Mladší přípravka

ROZLOSOVÁNÍ - Mladší přípravka - 2018/2019


PODZIM 2018

Kolo Den  Datum Začátek Domácí Hosté Výsledek
Turnaj v Benátkách
  1. neděle 09.09.2018   9:00 Benátky Kněžmost 2:7
  2. neděle 09.09.2018   9:30 Benátky Dobrovice 3:11
  3. neděle 09.09.2018 10:30 Benátky D.Bousov 5:8
  4. neděle 09.09.2018 11:00 Benátky Kosmonosy 5:4
Turnaj v Kněžmostě
  6. neděle 16.09.2018 14:00 D.Bousov Benátky 4:5
  7. neděle 16.09.2018 14:30 Kosmonosy Benátky 2:4
  8. neděle 16.09.2018 15:00 Dobrovice Benátky 1:8
  9. neděle 16.09.2018 15:30 Kněžmost Benátky 5:2
Turnaj v Dobrovici
11. neděle 23.09.2018   9:30 Kněžmost Benátky 3:7
12. neděle 23.09.2018 10:00 D.Bousov Benátky 5:4
13. neděle 23.09.2018 10:30 Kosmonosy Benátky 7:5
14. neděle 23.09.2018 11:00 Dobrovice Benátky 5:8
Turnaj v Dolním Bousově
16. neděle 07.10.2018   9:00 Dobrovice Benátky 1:13
17. neděle 07.10.2018   9:30 D.Bousov Benátky 2:10
18. neděle 07.10.2018 10:00 Kosmonosy Benátky 2:4
19. neděle 07.10.2018 11:00 Kněžmost Benátky 0:6
Turnaj v Kosmonosích
21. neděle 14.10.2018   9:00 Kosmonosy Benátky 3:6
22. neděle 14.10.2018 10:00 Kněžmost Benátky 6:6
23. neděle 14.10.2018 10:30 Dobrovice Benátky 4:4
24. neděle 14.10.2018 11:00 D.Bousov Benátky 4:11


JARO 2019

Kolo Den  Datum Začátek Domácí Hosté Výsledek
Turnaj v Ml. Boleslavi - SKP MB  
  1. neděle 07.04.2019 13:00 Kněžmost Benátky 3:2
  2. neděle 07.04.2019 13:30 Sporting MB Benátky 4:3
  3. neděle 07.04.2019 14:30 SKP MB Benátky 6:3
  4. neděle 07.04.2019 15:30 D.Bousov Benátky 5:4
Turnaj v Dolním Bousově  
  6. neděle 28.04.2019   9:00 SKP MB Benátky 7:8
  7. neděle 28.04.2019   9:30 D.Bousov Benátky 4:6
  8. neděle 28.04.2019 10:00 Sporting MB Benátky 5:9
  9. neděle 28.04.2019 10:30 Kněžmost Benátky 9:7
Turnaj v Benátkách  
11. neděle 12.05.2019   9:30 Benátky Kněžmost 4:7
12. neděle 12.05.2019 10:00 Benátky SKP MB 8:0
13. neděle 12.05.2019 10:30 Benátky D.Bousov 2:8
14. neděle 12.05.2019 11:00 Benátky Sporting MB 4:6
Turnaj v Kněžmostě  
16. neděle 19.05.2019 14:00 Sporting MB Benátky 4:4
17. neděle 19.05.2019 14:30 SKP MB Benátky 8:6
18. neděle 19.05.2019 15:00 D.Bousov Benátky 10:3
19. neděle 19.05.2019 16:00 Kněžmost Benátky 5:1
Turnaj v Ml. Boleslavi - Astonka  
21. neděle 09.06.2018 10:00 D.Bousov Benátky 8:6
22. neděle 09.06.2018 11:00 Kněžmost Benátky 10:2
23. neděle 09.06.2018 11:30 Sporting MB Benátky 4:7
24. neděle 09.06.2018 12:00 SKP MB Benátky 1:5

Město Benátky nad JizerouMŠMT

Mužstvo "A"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
SK Vysoké Mýto
15 12 1 2 40:16 37 16
2.
FK Náchod
15 9 5 1 36:13 34 10
3.
SK Benátky
15 9 3 3 26:16 33 9
4.
FK Kolín
15 7 3 5 27:18 27 6
5.
FK Velké Hamry
15 6 5 4 31:23 25 -8
6.
MFK Trutnov
15 8 0 7 24:32 24 3
7.
Dvůr Králové n.L.
15 6 3 6 29:23 23 -4
8.
FC Hlinsko
15 6 2 7 26:23 22 -2
9.
FC Horky n.J.
15 7 1 7 25:30 22 1
10.
FK Čáslav
15 5 4 6 27:32 21 -3
11.
SS Ostrá
15 6 2 7 22:20 20 -4
12.
FK Letohrad
15 5 4 6 23:24 20 -1
13.
TJ Sokol Libiš
15 5 1 9 22:29 16 -8
14.
Sparta Kutná Hora
15 4 3 8 16:29 15 -6
15.
SK Poříčany
15 3 1 11 19:39 11 -13
16.
Polaban Nymburk
15 2 2 11 11:38 10 -14
Mužstvo B

Mužstvo "B"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
Sokol Kněžmost
13 8 2 3 29:21 26 5
2.
TJ Sokol Řepov
13 8 1 4 48:27 25 7
3.
TJ Sokol Březno
13 8 1 4 38:20 25 7
4.
SK Bělá p.Bezdězem
13 7 3 3 35:31 24 6
5.
FK Zdětín
13 5 5 3 23:22 20 -1
6.
SK Jizeran Doubrava
13 6 2 5 31:31 20 2
7.
Akuma MB
13 6 2 5 20:23 20 -1
8.
SK Benátky B
13 6 1 6 28:26 19 1
9.
FK Krnsko
13 6 1 6 32:36 19 1
10.
Kr. Vrutice
13 4 4 5 44:46 16 -5
11.
TJ Sokol Kosořice
13 4 3 6 32:28 15 -6
12.
SK Dolní Bousov B
13 3 3 7 21:32 12 -9
13.
TJ ZD Kostelní Hlavno
13 3 2 8 29:37 11 -10
14.
FC Mukařov
13 1 2 10 24:54 5 -13
Mužstvo A


Další kolo - Mládež

U19 Dorost
Konec podzimní části 

U15 St.žáci / U13 Ml.žáci
Konec podzimní části 

U11 Starší přípravka
Konec podzimní části

U09 Mladší přípravka
Konec podzimní části