Dorost

ROZLOSOVÁNÍ v sezóně 2015/2016

KoloDatumDomacíHostéVýsledekPopis
1Středa 26. 8. 2015 17:00BenátkyOstrá3:4 (1:2) 
2Středa 9. 9. 2015 17:00S K Bělá pod BezdězemBenátky2:5 (1:3) 
3Sobota 22. 8. 2015 10:00BenátkyV.Borek2:4 (0:2) 
4Neděle 30. 8. 2015 10:15LuštěniceBenátky2:1 (2:0) 
5Sobota 5. 9. 2015 10:00BenátkyMšeno3:1 (2:1) 
6Sobota 12. 9. 2015 10:30ChotětovBenátky2:9 (0:5) 
7Sobota 19. 9. 2015 10:00BenátkyHovorčovice4:2 (3:1) 
8Sobota 26. 9. 2015 10:15ČečeliceBenátky0:14 (0:4) 
9
 
10Sobota 10. 10. 2015 10:15AFK MiloviceBenátky1:9 (1:1) 
11Sobota 17. 10. 2015 10:00BenátkyČelákovice3:0 (2:0) 
12Sobota 24. 10. 2015 11:15D.BousovBenátky4:2 (2:0) 
13Sobota 31. 10. 2015 10:00BenátkyLitol13:0 (4:0) 
14Sobota 7. 11. 2015 10:00Lysá n/L.Benátky2:6 (1:3) 
15Sobota 14. 11. 2015 10:00BenátkyKostomlaty2:2 (1:2) 
16Sobota 12. 3. 2016 10:00OstráBenátky1:3 (0:2) 
17Neděle 20. 3. 2016 10:30BenátkyS K Bělá pod Bezdězem6:0 (0:0) 
18Sobota 26. 3. 2016 10:15V.BorekBenátky0:3 (0:2) 
19Sobota 2. 4. 2016 10:00BenátkyLuštěnice1:1 (1:0) 
20Sobota 9. 4. 2016 10:15MšenoBenátky2:2 (1:1) 
21Sobota 16. 4. 2016 10:00BenátkyChotětov10:0 (3:0) 
22Neděle 24. 4. 2016 10:15HovorčoviceBenátky3:7 (2:6) 
23Sobota 30. 4. 2016 10:00BenátkyČečelice14:0 (7:0) 
24
 
25Sobota 14. 5. 2016 10:00BenátkyAFK Milovice12:0 (6:0) 
26Sobota 21. 5. 2016 10:15ČelákoviceBenátky1:6 (0:3) 
27Sobota 28. 5. 2016 10:00BenátkyD.Bousov5:2 (1:1) 
28Neděle 5. 6. 2016 10:15LitolBenátky1:7 (1:4) 
29Sobota 11. 6. 2016 10:00BenátkyLysá n/L.22:0 (9:0) 
30Sobota 18. 6. 2016 10:15KostomlatyBenátky5:11 (2:3) 


Město Benátky nad JizerouMŠMT

Mužstvo "A"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
SK Vysoké Mýto
11 10 0 1 29:7 30 15
2.
SK Benátky
11 7 2 2 18:12 25 7
3.
FK Náchod
11 6 4 1 25:9 23 5
4.
FK Kolín
11 5 2 4 21:13 19 4
5.
FK Velké Hamry
11 4 5 2 18:14 19 1
6.
FC Horky n.J.
11 6 0 5 21:20 18 3
7.
MFK Trutnov
11 6 0 5 18:27 18 3
8.
SS Ostrá
11 5 1 5 14:11 16 -2
9.
FK Čáslav
11 3 4 4 17:19 15 0
10.
FK Letohrad
11 4 2 5 16:19 15 0
11.
Dvůr Králové n.L.
11 3 3 5 20:17 14 -4
12.
FC Hlinsko
11 4 0 7 19:20 12 -6
13.
Sparta Kutná Hora
11 3 2 6 11:23 11 -4
14.
TJ Sokol Libiš
11 3 1 7 16:23 10 -8
15.
Polaban Nymburk
11 2 2 7 9:23 10 -5
16.
SK Poříčany
11 3 0 8 17:32 9 -9
Mužstvo B

Mužstvo "B"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
TJ Sokol Březno
9 6 1 2 28:11 19 7
2.
TJ Sokol Řepov
9 6 1 2 33:18 19 7
3.
Sokol Kněžmost
9 5 2 2 20:15 17 2
4.
Akuma MB
9 5 1 3 15:12 16 1
5.
SK Bělá p.Bezdězem
9 4 3 2 17:18 15 3
6.
SK Benátky B
9 4 1 4 21:19 13 1
7.
FK Zdětín
9 3 4 2 13:12 13 -2
8.
FK Krnsko
9 4 1 4 22:27 13 1
9.
Kr. Vrutice
9 3 3 3 30:29 12 -3
10.
SK Jizeran Doubrava
9 3 1 5 18:24 10 -2
11.
SK Dolní Bousov B
9 2 3 4 14:21 9 -6
12.
TJ Sokol Kosořice
9 2 2 5 17:19 8 -7
13.
TJ ZD Kostelní Hlavno
9 2 2 5 19:25 8 -7
14.
FC Mukařov
9 1 1 7 17:34 4 -8
Mužstvo A


Další kolo - Mládež

U19 Dorost - 10. kolo:
SK Benátky - FK Brandýs
sobota 19.10. v 10:15 hod.

U15 St.žáci / U13 Ml.žáci - 11. kolo:
FC Mělník - SK Benátky
sobota 19.10. v 10:15/11:55

U11 Starší přípravka - 9. kolo:
FK Krnsko - SK Benátky
neděle 20.10. ve 13:00 hod.

U09 Mladší přípravka
Mistr. turnaj - Kněžmost
neděle 20.10. od 14:00 hod.
(SKP MB, D.Bousov, Sporting MB, Kněžmost, Benátky)