Archív - sezóna 2015/2016

DOROST - Celková tabulka

# Klub Z V R P S B P+ P-
1. Sportovní sdružení Ostrá 28 23 1 4 160:33 70 0 0
2. SK Benátky nad Jizerou 28 21 3 4 185:42 66 0 0
3. Dolnobousovský SK 28 20 2 6 126:43 62 0 0
4. SK Čelákovice 28 20 0 8 110:63 60 0 0
5. Sokol Luštěnice 28 17 4 7 102:44 55 0 0
6. SK SLAVIA V.BOREK-oddíl kopané 28 16 5 7 96:52 53 0 0
7. TJ Slovan Lysá nad Labem 28 14 3 11 133:112 45 0 0
8. SK Bělá pod Bezdězem 28 13 4 11 87:76 43 0 0
9. SK Mšeno 28 11 3 14 63:106 36 0 0
10. TJ Hovorčovice 28 11 2 15 79:106 35 0 0
11. Sokol Kostomlaty nad Labem 28 8 4 16 70:92 28 0 0
12. TJ LITOL 28 6 3 19 49:119 21 0 0
13. AFK Milovice 28 6 2 20 44:172 20 0 0
14. Sokol Chotětov 28 2 4 22 30:150 10 0 0
15. Tělocvičná jednota Sokol Čečelice 28 2 0 26 60:184 6 0 0



Město Benátky nad JizerouMŠMT

Mužstvo "A"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
SK Vysoké Mýto
11 10 0 1 29:7 30 15
2.
FK Náchod
11 6 4 1 25:9 23 5
3.
SK Benátky
10 6 2 2 15:10 22 4
4.
FK Kolín
11 5 2 4 21:13 19 4
5.
FK Velké Hamry
10 4 4 2 17:13 18 0
6.
FC Horky n.J.
11 6 0 5 21:20 18 3
7.
MFK Trutnov
11 6 0 5 18:27 18 3
8.
SS Ostrá
11 5 1 5 14:11 16 -2
9.
FK Čáslav
11 3 4 4 17:19 15 0
10.
FK Letohrad
11 4 2 5 16:19 15 0
11.
Dvůr Králové n.L.
11 3 3 5 20:17 14 -4
12.
FC Hlinsko
11 4 0 7 19:20 12 -6
13.
Sparta Kutná Hora
11 3 2 6 11:23 11 -4
14.
TJ Sokol Libiš
11 3 1 7 16:23 10 -8
15.
SK Poříčany
10 3 0 7 15:29 9 -6
16.
Polaban Nymburk
10 2 1 7 8:22 8 -4
Mužstvo B

Mužstvo "B"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
TJ Sokol Březno
8 6 0 2 27:10 18 9
2.
Sokol Kněžmost
9 5 2 2 20:15 17 2
3.
TJ Sokol Řepov
8 5 1 2 29:18 16 4
4.
Akuma MB
9 5 1 3 15:12 16 1
5.
SK Bělá p.Bezdězem
9 4 3 2 17:18 15 3
6.
SK Benátky B
8 4 1 3 21:15 13 4
7.
FK Zdětín
9 3 4 2 13:12 13 -2
8.
FK Krnsko
9 4 1 4 22:27 13 1
9.
Kr. Vrutice
9 3 3 3 30:29 12 -3
10.
SK Jizeran Doubrava
9 3 1 5 18:24 10 -2
11.
SK Dolní Bousov B
9 2 3 4 14:21 9 -6
12.
TJ Sokol Kosořice
9 2 2 5 17:19 8 -7
13.
TJ ZD Kostelní Hlavno
9 2 2 5 19:25 8 -7
14.
FC Mukařov
8 1 0 7 16:33 3 -9
Mužstvo A


Další kolo - Mládež

U19 Dorost - 10. kolo:
SK Benátky - FK Brandýs
sobota 19.10. v 10:15 hod.

U15 St.žáci / U13 Ml.žáci - 11. kolo:
FC Mělník - SK Benátky
sobota 19.10. v 10:15/11:55

U11 Starší přípravka - 9. kolo:
FK Krnsko - SK Benátky
neděle 20.10. ve 13:00 hod.

U09 Mladší přípravka
Mistr. turnaj - Kněžmost
neděle 20.10. od 14:00 hod.
(SKP MB, D.Bousov, Sporting MB, Kněžmost, Benátky)