokol Březno
9 6 1 2 28:11 19 7
2.
TJ Sokol Řepov
9 6 1 2 33:18 19 7
3.
Sokol Kněžmost
9 5 2 2 20:15 17 2
4.
Akuma MB
9 5 1 3 15:12 16 1
5.
SK Bělá p.Bezdězem
9 4 3 2 17:18 15 3
6.
SK Benátky B
9 4 1 4 21:19 13 1
7.
FK Zdětín
9 3 4 2 13:12 13 -2
8.
FK Krnsko
9 4 1 4 22:27 13 1
9.
Kr. Vrutice
9 3 3 3 30:29 12 -3
10.
SK Jizeran Doubrava
9 3 1 5 18:24 10 -2
11.
SK Dolní Bousov B
9 2 3 4 14:21 9 -6
12.
TJ Sokol Kosořice
9 2 2 5 17:19 8 -7
13.
TJ ZD Kostelní Hlavno
9 2 2 5 19:25 8 -7
14.
FC Mukařov
9 1 1 7 17:34 4 -8
Mužstvo A


Další kolo - Mládež

U19 Dorost - 10. kolo:
SK Benátky - FK Brandýs
sobota 19.10. v 10:15 hod.

U15 St.žáci / U13 Ml.žáci - 11. kolo:
FC Mělník - SK Benátky
sobota 19.10. v 10:15/11:55

U11 Starší přípravka - 9. kolo:
FK Krnsko - SK Benátky
neděle 20.10. ve 13:00 hod.

U09 Mladší přípravka
Mistr. turnaj - Kněžmost
neděle 20.10. od 14:00 hod.
(SKP MB, D.Bousov, Sporting MB, Kněžmost, Benátky)