ZÁZNAM ZÁPASU - 15.kolo 11.4.2019 od 18:10 hod.

SK Benátky4:5
(0:2)
FK Bohemia Poděbrady

Opět těsná prohra U13 !

2´ zápasu potvrdila naše špatné začátky. Po chybě v obraně 0:1. Další chyba ve 23´ 0:2. Hráč hostů dával do prázdné branky. Naše možnosti končili "opatrnými střelami".
V přestávce adresná domluva a už ve 32´ po hezké přihrávce D. Šulce, Winterling dává na 1:2. V zápětí ve 36´ opět Winterling po přihrávce Dobřenského 2:2. Ovšem ztráta koncentrace a dva slepené góly na 2:4. To byla 38´ a 39´. Ve 44´ slalom hostujícího hráče 2:5. Bylo to na ručník, ale hoši zabojovali v 53´ a  48´ úprava skóre na 4:5. Konec si už hosté pohlídali.

Branky (asistence): Winterling 32´ a 36´, Šulc 53´, Štorkán 48´ - Vokatý 2´ a 23´, Kobliha 38´, Černý 39´ a 44´.

Sestava: Plíhal, Sekáč, Burian, Šulc F, Pluhař, Šulc D, Maroši, Winterling, Nesvadba, Štorkán, Dobřenský, Nový, Stinka.

Ján BENČEK

SK Benátky Ján BENČEK

Utkáni na houpačce. Špatný začátek, vyrovnaná II půle prvního poločasu. Super začátek druhá půle, pak hluché místo. Opět procitnutí s brankami a vyrovnaná dohra zápasu. Kluci začínají používat dovednosti z tréninku, rady trenérů a taky se učí od soupeřů. Prohrát s vedoucím celkem soutěže o gól a vstřelit mu 4 góly asi nebude ostuda.