Dorost

ROZLOSOVÁNÍ v sezóně 2015/2016

KoloDatumDomacíHostéVýsledekPopis
1Středa 26. 8. 2015 17:00BenátkyOstrá3:4 (1:2) 
2Středa 9. 9. 2015 17:00S K Bělá pod BezdězemBenátky2:5 (1:3) 
3Sobota 22. 8. 2015 10:00BenátkyV.Borek2:4 (0:2) 
4Neděle 30. 8. 2015 10:15LuštěniceBenátky2:1 (2:0) 
5Sobota 5. 9. 2015 10:00BenátkyMšeno3:1 (2:1) 
6Sobota 12. 9. 2015 10:30ChotětovBenátky2:9 (0:5) 
7Sobota 19. 9. 2015 10:00BenátkyHovorčovice4:2 (3:1) 
8Sobota 26. 9. 2015 10:15ČečeliceBenátky0:14 (0:4) 
9
 
10Sobota 10. 10. 2015 10:15AFK MiloviceBenátky1:9 (1:1) 
11Sobota 17. 10. 2015 10:00BenátkyČelákovice3:0 (2:0) 
12Sobota 24. 10. 2015 11:15D.BousovBenátky4:2 (2:0) 
13Sobota 31. 10. 2015 10:00BenátkyLitol13:0 (4:0) 
14Sobota 7. 11. 2015 10:00Lysá n/L.Benátky2:6 (1:3) 
15Sobota 14. 11. 2015 10:00BenátkyKostomlaty2:2 (1:2) 
16Sobota 12. 3. 2016 10:00OstráBenátky1:3 (0:2) 
17Neděle 20. 3. 2016 10:30BenátkyS K Bělá pod Bezdězem6:0 (0:0) 
18Sobota 26. 3. 2016 10:15V.BorekBenátky0:3 (0:2) 
19Sobota 2. 4. 2016 10:00BenátkyLuštěnice1:1 (1:0) 
20Sobota 9. 4. 2016 10:15MšenoBenátky2:2 (1:1) 
21Sobota 16. 4. 2016 10:00BenátkyChotětov10:0 (3:0) 
22Neděle 24. 4. 2016 10:15HovorčoviceBenátky3:7 (2:6) 
23Sobota 30. 4. 2016 10:00BenátkyČečelice14:0 (7:0) 
24
 
25Sobota 14. 5. 2016 10:00BenátkyAFK Milovice12:0 (6:0) 
26Sobota 21. 5. 2016 10:15ČelákoviceBenátky1:6 (0:3) 
27Sobota 28. 5. 2016 10:00BenátkyD.Bousov5:2 (1:1) 
28Neděle 5. 6. 2016 10:15LitolBenátky1:7 (1:4) 
29Sobota 11. 6. 2016 10:00BenátkyLysá n/L.22:0 (9:0) 
30Sobota 18. 6. 2016 10:15KostomlatyBenátky5:11 (2:3) 


Město Benátky nad JizerouMŠMT

Mužstvo "A"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
Dvůr Králové n.L.
0 0 0 0 0:0 0 0
2.
Sparta Kutná Hora
0 0 0 0 0:0 0 0
3.
SK Poříčany
0 0 0 0 0:0 0 0
4.
FC Hlinsko
0 0 0 0 0:0 0 0
5.
TJ Sokol Libiš
0 0 0 0 0:0 0 0
6.
Polaban Nymburk
0 0 0 0 0:0 0 0
7.
Sportovní sdružení Ostrá
0 0 0 0 0:0 0 0
8.
FK Kolín
0 0 0 0 0:0 0 0
9.
FK Čáslav
0 0 0 0 0:0 0 0
10.
SK Benátky
0 0 0 0 0:0 0 0
11.
MFK Trutnov
0 0 0 0 0:0 0 0
12.
SK Vysoké Mýto
0 0 0 0 0:0 0 0
13.
FK Náchod
0 0 0 0 0:0 0 0
14.
FK Velké Hamry
0 0 0 0 0:0 0 0
15.
FC Horky n.J.
0 0 0 0 0:0 0 0
16.
FK Letohrad
0 0 0 0 0:0 0 0
Mužstvo B

Mužstvo "B"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
FC Mělník
24 15 1 8 58:47 47 11
2.
AFK Libčice
24 14 3 7 72:44 46 10
3.
TJ Sokol Chotětov
24 13 4 7 61:43 46 10
4.
FK Dobrovice B
24 13 5 6 81:53 45 9
5.
TJ Sokol Holubice
24 11 5 8 66:60 40 4
6.
FK Vysoká
24 11 3 10 68:66 37 1
7.
AFK Eletis Lužec
24 9 5 10 48:61 36 0
8.
SK Bakov n.J.
24 11 1 12 44:51 35 -1
9.
AFK Milovice
24 8 5 11 59:61 32 -4
10.
SS Ostrá B
24 8 6 10 68:61 31 -5
11.
FK Stará Boleslav
24 9 2 13 55:67 31 -5
12.
TJ Byšice
24 8 4 12 46:51 30 -6
13.
SK Vojkovice
24 2 4 18 26:87 12 -24
Mužstvo A


Další kolo - Mládež

U19 Dorost
Začátek letní přípravy
pondělí 22.7. v 17:00 hodin

U15 St.žáci
Letní přestávka

U13 Ml. žáci
Letní přestávka

U11 Starší přípravka
Letní přestávka

U09 Mladší přípravka
Letní přestávka