Dorost

ROZLOSOVÁNÍ - I.A třída Dorostu - skupina "B" - 2019/2020


PODZIM 2019

Kolo Den  Datum Začátek Domácí Hosté Výsledek
  1. neděle 25.08.2019 10:15 Mn.Hradiště Benátky 5:4 (3:2)
  2. sobota 31.08.2019 10:15 Benátky Bělá p/B. 2:2 (2:0)
  3. neděle 08.09.2019 10:15 Akuma MB Benátky 3:6 (0:5)
  4. sobota 14.09.2019 10:15 Benátky Sporting MB 3:2 (0:1)
  5. neděle 22.09.2019 11:00 Bakov n/J. Benátky 1:5 (1:2)
  6. neděle 29.09.2019 10:30 Dobrovice Benátky 1:6 (0:4)
  7. sobota 05.10.2019 10:15 Benátky Klíčany 16:1 (4:1)
  8. neděle 13.10.2019 10:15 Zeleneč Benátky 2.5 (2.2)
  9. sobota 19.10.2019 10:15 Benátky Brandýs n/L. 1:4 (0:1)
10. neděle 27.10.2019 10:15 Libiš Benátky 5:2 (5:0)
11. sobota 02.11.2019 10:15 Benátky D.Bousov 4:2 (1:0)


JARO 2020

Jarní část soutěže byla ukončena z důvodu nouzového stavu v ČR - šíření nemoci COVID 19.

Kolo Den  Datum Začátek Domácí Hosté Výsledek
12. neděle 22.03.2020 09:00 Benátky Mn.Hradiště  
13. neděle 29.03.2020 10:00 Bělá p/B. Benátky  
14. sobota 04.04.2020 10:15 Benátky Akuma MB  
15. neděle 12.04.2020 10:45 Sporting MB Benátky  
16. sobota 18.04.2020 11:00 Benátky Bakov n/J.  
17. sobota 25.04.2020 10:30 Benátky Dobrovice  
18. neděle 03.05.2020 10:15 Klíčany Benátky  
19. sobota 09.05.2020 10:15 Benátky Zeleneč  
20. neděle 17.05.2020 10:15 Brandýs n/L. Benátky  
21. sobota 23.05.2020 10:15 Benátky Libiš  
22. sobota 30.05.2020 10:15 D.Bousov Benátky  

Město Benátky nad JizerouMŠMT

Mužstvo "A"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
SK Sparta Kolín
15 11 3 1 46:19 36 15
2.
SK Vysoké Mýto
15 11 1 3 39:13 34 13
3.
FK Velké Hamry z.s.
15 7 4 4 35:20 25 1
4.
FK Čáslav
15 7 3 5 25:27 24 3
5.
SK Kosmonosy
15 6 5 4 37:30 23 -1
6.
SK Benátky
15 5 7 3 28:14 22 -2
7.
TJ Sokol Libiš
15 7 1 7 30:25 22 -2
8.
FC Hlinsko
15 6 4 5 23:22 22 -2
9.
SK Poříčany
15 6 2 7 18:29 20 -4
10.
FK Letohrad
15 5 3 7 24:24 18 -3
11.
FC Horky n.J.
15 5 2 8 20:32 17 -4
12.
MFK Trutnov
15 5 1 9 19:31 16 -5
13.
Dvůr Králové n.L.
15 3 6 6 22:23 15 -9
14.
Sparta Kutná Hora
15 3 5 7 20:44 14 -7
15.
SK Tochovice
15 2 6 7 21:35 12 -9
16.
FK Náchod
15 3 3 9 11:30 12 -12
Mužstvo B

Mužstvo "B"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
TJ Sokol Řepov
13 10 2 1 55:17 32 14
2.
SK Benátky B
13 10 2 1 46:10 32 14
3.
TJ Sokol Březno
13 9 1 3 55:22 28 10
4.
SK Bělá p.Bezdězem
13 9 0 4 40:16 27 6
5.
Akuma MB
13 8 3 2 38:18 27 6
6.
TJ Sokol Kosořice
13 7 2 4 28:20 23 5
7.
Sokol Kněžmost
13 6 1 6 27:28 19 -2
8.
FK Krnsko
13 5 2 6 30:35 17 -4
9.
SK Jizeran Doubrava
13 5 1 7 25:31 16 -2
10.
TJ Kostelní Hlavno
13 4 4 5 20:33 16 -2
11.
Kr. Vrutice
13 4 0 9 26:42 12 -9
12.
SK Dolní Bousov B
13 2 2 9 16:51 8 -13
13.
FK Zdětín
13 2 0 11 19:53 6 -15
14.
FC Mukařov
13 0 0 13 7:56 0 -18
Mužstvo A


Další kolo - Mládež

U19 Dorost:
Konec podzimní části
Zimní přestávka

U15 St.žáci / U13 Ml.žáci:
Konec podzimní části
Zimní přestávka

U11 Starší přípravka:
Konec podzimní části
Zimní přestávka

U9 Mladší přípravka:
Konec podzimní části
​Zimní přestávka 

U7 Předpřípravka:
Konec podzimní části
​Zimní přestávka