Aktuality

Přípravná utkání "B" mužstva v letní přípravě 2017.

28.07.2017

Ve středu 26. července zahájilo pod trenérskou dvojicí p. Buryán a p. Hejtmánek na svou druhou sezónu v I.B třídě letní přípravu také "B" mužstvo. Na programu má rezervní tým kromě tréninkový jednotek, také celkem pět kvalitních přípravných utkání. Z toho dva zápasy s týmy z vyšších soutěží, kdy hned  první přípravný duel bude těžkou prověrkou, neboť na hřiště do nedalekých Kochánek přijede Arsenal Česká Lipa, která postoupila z libereckého Krajského přeboru do Divize. Přehled ukání v letní přípravě:


-hřiště Kochánky-
neděle 30.7. v 10:15 hod.: SK Benátky – Arsenal Česká Lípa (div. B) 3:3 (2:0)
Sestava Benátky: Jíra –​​ Štrbík (30. Kredba), Kohl, M. Langšádl (46. Zuna), Machka (46. Chaloupka) –​ Zalabák (46. Váňa), Šimek, Jäger, Zuna, L. Hrdlička –​ Krýda 
BRANKY: 3. vlastní, 45+1. L. Hrdlička, 72. Jäger –​ 64., 70. a 85. Kýček
Rozhodčí: Kubát –​ Vaňousek, Nejedlo
ŽK: bez karet
Diváků: 20​​
Foto ze zápasu ZDE!


-hřiště Sadská-
sobota 5.8. v 17:30 hod.: AFK Sadská (I.B)  SK Benátky 1:2 (1:1)
Sestava Benátky: Levíček –​ Kredba (46. Chaloupka), M. Langšádl, D. Landšádl, Machka, Zalabák (46. Zeman), Jäger, Šimek, L. Hrdlička, Váňa (46. Zuna), Krýda (25. Šimůnek)
BRANKY: Zalabák, Šimek
Rozhodčí: Nehasil
ŽK: bez karet
Diváků: 20​
Foto ze zápasu ZDE!


-hřiště Kochánky-
středa 9.8. v 18:00 hod.: SK BenátkyTJ Sokol Vyšehořovice (I.A)​​ 2:6 (1:3)
Sestava Benátky:  Jíra –​ Kredba, M. Langšádl (46. Kohl), D. Landšádl, Chaloupka – Zalabák (30. Machka), Šimek, Váňa (46. Zeman), Kraus, L. Hrdlička –​ Šimůnek (70. Hába)
BRANKY: 7. Šimek z pen, 79. L. Hrdlička – Lokša 2, Breškovec, Mushka, Kasík, Boruta 
Rozhodčí: Bohuslav
ŽK: bez karet
Diváků: 40​


-hřiště Kochánky-
neděle 13.8. v 10:15 hod.: SK Benátky TJ Sokol Chotětov (OP)​ 1:3 (0:1)
Sestava Benátky: Jíra –​ Machka, Kohl (46. Kredba), M. Langšádl, Chaloupka (70. Poslt) –​ Zalabák, Šimek, Zeman, D. Langšádl, Šimůnek (60. Hába) –​ Krýda 
BRANKY: 81. Krýda –​ 45. a 51. Kozák, 79. Beneš z pen.
Rozhodčí: Vaňousek
ŽK: bez karet
Diváků: 20​
Foto ze zápasu ZDE!


-hřiště Dl. Lhota-
neděle 20.8. v 10:15 hod.: FK Dlouhá Lhota (OP) SK Benátky 2:7 (2:4)
Sestava Benátky: Jíra –​ Jäger (45. Zeman), Kohl, Machka (70. Poslt), Chaloupka, M. Langšádl, Zuna, Šimek (45. Váňa), Zalabák, Krýda, Śimůnek (62. Hába)
BRANKY: 9. Zalabák, 29. a 84. Krýda, 32. Šimůnek, 38. vlastní, 65. Hába, 73. Chaloupka – 20. Limr, 27. Zdobínský
Rozhodčí: Janda
ŽK: bez karet
Diváků: 25​


1. kolo PRODIET I.B třídy:
neděle 27.8. v 17:00 hod.: TJ Sokol Holubice SK Benátky


Město Benátky nad JizerouMŠMT

Mužstvo "A"

#Celková tabulka Z V R P Skóre B +/-
1.
Dvůr Králové nad Labem
0 0 0 0 0:0 0 0
2.
SK Benátky
0 0 0 0 0:0 0 0
3.
FK Přepeře
0 0 0 0 0:0 0 0
4.
SK Vysoké Mýto
0 0 0 0 0:0 0 0
5.
SK Český Brod
0 0 0 0 0:0 0 0
6.
FK Náchod
0 0 0 0 0:0 0 0
7.
Olympia HK - Kratonohy
0 0 0 0 0:0 0 0
8.
FK Pardubice B
0 0 0 0 0:0 0 0
9.
FK Čáslav
0 0 0 0 0:0 0 0
10.
FK Velké Hamry
0 0 0 0 0:0 0 0
11.
MFK Trutnov
0 0 0 0 0:0 0 0
12.
Jiskra Mšeno-Jablonec n.N.
0 0 0 0 0:0 0 0
13.
FK Turnov
0 0 0 0 0:0 0 0
14.
SK Spartak Slatiňany
0 0 0 0 0:0 0 0
15.
FC Horky nad Jizerou
0 0 0 0 0:0 0 0
16.
FK Kolín
0 0 0 0 0:0 0 0
Mužstvo B

Mužstvo "B"

#Celková tabulka Z V R P Skóre B +/-
1.
SK Dolní Bousov
24 17 3 4 86:36 55 13
2.
TJ Nelahozeves
24 17 2 5 55:22 54 12
3.
AFK Libčice
24 15 4 5 78:43 51 9
4.
TJ Sokol Holubice
24 10 6 8 68:50 40 -8
5.
SK Benátky B
24 13 0 11 41:45 39 3
6.
FK Stará Boleslav
24 10 3 11 64:70 35 -4
7.
TJ Byšice
24 8 6 10 42:49 35 -4
8.
FK Neratovice B
24 8 8 8 36:39 34 -14
9.
FC Mělník
24 9 4 11 40:50 33 -9
10.
SK Vojkovice
24 8 3 13 33:44 30 -9
11.
FK Dobrovice B
24 8 3 13 52:68 28 -14
12.
AFK Eletis Lužec
24 8 2 14 46:64 26 -10
13.
TJ Sokol Tišice
24 2 2 20 29:87 8 -31
Mužstvo A


Další kolo - Mládež

Dorost
konec soutěže 

St.žáci
konec soutěže 

Ml.žáci 7+1
konec soutěže 

St.přípravka 2007/08
konec soutěže

Ml.přípravka 2009/10
konec soutěže