Mužstvo "B"

ROZLOSOVÁNÍ - PRODIET I.B třída, skupina B - 2017/2018


PODZIM 2017

Kolo Den  Datum Začátek Domácí Hosté Výsledek Popis
  1. neděle 27.08.2017 17:00  Holubice  Benátky 2:0 (1:0) detail
  2. neděle 03.09.2017 17:00  Benátky  Mn.Hradiště "B" 4:1 (0:0) detail
  3. sobota 09.09.2017 17:00  D.Bousov  Benátky 4:1 (3:0) detail
  4. neděle 17.09.2017 17:00  Benátky  Byšice 0:1 (0:0) detail
  5. neděle 24.09.2017 16:30  Libčice  Benátky 5:0 (3:0) detail
  6. neděle 01.10.2017 16:00  Benátky  Dobrovice "B" 4:0 (1:0) detail
  7. neděle 08.10.2017 16:00  Tišice  Benátky 0:1 (0:0) detail
  8. neděle 15.10.2017 15:30  Benátky  Vojkovice 1:0 (0:0) detail
  9. sobota 21.10.2017 15:30  Nelahozeves  Benátky 1:0 (0:0) detail
10. neděle 29.10.2017 14:30  Benátky  Lužec 2:1 (1:1) detail
11. sobota 04.11.2017 10:15  Stará Boleslav  Benátky 8:1 (2:1) detail
12. neděle 12.11.2017 14:00  FC Mělník  Benátky 4:2 (3:0) detail
13. neděle 19.11.2017 13:30  Benátky  Neratovice "B" 2:0 (0:0) detail


JARO 2018

Kolo Den Datum Začátek Domácí Hosté Výsledek Popis
14. neděle 25.03.2018 15:00  Benátky  Holubice 0:3 (0:2) detail
15. sobota 31.03.2018 15:00  Mn.Hradiště "B"  Benátky  soupeř se odhlásil
16. neděle 08.04.2018 16:30  Benátky  D.Bousov 0:4 (0:1) detail
17. sobota 14.04.2018 16:30  Byšice  Benátky 1:3 (0:1) detail
18. neděle 22.04.2018 17:00  Benátky  Libčice 4:1 (2:0) detail
19. neděle 29.04.2018 17:00  Dobrovice "B"  Benátky 1:3 (0:1) detail
20. neděle 06.05.2018 17:00  Benátky  Tišice 6:3 (3:1) detail
21. sobota 12.05.2018 10:30  Vojkovice  Benátky 1:0 (0:0) detail
22. neděle 20.05.2018 17:00  Benátky  Nelahozeves 1:0 (0:0) detail
23. neděle 27.05.2018 17:00  Lužec  Benátky 2:4 (0:0) detail
24. neděle 03.06.2018 17:00  Benátky  Stará Boleslav 4:2 (1:1) detail
25. sobota 09.06.2018 14:00  Benátky  FC Mělník 2:0 (0:0) detail
26. sobota 16.06.2018 13:30  Neratovice "B"  Benátky 1:0 (0:0) detail

Národní sportovní agenturaMěsto Benátky nad JizerouStředočeský kraj

Mužstvo "A"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
SK Sparta Kolín
30 25 4 1 96:35 79 34
2.
SK Vysoké Mýto
30 19 6 5 81:32 63 18
3.
FK Velké Hamry z.s.
30 17 6 7 75:39 57 12
4.
SK Kosmonosy
30 13 9 8 70:55 48 3
5.
FK Čáslav
30 14 6 10 56:49 48 3
6.
SK Benátky
30 12 10 8 62:32 46 1
7.
FK Letohrad
30 12 5 13 48:46 41 -4
8.
MFK Trutnov
30 12 4 14 40:55 40 -5
9.
TJ Sokol Libiš
30 12 2 16 55:67 38 -7
10.
Dvůr Králové n.L.
30 8 10 12 41:50 34 -11
11.
FC Hlinsko
30 9 7 14 41:54 34 -11
12.
FK Náchod
30 10 4 16 28:55 34 -11
13.
SK Tochovice
30 8 6 16 53:73 30 -15
14.
SK Poříčany
30 9 3 18 38:71 30 -15
15.
FC Horky n.J.
30 7 5 18 38:65 26 -19
16.
Sparta Kutná Hora
30 7 5 18 41:85 26 -19
Mužstvo B

Mužstvo "B"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
SK Benátky B
26 20 3 3 89:20 63 24
2.
TJ Sokol Řepov
26 19 4 3 112:38 61 22
3.
SK Bělá p.Bezdězem
26 18 1 7 83:37 55 16
4.
TJ Sokol Březno
26 17 2 7 96:48 53 14
5.
TJ Sokol Kosořice
26 15 6 5 69:34 51 12
6.
Sokol Kněžmost
26 12 3 11 62:52 39 0
7.
Akuma MB
26 11 3 12 63:55 36 -3
8.
SK Jizeran Doubrava
26 10 2 14 45:64 32 -7
9.
TJ Kostelní Hlavno
26 8 8 10 33:66 32 -7
10.
Kr. Vrutice
26 9 2 15 52:78 29 -10
11.
FK Krnsko
26 8 4 14 53:69 28 -11
12.
FK Zdětín
26 7 3 16 40:81 24 -15
13.
SK Dolní Bousov B
26 4 7 15 37:90 19 -20
14.
FC Mukařov
26 0 0 26 18:120 0 -39
Mužstvo A


Další kolo - Mládež

U19 Dorost:
Letní přestávka

U15 St.žáci / U13 Ml.žáci:
Letní přestávka

U11 Starší přípravka:
Letní přestávka

U9 Mladší přípravka:
Letní přestávka

U7 Předpřípravka:
Letní přestávka


Anketa

Přijdete na IX. ročník fotbalového turnaje ligových mužstev, memoriál starosty Jaroslava Krále?


13 (23%)

11 (19%)

15 (26%)

18 (32%)

Hlasování bylo ukončeno.