Mladší žáci 7+1

ROZLOSOVÁNÍ - Mladší žáci 7+1 - Okresní přebor, skupina "A" - 2017/2018


PODZIM 2017

Kolo Den  Datum Začátek Domácí Hosté Výsledek Popis
  2. sobota 02.09.2017 14:30 Kosořice Benátky 2:14 (1:8) detail
  3. sobota 09.09.2017   8:30 Benátky Bezno/Chotětov (SD)  4:1 (2:0) detail
  4. neděle 17.09.2017 14:30 Předměřice Benátky 0:11 (0:6) detail
  5. sobota 23.09.2017   8:30 Benátky K.Hlavno  7:2 (4:0) detail
  1. čtvrtek 28.09.2017   8:30 Benátky Luštěnice  4:3 (2:0) detail
  6. sobota 30.09.2017 14:00 Krnsko Benátky   0:3 kont.  
  7. sobota 07.10.2017   8:30 Benátky Žerčice  3:1 (3:0) detail
  8. sobota 14.10.2017   VOLNO      
  9. středa 25.10.2017 16:30 Benátky Dobrovice 4:1 (2:0) detail


JARO 2018

Kolo Den Datum Začátek Domácí Hosté Výsledek Popis
12. sobota 07.04.2018 13:30 Bezno/Chotětov (SD) Benátky 1:4 (1:0) detail
13. sobota 14.04.2018   8:30 Benátky Předměřice 14:2 (5:1) detail
14. neděle 22.04.2018 10:30 K.Hlavno Benátky 2:8 (1:4) detail
15. sobota 28.04.2018   8:30 Benátky Krnsko 5:2 (2:0) detail
16. neděle 06.05.2018 10:30 Žerčice Benátky 2:8 (1:2) detail
17. sobota 12.05.2018 10:15 VOLNO      
18. sobota 19.05.2018   8:30 Dobrovice Benátky 3:6 (0:5) detail
10. sobota 26.05.2018   8:30 Luštěnice Benátky 4:0 (1:0) detail
11. sobota 02.06.2018   8:30 Benátky Kosořice 4:0 (2:0) detail


o 1. místo - play off

Kolo Den Datum Začátek Domácí Hosté Výsledek Popis
  1. neděle 10.06.2018 10:30 FK Mladá Boleslav Benátky 8:2 (5:1) detail
  2. sobota 16.06.2018 10:30 Benátky FK Mladá Boleslav 11:3 (4:3)  

Město Benátky nad JizerouMŠMT

Mužstvo "A"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
SK Sparta Kolín
15 11 3 1 46:19 36 15
2.
SK Vysoké Mýto
15 11 1 3 39:13 34 13
3.
FK Velké Hamry z.s.
15 7 4 4 35:20 25 1
4.
FK Čáslav
15 7 3 5 25:27 24 3
5.
SK Kosmonosy
15 6 5 4 37:30 23 -1
6.
SK Benátky
15 5 7 3 28:14 22 -2
7.
TJ Sokol Libiš
15 7 1 7 30:25 22 -2
8.
FC Hlinsko
15 6 4 5 23:22 22 -2
9.
SK Poříčany
15 6 2 7 18:29 20 -4
10.
FK Letohrad
15 5 3 7 24:24 18 -3
11.
FC Horky n.J.
15 5 2 8 20:32 17 -4
12.
MFK Trutnov
15 5 1 9 19:31 16 -5
13.
Dvůr Králové n.L.
15 3 6 6 22:23 15 -9
14.
Sparta Kutná Hora
15 3 5 7 20:44 14 -7
15.
SK Tochovice
15 2 6 7 21:35 12 -9
16.
FK Náchod
15 3 3 9 11:30 12 -12
Mužstvo B

Mužstvo "B"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
TJ Sokol Řepov
13 10 2 1 55:17 32 14
2.
SK Benátky B
13 10 2 1 46:10 32 14
3.
TJ Sokol Březno
13 9 1 3 55:22 28 10
4.
SK Bělá p.Bezdězem
13 9 0 4 40:16 27 6
5.
Akuma MB
13 8 3 2 38:18 27 6
6.
TJ Sokol Kosořice
13 7 2 4 28:20 23 5
7.
Sokol Kněžmost
13 6 1 6 27:28 19 -2
8.
FK Krnsko
13 5 2 6 30:35 17 -4
9.
SK Jizeran Doubrava
13 5 1 7 25:31 16 -2
10.
TJ Kostelní Hlavno
13 4 4 5 20:33 16 -2
11.
Kr. Vrutice
13 4 0 9 26:42 12 -9
12.
SK Dolní Bousov B
13 2 2 9 16:51 8 -13
13.
FK Zdětín
13 2 0 11 19:53 6 -15
14.
FC Mukařov
13 0 0 13 7:56 0 -18
Mužstvo A


Další kolo - Mládež

U19 Dorost:
Konec podzimní části
Zimní přestávka

U15 St.žáci / U13 Ml.žáci:
Konec podzimní části
Zimní přestávka

U11 Starší přípravka:
Konec podzimní části
Zimní přestávka

U9 Mladší přípravka:
Konec podzimní části
​Zimní přestávka 

U7 Předpřípravka:
Konec podzimní části
​Zimní přestávka