Klub

Název klubu: SK Benátky nad Jizerou

Historické názvy:

  • 1920 - 1948 – SK Benátky nad Jizerou
  • 1948 - 1953 – Sokol Karbo Benátky nad Jizerou
  • 1953 - 1973 – TJ Spartak Benátky nad Jizerou
  • 1973 - 1993 – Karbo Benátky nad Jizerou
  • 1993 - 2013 – SK Kopaná Karbo Benátky nad Jizerou, o.s.
  • 2013 - ????   – SK Benátky nad Jizerou, z.s.

       Znak klubu

Sídlo klubu: Letní stadion 650, 294 71 Benátky nad Jizerou
Rok založení klubu: 1920
Počet členů: 130
Znak klubu ZDE (formát jpg.)
Znak klubu ZDE (formát cdr.)

Adresa: Letní stadion 650, 294 71 Benátky nad Jizerou
Telefon: 602 228 692
Bankovní spojení: 0482333309/0800
Web: www.kopanabenatky.cz

Klubové barvy: modrá a bílá

Stadion

Městský stadion, ulice Letní stadion 650, 294 71 Benátky n. J.
Kapacita: 4 000 míst, tribuna 322 sedících

Areál

1x hlavní travnaté hřiště s automatickým zavlažováním (100m x 63m)
1x hřiště s UMT třetí generace s výškou vlákna 62 mm (90m x 54m)
2x tréninková travnatá plocha (1x 25m x 50m a 1x 50m x 30m)

Počet družstev: 8

  • A mužstvo – Fortuna Divize, sk. "C"
  • B mužstvo – Prodiet I.B třída středočeského kraje, sk. "B"
  • Dorost – I.A třída středočeského kraje, sk. "B"
  • Starší žáci – Krajský přebor středočeského kraje, sk. "B"
  • Mladší žáci  Krajský přebor středočeského kraje, sk. "B"
  • St.přípravka "A" – 5+1 OFS Mladá Boleslav
  • St.přípravka "B" – 5+1 OFS Mladá Boleslav
  • Ml.přípravka – 4+1 OFS Mladá Boleslav

Výkonný výbor

Martin Ječný
člen výboru

Miroslav Bohdan
sekretář

Petr Spousta
sportovní manažer

Miroslav Linda
místopředseda

Marek Mařík
předseda


Město Benátky nad JizerouMŠMT

Mužstvo "A"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
SK Vysoké Mýto
11 10 0 1 29:7 30 15
2.
SK Benátky
11 7 2 2 18:12 25 7
3.
FK Náchod
11 6 4 1 25:9 23 5
4.
FK Kolín
11 5 2 4 21:13 19 4
5.
FK Velké Hamry
11 4 5 2 18:14 19 1
6.
FC Horky n.J.
11 6 0 5 21:20 18 3
7.
MFK Trutnov
11 6 0 5 18:27 18 3
8.
SS Ostrá
11 5 1 5 14:11 16 -2
9.
FK Čáslav
11 3 4 4 17:19 15 0
10.
FK Letohrad
11 4 2 5 16:19 15 0
11.
Dvůr Králové n.L.
11 3 3 5 20:17 14 -4
12.
FC Hlinsko
11 4 0 7 19:20 12 -6
13.
Sparta Kutná Hora
11 3 2 6 11:23 11 -4
14.
TJ Sokol Libiš
11 3 1 7 16:23 10 -8
15.
Polaban Nymburk
11 2 2 7 9:23 10 -5
16.
SK Poříčany
11 3 0 8 17:32 9 -9
Mužstvo B

Mužstvo "B"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
TJ Sokol Březno
9 6 1 2 28:11 19 7
2.
TJ Sokol Řepov
9 6 1 2 33:18 19 7
3.
Sokol Kněžmost
9 5 2 2 20:15 17 2
4.
Akuma MB
9 5 1 3 15:12 16 1
5.
SK Bělá p.Bezdězem
9 4 3 2 17:18 15 3
6.
SK Benátky B
9 4 1 4 21:19 13 1
7.
FK Zdětín
9 3 4 2 13:12 13 -2
8.
FK Krnsko
9 4 1 4 22:27 13 1
9.
Kr. Vrutice
9 3 3 3 30:29 12 -3
10.
SK Jizeran Doubrava
9 3 1 5 18:24 10 -2
11.
SK Dolní Bousov B
9 2 3 4 14:21 9 -6
12.
TJ Sokol Kosořice
9 2 2 5 17:19 8 -7
13.
TJ ZD Kostelní Hlavno
9 2 2 5 19:25 8 -7
14.
FC Mukařov
9 1 1 7 17:34 4 -8
Mužstvo A


Další kolo - Mládež

U19 Dorost - 10. kolo:
SK Benátky - FK Brandýs
sobota 19.10. v 10:15 hod.

U15 St.žáci / U13 Ml.žáci - 11. kolo:
FC Mělník - SK Benátky
sobota 19.10. v 10:15/11:55

U11 Starší přípravka - 9. kolo:
FK Krnsko - SK Benátky
neděle 20.10. ve 13:00 hod.

U09 Mladší přípravka
Mistr. turnaj - Kněžmost
neděle 20.10. od 14:00 hod.
(SKP MB, D.Bousov, Sporting MB, Kněžmost, Benátky)