Archív - sezóna 2016/2017

Camp David I.B starší přípravka - PODZIMNÍ ČÁST 2016


1. kolo

Neděle 4. 9. 2016 09:00
Benátky - Kněžmost 3:3 (2:2)
20 diváků Kosmonosy 2016217G1B0102

Rozhodčí: Petrtýl Jan.

2. kolo

Neděle 4. 9. 2016 10:00
Kosmonosy "A" - Benátky 1:4 (1:2)
30 diváků Kosmonosy 2016217G1B0201

Rozhodčí: Petrtýl Jan.

3. kolo

Neděle 4. 9. 2016 11:00
Dobrovice (SD) - Benátky 0:4 (0:0)
30 diváků Kosmonosy 2016217G1B0302

Rozhodčí: Petrtýl Jan.

4. kolo

Sobota 17. 9. 2016 09:00
Benátky - Kněžmost 8:3 (5:2)
28 diváků Dobrovice 2016217G1B0402

Rozhodčí: Černý Roman.

5. kolo

Sobota 17. 9. 2016 10:00
Kosmonosy "A" - Benátky 5:0 (3:0)
30 diváků Dobrovice 2016217G1B0501

Rozhodčí: Brodský Luboš.

6. kolo

Sobota 17. 9. 2016 11:00
Dobrovice (SD) - Benátky 2:8 (1:5)
30 diváků Dobrovice 2016217G1B0602

Rozhodčí: Brodský Luboš.

7. kolo

Neděle 2. 10. 2016 09:00
Benátky - Kněžmost 3:2 (1:1)
50 diváků Letní stadion 2016217G1B0702

Rozhodčí: Tomšovicová Kristýna.

8. kolo

Neděle 2. 10. 2016 10:00
Benátky - Kosmonosy "A" 1:7 (0:5)
40 diváků Letní stadion 2016217G1B0801

Rozhodčí: Paulus Martin.

9. kolo

Neděle 2. 10. 2016 11:00
Benátky - Dobrovice (SD) 8:1 (3:1)
40 diváků Letní stadion 2016217G1B0902

Rozhodčí: Paulus Martin.

10. kolo

Neděle 16. 10. 2016 09:00
Kněžmost - Benátky 1:8 (0:0)
13 diváků Kněžmost 2016217G1B1002

Rozhodčí: Petrtýl Jan.

11. kolo

Neděle 16. 10. 2016 10:00
Kosmonosy "A" - Benátky 3:2 (1:1)
24 diváků Kněžmost 2016217G1B1101

Rozhodčí: Petrtýl Jan.

12. kolo

Neděle 16. 10. 2016 11:00
Dobrovice (SD) - Benátky 5:5 (3:0)
27 diváků Kněžmost 2016217G1B1202

Město Benátky nad JizerouMŠMT

Mužstvo "A"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
Dvůr Králové n.L.
0 0 0 0 0:0 0 0
2.
Sparta Kutná Hora
0 0 0 0 0:0 0 0
3.
SK Poříčany
0 0 0 0 0:0 0 0
4.
FC Hlinsko
0 0 0 0 0:0 0 0
5.
TJ Sokol Libiš
0 0 0 0 0:0 0 0
6.
Polaban Nymburk
0 0 0 0 0:0 0 0
7.
Sportovní sdružení Ostrá
0 0 0 0 0:0 0 0
8.
FK Kolín
0 0 0 0 0:0 0 0
9.
FK Čáslav
0 0 0 0 0:0 0 0
10.
SK Benátky
0 0 0 0 0:0 0 0
11.
MFK Trutnov
0 0 0 0 0:0 0 0
12.
SK Vysoké Mýto
0 0 0 0 0:0 0 0
13.
FK Náchod
0 0 0 0 0:0 0 0
14.
FK Velké Hamry
0 0 0 0 0:0 0 0
15.
FC Horky n.J.
0 0 0 0 0:0 0 0
16.
FK Letohrad
0 0 0 0 0:0 0 0
Mužstvo B

Mužstvo "B"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
FC Mělník
24 15 1 8 58:47 47 11
2.
AFK Libčice
24 14 3 7 72:44 46 10
3.
TJ Sokol Chotětov
24 13 4 7 61:43 46 10
4.
FK Dobrovice B
24 13 5 6 81:53 45 9
5.
TJ Sokol Holubice
24 11 5 8 66:60 40 4
6.
FK Vysoká
24 11 3 10 68:66 37 1
7.
AFK Eletis Lužec
24 9 5 10 48:61 36 0
8.
SK Bakov n.J.
24 11 1 12 44:51 35 -1
9.
AFK Milovice
24 8 5 11 59:61 32 -4
10.
SS Ostrá B
24 8 6 10 68:61 31 -5
11.
FK Stará Boleslav
24 9 2 13 55:67 31 -5
12.
TJ Byšice
24 8 4 12 46:51 30 -6
13.
SK Vojkovice
24 2 4 18 26:87 12 -24
Mužstvo A


Další kolo - Mládež

U19 Dorost
Začátek letní přípravy
pondělí 22.7. v 17:00 hodin

U15 St.žáci
Letní přestávka

U13 Ml. žáci
Letní přestávka

U11 Starší přípravka
Letní přestávka

U09 Mladší přípravka
Letní přestávka