Tabulky

Tabulka Starších žáků I.A třídy, skupina "B" 2017/2018

Celkem

# Klub Z V R P S B
1. SK Zeleneč 20 17 1 2 90:22 52
2. SK Benátky nad Jizerou 20 16 2 2 91:22 50
3. FC Velim 20 16 1 3 85:20 49
4. FŠ Velký Osek 20 12 2 6 90:20 38
5. TJ Slavoj Vrdy 20 11 1 8 73:37 34
6. TJ Straky 20 7 2 11 47:56 23
7. FK KAVALIER SÁZAVA 20 7 1 12 57:60 22
8. FK Dobrovice 20 7 1 12 43:65 22
9. SKP Mladá Boleslav 20 6 3 11 28:60 21
10. Mnichovohradišťský SK 20 4 0 16 32:98 12
11. TJ Sokol Jestřabí Lhota 20 0 0 20 4:180 0

Doma

# Klub Z V R P S B
1. FC Velim 10 9 0 1 57:11 27
2. SK Benátky nad Jizerou 10 8 2 0 51:8 26
3. SK Zeleneč 10 8 0 2 47:13 24
4. TJ Slavoj Vrdy 10 6 0 4 36:16 18
5. FŠ Velký Osek 10 5 1 4 51:13 16
6. FK Kavalier Sázava 10 5 0 5 40:21 15
7. SKP Mladá Boleslav 10 3 3 4 10:29 12
8. TJ Straky 10 3 1 6 20:29 10
9. FK Dobrovice 10 3 0 7 23:38 9
10. Mnichovohradišťský SK 10 2 0 8 21:46 6
11. TJ Sokol Jestřabí Lhota 10 0 0 10 2:58 0

Venku

# Klub Z V R P S B
1. SK Zeleneč 10 9 1 0 43:9 28
2. SK Benátky nad Jizerou 10 8 0 2 40:14 24
3. FŠ Velký Osek 10 7 1 2 39:7 22
4. FC Velim 10 7 1 2 28:9 22
5. TJ Slavoj Vrdy 10 5 1 4 37:21 16
6. TJ Straky 10 4 1 5 27:27 13
7. FK Dobrovice 10 4 1 5 20:27 13
8. SKP Mladá Boleslav 10 3 0 7 18:31 9
9. FK Kavalier Sázava 10 2 1 7 17:39 7
10. Mnichovohradišťský SK 10 2 0 8 11:52 6
11. TJ Sokol Jestřabí Lhota 10 0 0 10 2:122 0

Město Benátky nad JizerouMŠMT

Mužstvo "A"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
SK Vysoké Mýto
29 20 3 6 134:131 63 21
2.
FK Letohrad
30 18 5 7 144:39 60 6
3.
SK Benátky
29 14 6 9 414:59 51 0
4.
FK Náchod
29 12 7 10 68:60 45 -9
5.
FC Horky n.J.
24 14 2 8 219:52 44 8
6.
FK Velké Hamry
25 12 6 7 95:42 44 -4
7.
Dvůr Králové n.L.
26 12 5 9 104:52 43 -2
8.
MFK Trutnov
22 12 0 10 152:46 36 9
9.
FK Kolín
29 10 3 16 60:727 36 -12
10.
SS Ostrá
25 9 5 11 104:123 32 -13
11.
Sparta Kutná Hora
25 9 4 12 155:51 31 -11
12.
TJ Sokol Libiš
25 10 1 14 87:125 31 -8
13.
FK Čáslav
24 7 6 11 48:65 30 -6
14.
SK Poříčany
22 7 1 14 54:68 23 -7
15.
Polaban Nymburk
24 6 3 15 87:129 23 -16
16.
FC Hlinsko
28 6 3 19 34:190 23 -28
Mužstvo B

Mužstvo "B"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
Sokol Kněžmost
13 8 2 3 29:21 26 5
2.
TJ Sokol Řepov
13 8 1 4 48:27 25 7
3.
TJ Sokol Březno
13 8 1 4 38:20 25 7
4.
SK Bělá p.Bezdězem
13 7 3 3 35:31 24 6
5.
FK Zdětín
13 5 5 3 23:22 20 -1
6.
SK Jizeran Doubrava
13 6 2 5 31:31 20 2
7.
Akuma MB
13 6 2 5 20:23 20 -1
8.
SK Benátky B
13 6 1 6 28:26 19 1
9.
FK Krnsko
13 6 1 6 32:36 19 1
10.
Kr. Vrutice
13 4 4 5 44:46 16 -5
11.
TJ Sokol Kosořice
13 4 3 6 32:28 15 -6
12.
SK Dolní Bousov B
13 3 3 7 21:32 12 -9
13.
TJ ZD Kostelní Hlavno
13 3 2 8 29:37 11 -10
14.
FC Mukařov
13 1 2 10 24:54 5 -13
Mužstvo A


Další kolo - Mládež

U19 Dorost
Tréninky každé pondělístředu
a pátek od 16:30 hodin.

U15 St.žáci
Tréninky každé pondělí a středu
od 15:00 hodin.

U13 Ml.žáci

Tréninky každé úterý od 17:30 h.
čtvrtek od 16:00 hodin.

U11 Starší přípravka
Tréninky každé úterý a pátek
od 16:00 hodin.

U9 Mladší přípravka
Tréninky každé úterý a pátek
od 16:00 hodin.