Klub

Název klubu: SK Benátky nad Jizerou

Historické názvy:

  • 1920 - 1948 – SK Benátky nad Jizerou
  • 1948 - 1953 – Sokol Karbo Benátky nad Jizerou
  • 1953 - 1973 – TJ Spartak Benátky nad Jizerou
  • 1973 - 1993 – Karbo Benátky nad Jizerou
  • 1993 - 2013 – SK Kopaná Karbo Benátky nad Jizerou, o.s.
  • 2013 - ????   – SK Benátky nad Jizerou, z.s.

       Znak klubu

Sídlo klubu: Letní stadion 650, 294 71 Benátky nad Jizerou
Rok založení klubu: 1920
Počet členů: 130
Znak klubu ZDE (formát jpg.)
Znak klubu ZDE (formát cdr.)

Adresa: Letní stadion 650, 294 71 Benátky nad Jizerou
Telefon: 602 228 692
Bankovní spojení: 0482333309/0800
Web: www.kopanabenatky.cz

Klubové barvy: modrá a bílá

Stadion

Městský stadion, ulice Letní stadion 650, 294 71 Benátky n. J.
Kapacita: 4 000 míst, tribuna 322 sedících

Areál

1x hlavní travnaté hřiště s automatickým zavlažováním (100m x 63m)
1x hřiště s UMT třetí generace s výškou vlákna 62 mm (90m x 54m)
2x tréninková travnatá plocha (1x 25m x 50m a 1x 50m x 30m)

Počet družstev: 8

  • A mužstvo – Fortuna Divize, sk. "C"
  • B mužstvo – Prodiet I.B třída středočeského kraje, sk. "B"
  • Dorost – I.A třída středočeského kraje, sk. "B"
  • Starší žáci – Krajský přebor středočeského kraje, sk. "B"
  • Mladší žáci  Krajský přebor středočeského kraje, sk. "B"
  • St.přípravka "A" – 5+1 OFS Mladá Boleslav
  • St.přípravka "B" – 5+1 OFS Mladá Boleslav
  • Ml.přípravka – 4+1 OFS Mladá Boleslav

Výkonný výbor

Martin Ječný
člen výboru

Miroslav Bohdan
sekretář

Petr Spousta
sportovní manažer

Miroslav Linda
místopředseda

Marek Mařík
předseda


Město Benátky nad JizerouMŠMT

Mužstvo "A"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
SK Vysoké Mýto
2 2 0 0 8:2 6 6
2.
SK Benátky
2 2 0 0 4:0 6 3
3.
FK Velké Hamry
2 1 1 0 4:3 4 -2
4.
Dvůr Králové n.L.
2 1 0 1 5:1 3 0
5.
FK Náchod
1 1 0 0 4:1 3 0
6.
FC Hlinsko
2 1 0 1 7:4 3 0
7.
Polaban Nymburk
1 1 0 0 1:0 3 3
8.
MFK Trutnov
2 1 0 1 1:1 3 0
9.
Sparta Kutná Hora
2 1 0 1 3:5 3 0
10.
FK Letohrad
2 1 0 1 2:4 3 0
11.
FC Horky n.J.
2 1 0 1 1:5 3 0
12.
FK Kolín
2 0 1 1 1:3 2 -1
13.
TJ Sokol Libiš
1 0 0 1 1:2 0 -3
14.
SS Ostrá
2 0 0 2 0:2 0 -3
15.
FK Čáslav
1 0 0 1 1:5 0 0
16.
SK Poříčany
2 0 0 2 3:8 0 -3
Mužstvo B

Mužstvo "B"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
SK Jizeran Doubrava
0 0 0 0 0:0 0 0
2.
SK Benátky B
0 0 0 0 0:0 0 0
3.
Kr. Vrutice
0 0 0 0 0:0 0 0
4.
TJ ZD Kostelní Hlavno
0 0 0 0 0:0 0 0
5.
FK Krnsko
0 0 0 0 0:0 0 0
6.
Sokol Kněžmost
0 0 0 0 0:0 0 0
7.
TJ Sokol Březno
0 0 0 0 0:0 0 0
8.
FK Zdětín
0 0 0 0 0:0 0 0
9.
Akuma MB
0 0 0 0 0:0 0 0
10.
TJ Sokol Kosořice
0 0 0 0 0:0 0 0
11.
SK Bělá p.Bezdězem
0 0 0 0 0:0 0 0
12.
TJ Sokol Řepov
0 0 0 0 0:0 0 0
13.
SK Dolní Bousov B
0 0 0 0 0:0 0 0
14.
FC Mukařov
0 0 0 0 0:0 0 0
Mužstvo A


Další kolo - Mládež

U19 Dorost
probíhá letní příprava

U15 St.žáci
probíhá letní příprava

U13 Ml. žáci
probíhá letní příprava

U11 Starší přípravka
probíhá letní příprava

U09 Mladší přípravka
probíhá letní příprava