Benátky B

ROZLOSOVÁNÍ v sezóně 2016/2017

KoloDatumDomacíHostéVýsledekPopis
1Neděle 28. 8. 2016 17:00BenátkyFK Stará Boleslav3:2 (3:1)Detail
2Neděle 4. 9. 2016 17:00Neratovice BBenátky1:2 (1:0)Detail
3Neděle 11. 9. 2016 17:00BenátkyTJ Byšice1:3 (1:2)Detail
4Sobota 17. 9. 2016 17:00TJ LužecBenátky5:2 (3:1)Detail
5Neděle 25. 9. 2016 16:30BenátkyTJ Sokol Tišice1:3 (0:3)Detail
6Sobota 1. 10. 2016 10:15TJ KlyBenátky2:1 (1:0)Pen:3:1Detail
7Neděle 9. 10. 2016 16:00BenátkyDl. Lhota1:2 (1:1)Pen:2:4Detail
8Sobota 15. 10. 2016 16:00SK Bakov n/JBenátky2:1 (1:0)Detail
9Neděle 23. 10. 2016 15:30BenátkyFC Mělník4:1 (3:1)Detail
10Sobota 29. 10. 2016 14:30D.BousovBenátky3:4 (0:2)Pen:2:4Detail
11Neděle 6. 11. 2016 14:00BenátkyV.Borek4:3 (3:2)Detail
12Sobota 12. 11. 2016 14:00NelahozevesBenátky2:3 (1:1)Pen:3:4Detail
13Sobota 19. 11. 2016 10:15BenátkyTJ Sokol Pěčice2:1 (1:0)Pen:6:5Detail
14Sobota 25. 3. 2017 10:15FK Stará BoleslavBenátky1:2 (0:2)Detail
15Neděle 2. 4. 2017 16:30BenátkyNeratovice B0:1 (0:0)Detail
16Sobota 8. 4. 2017 16:30TJ ByšiceBenátky0:1 (0:0)Detail
17Neděle 16. 4. 2017 17:00BenátkyTJ Lužec3:2np (2:2)
 (napk.3:1)
Detail
18Sobota 22. 4. 2017 17:00TJ Sokol TišiceBenátky2:1 (0:0)Detail
19Neděle 30. 4. 2017 17:00BenátkyTJ Kly3:1 (1:1)Detail
20Sobota 6. 5. 2017 17:00Dl. LhotaBenátky0:1 (0:1)Detail
21Neděle 14. 5. 2017 17:00BenátkySK Bakov n/J5:1 (3:1)Detail
22Sobota 20. 5. 2017 17:00FC MělníkBenátky2:1 (1:0)Detail
23Neděle 28. 5. 2017 17:00BenátkyD.Bousov5:0 (4:0)Detail
24Neděle 4. 6. 2017 17:00V.BorekBenátky0:1np (0:0)
 (napk.1:3)
Detail
25Neděle 11. 6. 2017 17:00BenátkyNelahozeves0:1 (0:0)Detail
26Sobota 17. 6. 2017 17:00TJ Sokol PěčiceBenátky3:2 (2:1)Detail


Město Benátky nad JizerouMŠMT

Mužstvo "A"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
SK Vysoké Mýto
11 10 0 1 29:7 30 15
2.
FK Náchod
11 6 4 1 25:9 23 5
3.
SK Benátky
10 6 2 2 15:10 22 4
4.
FK Kolín
11 5 2 4 21:13 19 4
5.
FK Velké Hamry
10 4 4 2 17:13 18 0
6.
FC Horky n.J.
11 6 0 5 21:20 18 3
7.
MFK Trutnov
11 6 0 5 18:27 18 3
8.
SS Ostrá
11 5 1 5 14:11 16 -2
9.
FK Čáslav
11 3 4 4 17:19 15 0
10.
FK Letohrad
11 4 2 5 16:19 15 0
11.
Dvůr Králové n.L.
11 3 3 5 20:17 14 -4
12.
FC Hlinsko
11 4 0 7 19:20 12 -6
13.
Sparta Kutná Hora
11 3 2 6 11:23 11 -4
14.
TJ Sokol Libiš
11 3 1 7 16:23 10 -8
15.
SK Poříčany
10 3 0 7 15:29 9 -6
16.
Polaban Nymburk
10 2 1 7 8:22 8 -4
Mužstvo B

Mužstvo "B"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
TJ Sokol Březno
8 6 0 2 27:10 18 9
2.
Sokol Kněžmost
9 5 2 2 20:15 17 2
3.
TJ Sokol Řepov
8 5 1 2 29:18 16 4
4.
Akuma MB
9 5 1 3 15:12 16 1
5.
SK Bělá p.Bezdězem
9 4 3 2 17:18 15 3
6.
SK Benátky B
8 4 1 3 21:15 13 4
7.
FK Zdětín
9 3 4 2 13:12 13 -2
8.
FK Krnsko
9 4 1 4 22:27 13 1
9.
Kr. Vrutice
9 3 3 3 30:29 12 -3
10.
SK Jizeran Doubrava
9 3 1 5 18:24 10 -2
11.
SK Dolní Bousov B
9 2 3 4 14:21 9 -6
12.
TJ Sokol Kosořice
9 2 2 5 17:19 8 -7
13.
TJ ZD Kostelní Hlavno
9 2 2 5 19:25 8 -7
14.
FC Mukařov
8 1 0 7 16:33 3 -9
Mužstvo A


Další kolo - Mládež

U19 Dorost - 10. kolo:
SK Benátky - FK Brandýs
sobota 19.10. v 10:15 hod.

U15 St.žáci / U13 Ml.žáci - 11. kolo:
FC Mělník - SK Benátky
sobota 19.10. v 10:15/11:55

U11 Starší přípravka - 9. kolo:
FK Krnsko - SK Benátky
neděle 20.10. ve 13:00 hod.

U09 Mladší přípravka
Mistr. turnaj - Kněžmost
neděle 20.10. od 14:00 hod.
(SKP MB, D.Bousov, Sporting MB, Kněžmost, Benátky)