Muži A | 24. kolo FORTUNA ČFL

Muži A

FK Litoměřicko - SK Benátky
sobota 21.4. v 10:30 hod.

Muži B | 18. kolo PRODIET I.B třídy

Muži B

SK Benátky - AFK Libčice
neděle 22.4. v 17:00 hod.


V sobotu dopoledne zajíždíme k týmu FK LITOMĚŘICKO.

V sobotu dopoledne zajíždíme k týmu FK LITOMĚŘICKO.
19.04.2018 |

Po dvou nepovedených domácích střetnutích s Pískem a Převýšovem, kdy v obou případech měly Benátky na dosah zisk tří bodů, přišla další trenérská změna. Neudržení dvoubrankového vedení a poté i jednobrankového a porážka 3:4 byla pro vedení klubu poslední kapkou pro odvolání trenéra Jana Buryána a asistenta Jana Novotn... pokračovat



Další informace


Informace z klubu

Jana Buryána nahrazuje u benáteckého kormidla LADISLAV BOBEK. Asistovat mu bude jeho syn JAN BOBEK.

Jana Buryána nahrazuje u benáteckého kormidla LADISLAV BOBEK. Asistovat mu bude jeho syn JAN BOBEK.
19.04.2018 |

Pouhých šest mistrovských zápasů trvala anabáze Jana Buryána coby hlavního trenéra benáteckého týmu ve třetí nejvyšší soutěži Fortuna ČFL. Po víkendové domácí porážce 3:4 od Převýšova byl bezprostředně po zápase Jan Buryán odvolán. Spolu s ním skončil i na benátecké střídačce jeho asistent Jan Novotný.... pokračovat



ROZPISY mužstev SK Benátky - JARO 2018

Foto ke článku
08.03.2018 |

V příloze pdf naleznete rozpisy benáteckých mužstev  ("A" mužstvo,  "B" mužstvo,  Dorost,  Starší žáci,  Mladší žáci,  Starší přípravka)  pro JARO 2018

| Příloha


Další informace


Město Benátky nad JizerouMŠMT

Mužstvo "A"

#Celková tabulka Z V R P Skóre B +/-
1.
MFK Chrudim
23 17 4 2 55:13 57 24
2.
Loko Vltavín
23 14 4 5 45:27 48 12
3.
Jiskra Domažlice
23 12 4 7 57:38 43 7
4.
SK Zápy
23 12 5 6 38:32 42 9
5.
FK TJ Štěchovice
23 10 7 6 44:44 40 4
6.
FC Písek
23 9 7 7 41:29 38 5
7.
Slavoj Vyšehrad
23 10 4 9 41:38 38 2
8.
FK Dobrovice
23 10 4 9 35:22 37 1
9.
SK Viktorie Jirny
23 11 4 8 33:29 37 1
10.
FK Králův Dvůr
23 9 5 9 33:39 36 3
11.
SK Převýšov
23 8 7 8 44:41 33 0
12.
SK Benešov
23 8 5 10 24:30 31 -5
13.
SK Sokol Brozany
23 7 6 10 40:48 31 -5
14.
Jiskra Ústí n.Orlicí
23 7 7 9 25:37 31 -2
15.
FK Litoměřicko
23 8 4 11 32:42 30 -3
16.
SK Benátky
23 6 6 11 32:40 27 -9
17.
Sokol Čížová
23 1 7 15 19:48 13 -20
18.
Polaban Nymburk
23 1 4 18 11:52 9 -24
Mužstvo B

Mužstvo "B"

#Celková tabulka Z V R P Skóre B +/-
1.
AFK Libčice
16 12 2 2 60:23 39 12
2.
SK Dolní Bousov
16 12 1 3 59:21 38 11
3.
TJ Nelahozeves
16 11 1 4 37:19 34 10
4.
TJ Sokol Holubice
15 8 4 3 38:22 30 9
5.
FK Dobrovice B
15 8 0 7 37:42 24 3
6.
TJ Byšice
16 5 4 7 30:34 22 -2
7.
FC Mělník
16 5 3 8 27:35 20 -4
8.
AFK Eletis Lužec
16 6 1 9 30:41 19 -2
9.
FK Stará Boleslav
15 5 2 8 32:45 18 -3
10.
SK Benátky B
15 6 0 9 17:34 18 -3
11.
FK Neratovice B
15 3 6 6 19:27 17 -4
12.
SK Vojkovice
15 4 2 9 20:30 16 -8
13.
TJ Sokol Tišice
16 2 2 12 18:51 8 -19
Mužstvo A


Další kolo - Mládež

Dorost - 18. kolo:
​SK Benátky - Klecany

sobota 21.4. od 10:15 hod.

St.žáci - 16. kolo:
TJ Straky - SK Benátky
sobota 21.4. od 10:15 hod.

Ml.žáci 7+1 - 14. kolo
K.Hlavno - SK Benátky
neděle 22.4. od 10:30 hod.

St.přípravka 2007/08 - 18. kolo:
FK Krnsko - SK Benátky
sobota 21.4. od 8:30 hod.

Ml.přípravka 2009/10
Mistr. turnaj v Benátkách
(Benátky, Kosmonosy, Čejetice, D.Bousov)
neděle 22.4. od 9:00 hod.