Archív - sezóna 2016/2017

Tabulka dorostu I.A třídy, skupina "B" 2016/2017

Celkem

# Klub Z V R P S B P+ P-
1. SK Zeleneč 26 22 0 4 89:21 66 0 0
2. SK Bakov n/J 26 20 2 4 90:42 62 0 0
3. TJ Sokol Luštěnice 26 17 2 7 89:39 53 0 0
4. FK Brandýs - Boleslav 26 14 2 10 69:53 44 0 0
5. SK Benátky nad Jizerou 26 14 1 11 68:59 43 0 0
6. FK Dobrovice 26 11 3 12 56:49 36 0 0
7. SK Bělá pod Bezdězem 26 10 5 11 62:73 35 0 0
8. TJ Sokol Klecany 26 10 3 13 55:59 33 0 0
9. FK PŠOVKA MĚLNÍK 26 9 3 14 62:81 30 0 0
10. TJ Sokol Libiš 26 7 6 13 45:64 27 0 0
11. TJ Sokol Chotětov 26 7 6 13 36:59 27 0 0
12. TJ Klíčany 26 8 3 15 46:70 27 0 0
13. Dolnobousovský SK 26 8 3 15 57:91 27 0 0
14. FK Loučeň 1893 26 4 3 19 39:103 15 0 0

Doma

# Klub Z V R P S B P+ P-
1. SK Zeleneč 13 12 0 1 51:9 36 0 0
2. SK Bakov n/J 13 11 2 0 47:21 35 0 0
3. TJ Sokol Luštěnice 13 9 1 3 46:19 28 0 0
4. FK Brandýs - Boleslav 13 9 1 3 45:19 28 0 0
5. SK Benátky nad Jizerou 13 9 0 4 41:22 27 0 0
6. TJ Sokol Klecany 13 7 1 5 28:18 22 0 0
7. SK Bělá pod Bezdězem 13 6 3 4 32:37 21 0 0
8. FK Dobrovice 13 6 1 6 31:21 19 0 0
9. TJ Sokol Libiš 13 5 3 5 23:27 18 0 0
10. FK PŠOVKA MĚLNÍK 13 5 1 7 36:39 16 0 0
11. Dolnobousovský SK 13 4 3 6 29:36 15 0 0
12. TJ Sokol Chotětov 13 4 3 6 25:34 15 0 0
13. TJ Klíčany 13 5 0 8 26:36 15 0 0
14. FK Loučeň 1893 13 1 2 10 17:48 5 0 0

Venku

# Klub Z V R P S B P+ P-
1. SK Zeleneč 13 10 0 3 38:12 30 0 0
2. SK Bakov n/J 13 9 0 4 43:21 27 0 0
3. TJ Sokol Luštěnice 13 8 1 4 43:20 25 0 0
4. FK Dobrovice 13 5 2 6 25:28 17 0 0
5. SK Benátky nad Jizerou 13 5 1 7 27:37 16 0 0
6. FK Brandýs - Boleslav 13 5 1 7 24:34 16 0 0
7. SK Bělá pod Bezdězem 13 4 2 7 30:36 14 0 0
8. FK PŠOVKA MĚLNÍK 13 4 2 7 26:42 14 0 0
9. TJ Klíčany 13 3 3 7 20:34 12 0 0
10. TJ Sokol Chotětov 13 3 3 7 11:25 12 0 0
11. Dolnobousovský SK 13 4 0 9 28:55 12 0 0
12. TJ Sokol Klecany 13 3 2 8 27:41 11 0 0
13. FK Loučeň 1893 13 3 1 9 22:55 10 0 0
14. TJ Sokol Libiš 13 2 3 8 22:37 9 0 0



Město Benátky nad JizerouMŠMT

Mužstvo "A"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
SK Vysoké Mýto
11 10 0 1 29:7 30 15
2.
FK Náchod
11 6 4 1 25:9 23 5
3.
SK Benátky
10 6 2 2 15:10 22 4
4.
FK Kolín
11 5 2 4 21:13 19 4
5.
FK Velké Hamry
10 4 4 2 17:13 18 0
6.
FC Horky n.J.
11 6 0 5 21:20 18 3
7.
MFK Trutnov
11 6 0 5 18:27 18 3
8.
SS Ostrá
11 5 1 5 14:11 16 -2
9.
FK Čáslav
11 3 4 4 17:19 15 0
10.
FK Letohrad
11 4 2 5 16:19 15 0
11.
Dvůr Králové n.L.
11 3 3 5 20:17 14 -4
12.
FC Hlinsko
11 4 0 7 19:20 12 -6
13.
Sparta Kutná Hora
11 3 2 6 11:23 11 -4
14.
TJ Sokol Libiš
11 3 1 7 16:23 10 -8
15.
SK Poříčany
10 3 0 7 15:29 9 -6
16.
Polaban Nymburk
10 2 1 7 8:22 8 -4
Mužstvo B

Mužstvo "B"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
TJ Sokol Březno
8 6 0 2 27:10 18 9
2.
Sokol Kněžmost
9 5 2 2 20:15 17 2
3.
TJ Sokol Řepov
8 5 1 2 29:18 16 4
4.
Akuma MB
9 5 1 3 15:12 16 1
5.
SK Bělá p.Bezdězem
9 4 3 2 17:18 15 3
6.
SK Benátky B
8 4 1 3 21:15 13 4
7.
FK Zdětín
9 3 4 2 13:12 13 -2
8.
FK Krnsko
9 4 1 4 22:27 13 1
9.
Kr. Vrutice
9 3 3 3 30:29 12 -3
10.
SK Jizeran Doubrava
9 3 1 5 18:24 10 -2
11.
SK Dolní Bousov B
9 2 3 4 14:21 9 -6
12.
TJ Sokol Kosořice
9 2 2 5 17:19 8 -7
13.
TJ ZD Kostelní Hlavno
9 2 2 5 19:25 8 -7
14.
FC Mukařov
8 1 0 7 16:33 3 -9
Mužstvo A


Další kolo - Mládež

U19 Dorost - 10. kolo:
SK Benátky - FK Brandýs
sobota 19.10. v 10:15 hod.

U15 St.žáci / U13 Ml.žáci - 11. kolo:
FC Mělník - SK Benátky
sobota 19.10. v 10:15/11:55

U11 Starší přípravka - 9. kolo:
FK Krnsko - SK Benátky
neděle 20.10. ve 13:00 hod.

U09 Mladší přípravka
Mistr. turnaj - Kněžmost
neděle 20.10. od 14:00 hod.
(SKP MB, D.Bousov, Sporting MB, Kněžmost, Benátky)