Mladší žáci U13

ROZLOSOVÁNÍ - Mladší žáci 7+1 - Krajský přebor, skupina "B" - 2021/2022


PODZIM 2021

Kolo Den Datum Začátek Domácí Hosté Výsledek
  4. neděle 22.08.2021 11:55 AFK Pečky Benátky 1:9 (1:5)
  5. sobota 28.08.2021 10:40 Benátky Kutná Hora 2:8 (0:4)
15. středa 01.09.2021 18:10 Pol.Nymburk Benátky 3:4 (1:2)
  6. neděle 05.09.2021 12:15 Vyžlovka Benátky 17:3 (9:3)
  3. středa 08.09.2021 18:10 Benátky Mn.Hradiště 4:5 (1:3)
  7. sobota 11.09.2021 10:40 Benátky Český Brod 6:3 (3:2)
  8. sobota 18.09.2021 10:40 Benátky STM Mělník 2:1 (1:0)
  9. sobota 25.09.2021 11:55 Pš.Mělník Benátky 8:0 (4:0)
16. úterý 28.09.2021 10:40 Benátky Zeleneč 1:3 (0:1)
10. sobota 02.10.2021 10:40 Benátky Čelákovice 4:3 (4:0)
11. sobota 09.10.2021 11:55 Lysá n.L/Ostrá  Benátky 0:4 (0:2)
17. středa 13.10.2021 16:40 Kunice Benátky 7:3 (2:0)
12. sobota 16.10.2021 10:40 Benátky Kosmonosy 1:1 (1:1)
13. neděle 24.10.2021 11:40 Brand./St.Bol. Benátky 10:0 (4:0)
34. čtvrtek 28.10.2021 10:40 Benátky Kunice 0:7 (0:1)
14. sobota 30.10.2021 10:40 Benátky Boh.Poděbrady 1:9 (1:5)
  1. sobota 06.11.2021 10:40 Benátky AFK Milovice 5:4 (3:2)
  2. středa 27.04.2022 17:40 FT Academy Benátky  

Město Benátky nad JizerouMŠMT

Mužstvo "A"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
SK Sparta Kolín
15 11 3 1 46:19 36 15
2.
SK Vysoké Mýto
15 11 1 3 39:13 34 13
3.
FK Velké Hamry z.s.
15 7 4 4 35:20 25 1
4.
FK Čáslav
15 7 3 5 25:27 24 3
5.
SK Kosmonosy
15 6 5 4 37:30 23 -1
6.
SK Benátky
15 5 7 3 28:14 22 -2
7.
TJ Sokol Libiš
15 7 1 7 30:25 22 -2
8.
FC Hlinsko
15 6 4 5 23:22 22 -2
9.
SK Poříčany
15 6 2 7 18:29 20 -4
10.
FK Letohrad
15 5 3 7 24:24 18 -3
11.
FC Horky n.J.
15 5 2 8 20:32 17 -4
12.
MFK Trutnov
15 5 1 9 19:31 16 -5
13.
Dvůr Králové n.L.
15 3 6 6 22:23 15 -9
14.
Sparta Kutná Hora
15 3 5 7 20:44 14 -7
15.
SK Tochovice
15 2 6 7 21:35 12 -9
16.
FK Náchod
15 3 3 9 11:30 12 -12
Mužstvo B

Mužstvo "B"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
TJ Sokol Řepov
13 10 2 1 55:17 32 14
2.
SK Benátky B
13 10 2 1 46:10 32 14
3.
TJ Sokol Březno
13 9 1 3 55:22 28 10
4.
SK Bělá p.Bezdězem
13 9 0 4 40:16 27 6
5.
Akuma MB
13 8 3 2 38:18 27 6
6.
TJ Sokol Kosořice
13 7 2 4 28:20 23 5
7.
Sokol Kněžmost
13 6 1 6 27:28 19 -2
8.
FK Krnsko
13 5 2 6 30:35 17 -4
9.
SK Jizeran Doubrava
13 5 1 7 25:31 16 -2
10.
TJ Kostelní Hlavno
13 4 4 5 20:33 16 -2
11.
Kr. Vrutice
13 4 0 9 26:42 12 -9
12.
SK Dolní Bousov B
13 2 2 9 16:51 8 -13
13.
FK Zdětín
13 2 0 11 19:53 6 -15
14.
FC Mukařov
13 0 0 13 7:56 0 -18
Mužstvo A


Další kolo - Mládež

U19 Dorost:
Konec podzimní části
Zimní přestávka

U15 St.žáci / U13 Ml.žáci:
Konec podzimní části
Zimní přestávka

U11 Starší přípravka:
Konec podzimní části
Zimní přestávka

U9 Mladší přípravka:
Konec podzimní části
​Zimní přestávka 

U7 Předpřípravka:
Konec podzimní části
​Zimní přestávka