Dorost

ROZLOSOVÁNÍ v sezóně 2015/2016

KoloDatumDomacíHostéVýsledekPopis
1Středa 26. 8. 2015 17:00BenátkyOstrá3:4 (1:2) 
2Středa 9. 9. 2015 17:00S K Bělá pod BezdězemBenátky2:5 (1:3) 
3Sobota 22. 8. 2015 10:00BenátkyV.Borek2:4 (0:2) 
4Neděle 30. 8. 2015 10:15LuštěniceBenátky2:1 (2:0) 
5Sobota 5. 9. 2015 10:00BenátkyMšeno3:1 (2:1) 
6Sobota 12. 9. 2015 10:30ChotětovBenátky2:9 (0:5) 
7Sobota 19. 9. 2015 10:00BenátkyHovorčovice4:2 (3:1) 
8Sobota 26. 9. 2015 10:15ČečeliceBenátky0:14 (0:4) 
9
 
10Sobota 10. 10. 2015 10:15AFK MiloviceBenátky1:9 (1:1) 
11Sobota 17. 10. 2015 10:00BenátkyČelákovice3:0 (2:0) 
12Sobota 24. 10. 2015 11:15D.BousovBenátky4:2 (2:0) 
13Sobota 31. 10. 2015 10:00BenátkyLitol13:0 (4:0) 
14Sobota 7. 11. 2015 10:00Lysá n/L.Benátky2:6 (1:3) 
15Sobota 14. 11. 2015 10:00BenátkyKostomlaty2:2 (1:2) 
16Sobota 12. 3. 2016 10:00OstráBenátky1:3 (0:2) 
17Neděle 20. 3. 2016 10:30BenátkyS K Bělá pod Bezdězem6:0 (0:0) 
18Sobota 26. 3. 2016 10:15V.BorekBenátky0:3 (0:2) 
19Sobota 2. 4. 2016 10:00BenátkyLuštěnice1:1 (1:0) 
20Sobota 9. 4. 2016 10:15MšenoBenátky2:2 (1:1) 
21Sobota 16. 4. 2016 10:00BenátkyChotětov10:0 (3:0) 
22Neděle 24. 4. 2016 10:15HovorčoviceBenátky3:7 (2:6) 
23Sobota 30. 4. 2016 10:00BenátkyČečelice14:0 (7:0) 
24
 
25Sobota 14. 5. 2016 10:00BenátkyAFK Milovice12:0 (6:0) 
26Sobota 21. 5. 2016 10:15ČelákoviceBenátky1:6 (0:3) 
27Sobota 28. 5. 2016 10:00BenátkyD.Bousov5:2 (1:1) 
28Neděle 5. 6. 2016 10:15LitolBenátky1:7 (1:4) 
29Sobota 11. 6. 2016 10:00BenátkyLysá n/L.22:0 (9:0) 
30Sobota 18. 6. 2016 10:15KostomlatyBenátky5:11 (2:3) 


Město Benátky nad JizerouMŠMT

Mužstvo "A"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
Jiskra Mšeno
24 16 3 5 64:25 52 16
2.
FK Pardubice B
24 13 5 6 42:23 47 11
3.
FK Přepeře
24 12 4 8 43:34 42 6
4.
FK Čáslav
24 7 11 6 37:32 40 4
5.
SK Benátky
24 12 3 9 36:31 40 4
6.
SK Český Brod
25 11 4 10 36:28 39 0
7.
Dvůr Králové n.L.
24 10 6 8 33:27 38 2
8.
FK Velké Hamry
25 10 5 10 44:51 38 2
9.
FK Kolín
25 7 9 9 32:31 36 -3
10.
SK Vysoké Mýto
24 8 8 8 38:35 35 -1
11.
MFK Trutnov
24 7 8 9 40:46 34 -2
12.
SK Slatiňany
24 10 3 11 39:44 33 -3
13.
FC Horky n.J.
24 7 7 10 33:38 30 -6
14.
FK Náchod
25 6 4 15 28:60 25 -11
15.
FK Turnov
24 4 4 16 22:62 17 -19
Mužstvo B

Mužstvo "B"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
FC Mělník
20 15 1 4 54:30 47 17
2.
FK Dobrovice B
21 11 5 5 68:45 39 3
3.
TJ Sokol Chotětov
20 10 4 6 42:31 37 -2
4.
AFK Libčice
20 11 2 7 58:39 36 0
5.
TJ Sokol Holubice
20 9 4 7 54:50 32 -4
6.
FK Vysoká
20 9 3 8 55:54 31 1
7.
AFK Eletis Lužec
21 7 5 9 34:49 30 -9
8.
SK Bakov n.J.
20 9 1 10 32:40 29 -1
9.
AFK Milovice
20 7 4 9 51:45 27 -12
10.
SS Ostrá B
21 7 5 9 58:55 27 -12
11.
TJ Byšice
20 7 4 9 37:42 27 -9
12.
FK Stará Boleslav
21 7 2 12 45:60 25 -8
13.
SK Vojkovice
20 1 4 15 17:63 9 -30
Mužstvo A


Další kolo - Mládež

Dorost - 23. kolo:
SK Akuma - SK Benátky
neděle 26.5. v 10:15 hod.

St.žáci / Ml. žáci - nadstavba:
SK Benátky - FK Říčany
sobota 25.5. v 9:30 / 11:10 hod.

St.přípravka "A" - 23. kolo:
Sporting "A" - SK Benátky
sobota 25.5. v 15:00 hod.

St.přípravka "B" - 23. kolo:
Sporting "B" - SKP MB "B"
sobota 25.5. v 15:00 hod.

Ml.přípravka 2010/11
Mistr. turnaj na Sportingu
neděle 9.6. v 10:00 hod.
(SKP MB, D.Bousov, Benátky, Kněžmost, Sporting MB)