Mladší žáci U13

ROZLOSOVÁNÍ - Mladší žáci 7+1 - Krajský přebor, skupina "B" - 2019/2020


PODZIM 2019

Kolo Den  Datum Začátek Domácí Hosté Výsledek
  1. středa 28.08.2019 19:10 Benátky Kunice 1:7 (1:2)
  4. neděle 01.09.2019 11:10 Kosmonosy Benátky 3:0 (0:0)
  5. sobota 07.09.2019 10:10 Benátky Kutná Hora 1:7 (0:2)
  2. středa 11.09.2019 18:10 Čelákovice Benátky 5:3 (1:1)
  6. neděle 15.09.2019 11:10 AFK Pečky Benátky 5:0 (2:0)
  3. středa 18.09.2019 18:10 Benátky Český Brod 2:3 (1:2)
  7. sobota 21.09.2019    VOLNÝ LOS    
  8. sobota 28.09.2019 10:10 Benátky Zeleneč 1:8 (0:4)
  9. neděle 06.10.2019 14:15 Ostrá Benátky 3:2 (1:0)
10. sobota 12.10.2019 10:10 Benátky Brand./St.Bol. 3:3 (1:0)
11. sobota 19.10.2019 11:55 FC Mělník Benátky 1:6 (1:2)
12. sobota 26.10.2019 10:10 Benátky Boh.Poděbrady 3:7 (0:2)
13. neděle 03.11.2019 11:55 Jesenice Benátky 2:3 (2:3)
14. sobota 09.11.2019 10:10 Benátky Pol.Nymburk 1:6 (1:4)
15. sobota 16.11.2019 11:10 Pš.Mělník Benátky 4:3 (2:1)


JARO 2020

Jarní část soutěže byla ukončena z důvodu nouzového stavu v ČR - šíření nemoci COVID 19.

Kolo Den  Datum Začátek Domácí Hosté Výsledek
16. sobota 07.03.2020 10:10 Benátky Kunice 1:5 (1:3)
17. sobota 14.03.2020 10:10 Benátky Čelákovice  
18. neděle 22.03.2020 11:10 Český Brod Benátky  
19. sobota 28.03.2020 10:10 Benátky Kosmonosy  
20. neděle 05.04.2020 11:55 Kutná Hora Benátky  
29. pátek 10.04.2020 11:55 Pol.Nymburk Benátky  
21. sobota 11.04.2020 10:10 Benátky AFK Pečky  
22. sobota 18.04.2020   VOLNÝ LOS    
23. neděle 25.04.2020 11:10 Zeleneč Benátky  
30. pátek 01.05.2020 10:10 Benátky Pš.Mělník  
24. sobota 02.05.2020 10:10 Benátky Ostrá  
25. neděle 10.05.2020 11:55 Brand./St.Bol. Benátky  
26. sobota 16.05.2020 10:10 Benátky FC Mělník  
27. neděle 24.05.2020 11:10 Boh.Poděbrady Benátky  
28. sobota 30.05.2020 10:10 Benátky Jesenice  
* poř. sobota 06.03.2020        
* poř. sobota 13.06.2020        


* O konečné pořadí v Krajském přeboru žáků se musí hrát dle konečných tabulek jednotlivých skupin starších i mladších, tedy samostatně (nikoliv podle umístění starších). V praxi to znamená, že utkání starších a mladších kategorií na sebe nebudou vázána. V termínech uvedených v termínové listině pro jaro 2020 sehrají spolu družstva utkání dvoukolovým systém (1. umístěný s 1. umístěným z druhé skupiny o konečné 1. a 2. místo v KP, 2. umístěný s 2. umístěným z druhé skupiny o konečné 3. a 4. místo v KP, a tak dále). Doma začne družstvo s nižším počtem získaných bodů po skončení základní části soutěže, případně s nižším bodovým koeficientem (při nestejném počtu družstev ve skupinách). V případě rovnosti bodů po skončení základní části se určí doma začínající družstvo v souladu se SŘ FAČR. 


Město Benátky nad JizerouMŠMT

Mužstvo "A"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
SK Sparta Kolín
15 11 3 1 46:19 36 15
2.
SK Vysoké Mýto
15 11 1 3 39:13 34 13
3.
FK Velké Hamry z.s.
15 7 4 4 35:20 25 1
4.
FK Čáslav
15 7 3 5 25:27 24 3
5.
SK Kosmonosy
15 6 5 4 37:30 23 -1
6.
SK Benátky
15 5 7 3 28:14 22 -2
7.
TJ Sokol Libiš
15 7 1 7 30:25 22 -2
8.
FC Hlinsko
15 6 4 5 23:22 22 -2
9.
SK Poříčany
15 6 2 7 18:29 20 -4
10.
FK Letohrad
15 5 3 7 24:24 18 -3
11.
FC Horky n.J.
15 5 2 8 20:32 17 -4
12.
MFK Trutnov
15 5 1 9 19:31 16 -5
13.
Dvůr Králové n.L.
15 3 6 6 22:23 15 -9
14.
Sparta Kutná Hora
15 3 5 7 20:44 14 -7
15.
SK Tochovice
15 2 6 7 21:35 12 -9
16.
FK Náchod
15 3 3 9 11:30 12 -12
Mužstvo B

Mužstvo "B"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
TJ Sokol Řepov
13 10 2 1 55:17 32 14
2.
SK Benátky B
13 10 2 1 46:10 32 14
3.
TJ Sokol Březno
13 9 1 3 55:22 28 10
4.
SK Bělá p.Bezdězem
13 9 0 4 40:16 27 6
5.
Akuma MB
13 8 3 2 38:18 27 6
6.
TJ Sokol Kosořice
13 7 2 4 28:20 23 5
7.
Sokol Kněžmost
13 6 1 6 27:28 19 -2
8.
FK Krnsko
13 5 2 6 30:35 17 -4
9.
SK Jizeran Doubrava
13 5 1 7 25:31 16 -2
10.
TJ Kostelní Hlavno
13 4 4 5 20:33 16 -2
11.
Kr. Vrutice
13 4 0 9 26:42 12 -9
12.
SK Dolní Bousov B
13 2 2 9 16:51 8 -13
13.
FK Zdětín
13 2 0 11 19:53 6 -15
14.
FC Mukařov
13 0 0 13 7:56 0 -18
Mužstvo A


Další kolo - Mládež

U19 Dorost:
Konec podzimní části
Zimní přestávka

U15 St.žáci / U13 Ml.žáci:
Konec podzimní části
Zimní přestávka

U11 Starší přípravka:
Konec podzimní části
Zimní přestávka

U9 Mladší přípravka:
Konec podzimní části
​Zimní přestávka 

U7 Předpřípravka:
Konec podzimní části
​Zimní přestávka