Starší žáci U15

ROZLOSOVÁNÍ - Starší žáci - Krajský přebor, skupina "B" - 2021/2022


PODZIM 2021

Kolo Den Datum Začátek Domácí Hosté Výsledek
  4. neděle 22.08.2021 10:15 AFK Pečky Benátky 0:2 (0:2)
  5. sobota 28.08.2021 09:00 Benátky Kutná Hora 0:0 (0:0)
15. středa 01.09.2021 16:30 Pol.Nymburk Benátky 5:2 (5:2)
  6. neděle 05.09.2021 10:15 Vyžlovka Benátky 8:2 (3:0)
  3. středa 08.09.2021 16:30 Benátky Mn.Hradiště 3:0 (2:0)
  7. sobota 11.09.2021 09:00 Benátky Český Brod 1:4 (0:1)
  8. sobota 18.09.2021 09:00 Benátky STM Mělník 7:0 (3:0)
  9. sobota 25.09.2021 10:15 Pš.Mělník Benátky 2:8 (1:3)
16. úterý 28.09.2021 09:00 Benátky Zeleneč nehráno
10. sobota 02.10.2021 09:00 Benátky Čelákovice 4:0 (2:0)
11. sobota 09.10.2021 10:15 Lysá n.L/Ostrá (SD) Benátky 2:2 (1:1)
17. středa 13.10.2021 15:00 Kunice Benátky 4:1 (2:1)
12. sobota 16.10.2021 09:00 Benátky Kosmonosy 3:3 (2:1)
13. neděle 24.10.2021 10:00 Brand./St.Bol. Benátky  
34. čtvrtek 28.10.2021 09:00 Benátky Kunice  
14. sobota 30.10.2021 09:00 Benátky Boh.Poděbrady  
  1. sobota 06.11.2021 09:00 Benátky AFK Milovice  
  2. neděle 14.11.2021 10:15 FT Academy Benátky  

 


Město Benátky nad JizerouMŠMT

Mužstvo "A"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
SK Sparta Kolín
13 10 2 1 41:19 32 14
2.
SK Vysoké Mýto
13 10 1 2 36:9 31 13
3.
FK Velké Hamry z.s.
13 6 3 4 31:19 21 0
4.
FK Čáslav
13 6 3 4 22:21 21 0
5.
TJ Sokol Libiš
13 6 1 6 25:23 19 -2
6.
SK Benátky
13 4 6 3 22:13 18 -3
7.
FK Letohrad
13 5 3 5 22:19 18 0
8.
SK Kosmonosy
13 4 5 4 31:28 17 -4
9.
FC Horky n.J.
13 5 2 6 18:25 17 -1
10.
FC Hlinsko
13 4 4 5 19:20 16 -5
11.
MFK Trutnov
13 5 1 7 18:26 16 -2
12.
SK Poříčany
13 5 1 7 16:29 16 -5
13.
Dvůr Králové n.L.
13 3 6 4 22:20 15 -6
14.
FK Náchod
13 3 2 8 11:28 11 -7
15.
Sparta Kutná Hora
13 2 5 6 19:39 11 -7
16.
SK Tochovice
13 1 5 7 18:33 8 -10
Mužstvo B

Mužstvo "B"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
TJ Sokol Řepov
10 8 1 1 47:12 25 10
2.
SK Benátky B
10 7 2 1 29:9 23 11
3.
Akuma MB
10 7 2 1 29:9 23 8
4.
TJ Sokol Březno
10 7 1 2 44:16 22 10
5.
SK Bělá p.Bezdězem
10 7 0 3 29:10 21 6
6.
TJ Sokol Kosořice
10 5 2 3 19:16 17 2
7.
Sokol Kněžmost
10 5 0 5 23:23 15 -3
8.
FK Krnsko
10 4 2 4 22:22 14 -4
9.
TJ Kostelní Hlavno
10 3 3 4 16:28 12 0
10.
SK Jizeran Doubrava
10 3 1 6 15:25 10 -2
11.
Kr. Vrutice
10 3 0 7 17:32 9 -9
12.
SK Dolní Bousov B
10 2 2 6 16:35 8 -10
13.
FK Zdětín
10 1 0 9 15:46 3 -15
14.
FC Mukařov
10 0 0 10 5:43 0 -12
Mužstvo A


Další kolo - Mládež

U19 Dorost - 13. kolo:
SK Benátky - Sokol Březno
sobota 23.10. v 10:15 hod.

U15 St.žáci / U13 Ml.žáci - 13. kolo:
Brand./Bol. - SK Benátky
neděle 24.10. v 10:00 / 11:40 h.

U11 Starší přípravka - 1. kolo:
D.Bousov - SK Benátky
 ? sobota 23.10. v 10:00 hod. ?

U9 Mladší přípravka
probíhají tréninky 

U7 Předpřípravka
probíhají tréninky