Dorost

ROZLOSOVÁNÍ - I.A třída Dorostu - skupina "B" - 2021/2022


PODZIM 2021

Kolo Den Datum Začátek Domácí Hosté Výsledek
  4. sobota 21.08.2021 10:15 Benátky Čelákovice 4:4 (3:2)
  5. neděle 29.08.2021 10:15 Straky/Struhy (SD) Benátky 1:7 (0:5)
  6. sobota 04.09.2021   VOLNÝ LOS    
  7. neděle 12.09.2021 11:15 Sporting MB Benátky 0:5 (0:3)
  8. neděle 19.09.2021 10:15 Mn.Hradiště Benátky 4:10 (2:4)
  9. sobota 25.09.2021 10:15 Benátky Klecany 4:2 (1:1)
10. neděle 03.10.2021 10:30 Dobrovice Benátky 1:4 (1:1)
11. sobota 09.10.2021 10:15 Benátky Labský Kostelec 0:2 (0:2)
12. neděle 17.10.2021 15:00 Hovorčovice Benátky 1:1 (0:0)
13. sobota 23.10.2021 10:15 Benátky Březno 4:3 (3:1)
  3. sobota 30.10.2021 10:15 D.Bousov Benátky 1:3 (0:1)
  1. neděle 07.11.2021 10:15 Zeleneč Benátky 2:2 (0:1)
  2. sobota 13.11.2021 10:15 Benátky Bakov n/J. 3:0 (0:0)


JARO 2022

Kolo Den Datum Začátek Domácí Hosté Výsledek
16. sobota 26.03.2022 10:15 Benátky D.Bousov 10:1 (4:1)
17. neděle 03.04.2022 10:15 Čelákovice Benátky 4:3 (2:2)
18. sobota 09.04.2022 10:15 Benátky Straky/Struhy (SD) 2:1 (1:0)
19. sobota 16.04.2022   VOLNÝ LOS    
20. sobota 23.04.2022 10:15 Benátky Sporting MB 8:1 (4:0)
21. sobota 30.04.2002 10:15 Benátky Mn.Hradiště 3:2 (1:0)
22. neděle 08.05.2022 09:30 Klecany Benátky 5:1 (1:0)
23. sobota 14.05.2022 10:15 Benátky Dobrovice 2:1 (0:0)
24. neděle 22.05.2022 10:15 Labský Kostelec Benátky 3:1 (1:1)
25. sobota 28.05.2022 10:15 Benátky Hovorčovice 2:1 (1:1)
26. neděle 05.06.2022 10:15 Březno Benátky 3:0 (1:0)
14. sobota 11.06.2022 10:15 Benátky Zeleneč 2:4 (1:2)
15. sobota 18.06.2022 10:15 Bakov n/J. Benátky 0:2 (0:0)

Národní sportovní agenturaMěsto Benátky nad JizerouStředočeský kraj

Mužstvo "A"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
SK Sparta Kolín
30 25 4 1 96:35 79 34
2.
SK Vysoké Mýto
30 19 6 5 81:32 63 18
3.
FK Velké Hamry z.s.
30 17 6 7 75:39 57 12
4.
SK Kosmonosy
30 13 9 8 70:55 48 3
5.
FK Čáslav
30 14 6 10 56:49 48 3
6.
SK Benátky
30 12 10 8 62:32 46 1
7.
FK Letohrad
30 12 5 13 48:46 41 -4
8.
MFK Trutnov
30 12 4 14 40:55 40 -5
9.
TJ Sokol Libiš
30 12 2 16 55:67 38 -7
10.
Dvůr Králové n.L.
30 8 10 12 41:50 34 -11
11.
FC Hlinsko
30 9 7 14 41:54 34 -11
12.
FK Náchod
30 10 4 16 28:55 34 -11
13.
SK Tochovice
30 8 6 16 53:73 30 -15
14.
SK Poříčany
30 9 3 18 38:71 30 -15
15.
FC Horky n.J.
30 7 5 18 38:65 26 -19
16.
Sparta Kutná Hora
30 7 5 18 41:85 26 -19
Mužstvo B

Mužstvo "B"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
SK Benátky B
26 20 3 3 89:20 63 24
2.
TJ Sokol Řepov
26 19 4 3 112:38 61 22
3.
SK Bělá p.Bezdězem
26 18 1 7 83:37 55 16
4.
TJ Sokol Březno
26 17 2 7 96:48 53 14
5.
TJ Sokol Kosořice
26 15 6 5 69:34 51 12
6.
Sokol Kněžmost
26 12 3 11 62:52 39 0
7.
Akuma MB
26 11 3 12 63:55 36 -3
8.
SK Jizeran Doubrava
26 10 2 14 45:64 32 -7
9.
TJ Kostelní Hlavno
26 8 8 10 33:66 32 -7
10.
Kr. Vrutice
26 9 2 15 52:78 29 -10
11.
FK Krnsko
26 8 4 14 53:69 28 -11
12.
FK Zdětín
26 7 3 16 40:81 24 -15
13.
SK Dolní Bousov B
26 4 7 15 37:90 19 -20
14.
FC Mukařov
26 0 0 26 18:120 0 -39
Mužstvo A


Další kolo - Mládež

U19 Dorost:
Letní přestávka

U15 St.žáci / U13 Ml.žáci:
Letní přestávka

U11 Starší přípravka:
Letní přestávka

U9 Mladší přípravka:
Letní přestávka

U7 Předpřípravka:
Letní přestávka


Anketa

Přijdete na IX. ročník fotbalového turnaje ligových mužstev, memoriál starosty Jaroslava Krále?


13 (23%)

11 (19%)

15 (26%)

18 (32%)

Hlasování bylo ukončeno.