Starší žáci U15

ROZLOSOVÁNÍ - Starší žáci - Krajský přebor, skupina "B" - 2021/2022


PODZIM 2021

Kolo Den Datum Začátek Domácí Hosté Výsledek
  4. neděle 22.08.2021 10:15 AFK Pečky Benátky 0:2 (0:2)
  5. sobota 28.08.2021 09:00 Benátky Kutná Hora 0:0 (0:0)
15. středa 01.09.2021 16:30 Pol.Nymburk Benátky 5:2 (5:2)
  6. neděle 05.09.2021 10:15 Vyžlovka Benátky 8:2 (3:0)
  3. středa 08.09.2021 16:30 Benátky Mn.Hradiště 3:0 (2:0)
  7. sobota 11.09.2021 09:00 Benátky Český Brod 1:4 (0:1)
  8. sobota 18.09.2021 09:00 Benátky STM Mělník 7:0 (3:0)
  9. sobota 25.09.2021 10:15 Pš.Mělník Benátky 2:8 (1:3)
16. úterý 28.09.2021 09:00 Benátky Zeleneč 4:0 (3:0)
10. sobota 02.10.2021 09:00 Benátky Čelákovice 4:0 (2:0)
11. sobota 09.10.2021 10:15 Lysá n.L/Ostrá (SD) Benátky 2:2 (1:1)
17. středa 13.10.2021 15:00 Kunice Benátky 4:1 (2:1)
12. sobota 16.10.2021 09:00 Benátky Kosmonosy 3:3 (2:1)
34. čtvrtek 28.10.2021 09:00 Benátky Kunice 1:0´(1:0)
14. sobota 30.10.2021 09:00 Benátky Boh.Poděbrady 0:4 (0:3)
13. středa 03.11.2021 17:30 Brandýs-Boleslav Benátky 4:2 (2:0)
  1. sobota 06.11.2021 09:00 Benátky AFK Milovice 4:2 (1:0)


JARO 2022

Kolo Den Datum Začátek Domácí Hosté Výsledek
18. sobota 12.03.2022 09:30 AFK Milovice Benátky 2:0 (0:0)
19. sobota 19.03.2022 09:00 Benátky FT Academy 1:4 (0:3)
20. sobota 26.03.2022 09:30 Mn.Hradiště Benátky 0:0 (0:0)
21. sobota 02.04.2022 09:00 Benátky AFK Pečky 2:1 (2:1)
22. neděle 10.04.2022 10:15 Kutná Hora Benátky 1:3 (1:2)
23. sobota 16.04.2022 09:00 Benátky Vyžlovka 0:5 (0:3)
31. středa 20.04.2022 16:30 Boh.Poděbrady Benátky 0:2 (0:2)
24. neděle 24.04.2022 09:30 Český Brod Benátky 1:4 (0:2)
  2 středa 27.04.2022 16:00 FT Academy Benátky 3:1 (2:1)
25. sobota 30.04.2022 10:00 STM Mělník Benátky 1:3 (0:1)
26. sobota 07.05.2022 09:00 Benátky Pš.Mělník 2:4 (2:2)
27. sobota 14.05.2022 09:30 Čelákovice Benátky 0:6 (0:1)
32. středa 18.05.2022 16:30 Benátky Pol.Nymburk 4.5 (2.3)
28. sobota 21.05.2022 09:00 Benátky Lysá n.L/Ostrá (SD) 7:1 (2:0)
29. neděle 29.05.2022 10:15 Kosmonosy Benátky 6:2 (3:0)
33. středa 01.06.2022 16:30 Zeleneč Benátky 2:4 (0:4)
30. sobota 04.06.2022 09:00 Benátky Brandýs-Boleslav 4:3 (2:1)
poř. 1 sobota 11.06.2022 09:00 Spartak Příbram Benátky 3:0 kont.
poř. 2. neděle 19.06.2022 15:00 Benátky Spartak Příbram 1:3 (0:1)

Národní sportovní agenturaMěsto Benátky nad JizerouStředočeský kraj

Mužstvo "A"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
SK Sparta Kolín
30 25 4 1 96:35 79 34
2.
SK Vysoké Mýto
30 19 6 5 81:32 63 18
3.
FK Velké Hamry z.s.
30 17 6 7 75:39 57 12
4.
SK Kosmonosy
30 13 9 8 70:55 48 3
5.
FK Čáslav
30 14 6 10 56:49 48 3
6.
SK Benátky
30 12 10 8 62:32 46 1
7.
FK Letohrad
30 12 5 13 48:46 41 -4
8.
MFK Trutnov
30 12 4 14 40:55 40 -5
9.
TJ Sokol Libiš
30 12 2 16 55:67 38 -7
10.
Dvůr Králové n.L.
30 8 10 12 41:50 34 -11
11.
FC Hlinsko
30 9 7 14 41:54 34 -11
12.
FK Náchod
30 10 4 16 28:55 34 -11
13.
SK Tochovice
30 8 6 16 53:73 30 -15
14.
SK Poříčany
30 9 3 18 38:71 30 -15
15.
FC Horky n.J.
30 7 5 18 38:65 26 -19
16.
Sparta Kutná Hora
30 7 5 18 41:85 26 -19
Mužstvo B

Mužstvo "B"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
SK Benátky B
26 20 3 3 89:20 63 24
2.
TJ Sokol Řepov
26 19 4 3 112:38 61 22
3.
SK Bělá p.Bezdězem
26 18 1 7 83:37 55 16
4.
TJ Sokol Březno
26 17 2 7 96:48 53 14
5.
TJ Sokol Kosořice
26 15 6 5 69:34 51 12
6.
Sokol Kněžmost
26 12 3 11 62:52 39 0
7.
Akuma MB
26 11 3 12 63:55 36 -3
8.
SK Jizeran Doubrava
26 10 2 14 45:64 32 -7
9.
TJ Kostelní Hlavno
26 8 8 10 33:66 32 -7
10.
Kr. Vrutice
26 9 2 15 52:78 29 -10
11.
FK Krnsko
26 8 4 14 53:69 28 -11
12.
FK Zdětín
26 7 3 16 40:81 24 -15
13.
SK Dolní Bousov B
26 4 7 15 37:90 19 -20
14.
FC Mukařov
26 0 0 26 18:120 0 -39
Mužstvo A


Další kolo - Mládež

U19 Dorost:
Letní přestávka

U15 St.žáci / U13 Ml.žáci:
Letní přestávka

U11 Starší přípravka:
Letní přestávka

U9 Mladší přípravka:
Letní přestávka

U7 Předpřípravka:
Letní přestávka


Anketa

Přijdete na IX. ročník fotbalového turnaje ligových mužstev, memoriál starosty Jaroslava Krále?


13 (23%)

11 (19%)

15 (26%)

18 (32%)

Hlasování bylo ukončeno.