Benátky B

ROZLOSOVÁNÍ v sezóně 2016/2017

KoloDatumDomacíHostéVýsledekPopis
1Neděle 28. 8. 2016 17:00BenátkyFK Stará Boleslav3:2 (3:1)Detail
2Neděle 4. 9. 2016 17:00Neratovice BBenátky1:2 (1:0)Detail
3Neděle 11. 9. 2016 17:00BenátkyTJ Byšice1:3 (1:2)Detail
4Sobota 17. 9. 2016 17:00TJ LužecBenátky5:2 (3:1)Detail
5Neděle 25. 9. 2016 16:30BenátkyTJ Sokol Tišice1:3 (0:3)Detail
6Sobota 1. 10. 2016 10:15TJ KlyBenátky2:1 (1:0)Pen:3:1Detail
7Neděle 9. 10. 2016 16:00BenátkyDl. Lhota1:2 (1:1)Pen:2:4Detail
8Sobota 15. 10. 2016 16:00SK Bakov n/JBenátky2:1 (1:0)Detail
9Neděle 23. 10. 2016 15:30BenátkyFC Mělník4:1 (3:1)Detail
10Sobota 29. 10. 2016 14:30D.BousovBenátky3:4 (0:2)Pen:2:4Detail
11Neděle 6. 11. 2016 14:00BenátkyV.Borek4:3 (3:2)Detail
12Sobota 12. 11. 2016 14:00NelahozevesBenátky2:3 (1:1)Pen:3:4Detail
13Sobota 19. 11. 2016 10:15BenátkyTJ Sokol Pěčice2:1 (1:0)Pen:6:5Detail
14Sobota 25. 3. 2017 10:15FK Stará BoleslavBenátky1:2 (0:2)Detail
15Neděle 2. 4. 2017 16:30BenátkyNeratovice B0:1 (0:0)Detail
16Sobota 8. 4. 2017 16:30TJ ByšiceBenátky0:1 (0:0)Detail
17Neděle 16. 4. 2017 17:00BenátkyTJ Lužec3:2np (2:2)
 (napk.3:1)
Detail
18Sobota 22. 4. 2017 17:00TJ Sokol TišiceBenátky2:1 (0:0)Detail
19Neděle 30. 4. 2017 17:00BenátkyTJ Kly3:1 (1:1)Detail
20Sobota 6. 5. 2017 17:00Dl. LhotaBenátky0:1 (0:1)Detail
21Neděle 14. 5. 2017 17:00BenátkySK Bakov n/J5:1 (3:1)Detail
22Sobota 20. 5. 2017 17:00FC MělníkBenátky2:1 (1:0)Detail
23Neděle 28. 5. 2017 17:00BenátkyD.Bousov5:0 (4:0)Detail
24Neděle 4. 6. 2017 17:00V.BorekBenátky0:1np (0:0)
 (napk.1:3)
Detail
25Neděle 11. 6. 2017 17:00BenátkyNelahozeves0:1 (0:0)Detail
26Sobota 17. 6. 2017 17:00TJ Sokol PěčiceBenátky3:2 (2:1)Detail


Město Benátky nad JizerouMŠMT

Mužstvo "A"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
FK Čáslav
6 3 3 0 13:4 15 6
2.
FK Přepeře
6 4 1 1 10:6 14 5
3.
SK Benátky
6 3 2 1 15:7 12 3
4.
FK Velké Hamry
6 3 2 1 13:7 12 3
5.
FK Pardubice B
6 3 1 2 7:6 11 2
6.
Jiskra Mšeno
6 3 1 2 16:9 10 4
7.
SK Vysoké Mýto
6 2 3 1 13:7 10 4
8.
FC Horky n.J.
6 2 3 1 10:7 10 -2
9.
FK Kolín
6 2 2 2 7:9 10 1
10.
MFK Trutnov
6 2 2 2 11:14 9 3
11.
SK Slatiňany
6 2 2 2 11:10 8 -4
12.
Dvůr Králové n.L.
6 2 1 3 8:10 7 -5
13.
FK Náchod
6 2 1 3 3:13 7 -2
14.
SK Český Brod
6 1 1 4 7:10 4 -5
15.
FK Turnov
6 0 2 4 5:15 3 -6
16.
OHK Kratonohy
6 0 1 5 7:22 2 -7
Mužstvo B

Mužstvo "B"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
FK Dobrovice B
4 3 0 1 15:8 9 3
2.
AFK Libčice
4 3 0 1 12:10 9 0
3.
FC Mělník
4 2 1 1 10:8 8 -1
4.
AFK Eletis Lužec
4 2 1 1 5:3 8 2
5.
TJ Sokol Chotětov
4 2 1 1 6:5 8 2
6.
FK Vysoká
4 2 1 1 14:10 7 -2
7.
TJ Sokol Holubice
4 2 1 1 11:11 7 -2
8.
TJ Byšice
4 2 1 1 9:9 7 1
9.
FK Stará Boleslav
4 2 0 2 10:8 6 0
10.
SS Ostrá B
4 1 1 2 10:11 5 -1
11.
SK Benátky B
4 1 0 3 5:8 3 -3
12.
SK Bakov n.J.
4 1 0 3 9:13 3 -3
13.
SK Vojkovice
4 0 2 2 6:11 3 -6
14.
AFK Milovice
4 0 1 3 5:12 1 -5
Mužstvo A


Další kolo - Mládež

Dorost - 5. kolo:
Benátky - Kostomlaty
sobota 22.9. od 10:15 hod.

St.žáci / Ml.žáci - 5. kolo:
Kosmonosy - Benátky
neděle 23.9. od 10:15 / 11:55 h.

St.přípravka "A" - 5. kolo:
Dl.Lhota - Benátky
neděle 23.9. od 10:30 hod.

St.přípravka "B" - 5. kolo:
Pěčice - Benátky
sobota 22.9. od 8:30 hod.

Ml.přípravka 2010/11
Turnaj v Dobrovici
neděle 23.9. od 9:00 hod.
(Benátky, Kněžmost, Dobrovice, D.Bousov, Kosmonosy)