Archív - sezóna 2016/2017

Tabulka dorostu I.A třídy, skupina "B" 2016/2017

Celkem

# Klub Z V R P S B P+ P-
1. SK Zeleneč 26 22 0 4 89:21 66 0 0
2. SK Bakov n/J 26 20 2 4 90:42 62 0 0
3. TJ Sokol Luštěnice 26 17 2 7 89:39 53 0 0
4. FK Brandýs - Boleslav 26 14 2 10 69:53 44 0 0
5. SK Benátky nad Jizerou 26 14 1 11 68:59 43 0 0
6. FK Dobrovice 26 11 3 12 56:49 36 0 0
7. SK Bělá pod Bezdězem 26 10 5 11 62:73 35 0 0
8. TJ Sokol Klecany 26 10 3 13 55:59 33 0 0
9. FK PŠOVKA MĚLNÍK 26 9 3 14 62:81 30 0 0
10. TJ Sokol Libiš 26 7 6 13 45:64 27 0 0
11. TJ Sokol Chotětov 26 7 6 13 36:59 27 0 0
12. TJ Klíčany 26 8 3 15 46:70 27 0 0
13. Dolnobousovský SK 26 8 3 15 57:91 27 0 0
14. FK Loučeň 1893 26 4 3 19 39:103 15 0 0

Doma

# Klub Z V R P S B P+ P-
1. SK Zeleneč 13 12 0 1 51:9 36 0 0
2. SK Bakov n/J 13 11 2 0 47:21 35 0 0
3. TJ Sokol Luštěnice 13 9 1 3 46:19 28 0 0
4. FK Brandýs - Boleslav 13 9 1 3 45:19 28 0 0
5. SK Benátky nad Jizerou 13 9 0 4 41:22 27 0 0
6. TJ Sokol Klecany 13 7 1 5 28:18 22 0 0
7. SK Bělá pod Bezdězem 13 6 3 4 32:37 21 0 0
8. FK Dobrovice 13 6 1 6 31:21 19 0 0
9. TJ Sokol Libiš 13 5 3 5 23:27 18 0 0
10. FK PŠOVKA MĚLNÍK 13 5 1 7 36:39 16 0 0
11. Dolnobousovský SK 13 4 3 6 29:36 15 0 0
12. TJ Sokol Chotětov 13 4 3 6 25:34 15 0 0
13. TJ Klíčany 13 5 0 8 26:36 15 0 0
14. FK Loučeň 1893 13 1 2 10 17:48 5 0 0

Venku

# Klub Z V R P S B P+ P-
1. SK Zeleneč 13 10 0 3 38:12 30 0 0
2. SK Bakov n/J 13 9 0 4 43:21 27 0 0
3. TJ Sokol Luštěnice 13 8 1 4 43:20 25 0 0
4. FK Dobrovice 13 5 2 6 25:28 17 0 0
5. SK Benátky nad Jizerou 13 5 1 7 27:37 16 0 0
6. FK Brandýs - Boleslav 13 5 1 7 24:34 16 0 0
7. SK Bělá pod Bezdězem 13 4 2 7 30:36 14 0 0
8. FK PŠOVKA MĚLNÍK 13 4 2 7 26:42 14 0 0
9. TJ Klíčany 13 3 3 7 20:34 12 0 0
10. TJ Sokol Chotětov 13 3 3 7 11:25 12 0 0
11. Dolnobousovský SK 13 4 0 9 28:55 12 0 0
12. TJ Sokol Klecany 13 3 2 8 27:41 11 0 0
13. FK Loučeň 1893 13 3 1 9 22:55 10 0 0
14. TJ Sokol Libiš 13 2 3 8 22:37 9 0 0



Město Benátky nad JizerouMŠMT

Mužstvo "A"

#Celková tabulka Z V R P Skóre B +/-
1.
MFK Chrudim
29 19 6 4 66:22 67 25
2.
Loko Vltavín
29 18 6 5 57:33 63 21
3.
SK Zápy
29 16 6 7 50:37 56 14
4.
FK TJ Štěchovice
29 13 10 6 58:52 52 7
5.
Jiskra Domažlice
29 14 5 10 77:53 50 8
6.
FC Písek
29 12 8 9 53:36 49 4
7.
SK Viktorie Jirny
29 14 5 10 41:36 47 2
8.
SK Převýšov
29 10 10 9 55:51 44 -1
9.
FK Králův Dvůr
29 11 7 11 41:46 44 2
10.
Slavoj Vyšehrad
29 11 5 13 50:51 43 1
11.
Jiskra Ústí n.Orlicí
29 10 9 10 31:41 43 1
12.
SK Benešov
29 9 10 10 33:37 41 -1
13.
FK Litoměřicko
29 10 7 12 41:51 41 -4
14.
FK Dobrovice
29 11 4 14 40:36 40 -5
15.
SK Sokol Brozany
29 9 7 13 51:60 39 -6
16.
SK Benátky
29 8 8 13 41:52 37 -5
17.
Sokol Čížová
29 1 8 20 25:66 14 -31
18.
Polaban Nymburk
29 2 5 22 16:66 13 -32
Mužstvo B

Mužstvo "B"

#Celková tabulka Z V R P Skóre B +/-
1.
SK Dolní Bousov
20 15 2 3 75:28 48 15
2.
TJ Nelahozeves
21 14 2 5 48:23 45 6
3.
AFK Libčice
20 12 4 4 65:35 42 6
4.
TJ Sokol Holubice
20 9 6 5 58:36 37 -5
5.
SK Benátky B
20 10 0 10 31:40 30 0
6.
FK Neratovice B
20 6 8 6 34:37 28 -14
7.
TJ Byšice
20 6 5 9 35:43 27 -6
8.
FK Dobrovice B
20 8 2 10 44:54 27 -6
9.
FK Stará Boleslav
20 8 2 10 47:59 27 -6
10.
AFK Eletis Lužec
21 8 2 11 43:54 26 -7
11.
FC Mělník
20 7 3 10 34:45 26 -7
12.
SK Vojkovice
21 7 2 12 28:37 25 -8
13.
TJ Sokol Tišice
21 2 2 17 24:77 8 -28
Mužstvo A


Další kolo - Mládež

Dorost - 22. kolo:
​SK Benátky - FK Kralupy

sobota 19.5. od 10:15 hod.

St.žáci - 20. kolo:
SK Benátky - VOLNO
sobota 19.5.

Ml.žáci 7+1 - 18. kolo
FK Dobrovice - SK Benátky
sobota 19.5. od 8:30 hod.

St.přípravka 2007/08 - 13. kolo:
SK Benátky - FK Krnsko
sobota 19.5. od 12:30 hod.

Ml.přípravka 2009/10
Mistr. turnaj v Čejeticích
(Benátky, Kosmonosy, Čejetice, D.Bousov)
neděle 20.5. od 11:00 hod.