Mužstvo "B"

ROZLOSOVÁNÍ - Okresní přebor - 2021/2022


PODZIM 2021

Kolo Den  Datum Začátek Domácí Hosté Výsledek Popis
  1. neděle 15.08.2021 17:00 D.Bousov "B" Benátky 0:5 (0:0) detail
  2. neděle 22.08.2021 17:00 Benátky Akuma MB 1:1 (1:1) detail
  3. sobota 28.08.2021 13:30 Bělá p/B. Benátky 4:0 (1:0) detail
  4. neděle 05.09.2021 17:00 Benátky Březno 4:0 (1:0) detail
  5. sobota 11.09.2021 13:30 Doubrava Benátky 3:4 (1:2) detail
  6. sobota 18.09.2021 16:30 Řepov Benátky 1:3 (0:1) detail
  7. neděle 26.09.2021 16:30 Benátky Mukařov 7:0 (3:0) detail
  8. sobota 02.10.2021 16:00 K. Hlavno Benátky 0:2 (0:0) detail
  9. neděle 10.10.2021 16:00 Benátky Kosořice 0:0 (0:0) detail
10. sobota 16.10.2021 15:30 Zdětín Benátky 0:3 (0:0) detail
11. neděle 24.10.2021 14:30 Benátky Kněžmost    
12. sobota 30.11.2021 14:00 Kr.Vrutice Benátky    
13. sobota 06.11.2021 14:00 Benátky Krnsko    

Město Benátky nad JizerouMŠMT

Mužstvo "A"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
SK Sparta Kolín
13 10 2 1 41:19 32 14
2.
SK Vysoké Mýto
13 10 1 2 36:9 31 13
3.
FK Velké Hamry z.s.
13 6 3 4 31:19 21 0
4.
FK Čáslav
13 6 3 4 22:21 21 0
5.
TJ Sokol Libiš
13 6 1 6 25:23 19 -2
6.
SK Benátky
13 4 6 3 22:13 18 -3
7.
FK Letohrad
13 5 3 5 22:19 18 0
8.
SK Kosmonosy
13 4 5 4 31:28 17 -4
9.
FC Horky n.J.
13 5 2 6 18:25 17 -1
10.
FC Hlinsko
13 4 4 5 19:20 16 -5
11.
MFK Trutnov
13 5 1 7 18:26 16 -2
12.
SK Poříčany
13 5 1 7 16:29 16 -5
13.
Dvůr Králové n.L.
13 3 6 4 22:20 15 -6
14.
FK Náchod
13 3 2 8 11:28 11 -7
15.
Sparta Kutná Hora
13 2 5 6 19:39 11 -7
16.
SK Tochovice
13 1 5 7 18:33 8 -10
Mužstvo B

Mužstvo "B"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
TJ Sokol Řepov
10 8 1 1 47:12 25 10
2.
SK Benátky B
10 7 2 1 29:9 23 11
3.
Akuma MB
10 7 2 1 29:9 23 8
4.
TJ Sokol Březno
10 7 1 2 44:16 22 10
5.
SK Bělá p.Bezdězem
10 7 0 3 29:10 21 6
6.
TJ Sokol Kosořice
10 5 2 3 19:16 17 2
7.
Sokol Kněžmost
10 5 0 5 23:23 15 -3
8.
FK Krnsko
10 4 2 4 22:22 14 -4
9.
TJ Kostelní Hlavno
10 3 3 4 16:28 12 0
10.
SK Jizeran Doubrava
10 3 1 6 15:25 10 -2
11.
Kr. Vrutice
10 3 0 7 17:32 9 -9
12.
SK Dolní Bousov B
10 2 2 6 16:35 8 -10
13.
FK Zdětín
10 1 0 9 15:46 3 -15
14.
FC Mukařov
10 0 0 10 5:43 0 -12
Mužstvo A


Další kolo - Mládež

U19 Dorost - 13. kolo:
SK Benátky - Sokol Březno
sobota 23.10. v 10:15 hod.

U15 St.žáci / U13 Ml.žáci - 13. kolo:
Brand./Bol. - SK Benátky
neděle 24.10. v 10:00 / 11:40 h.

U11 Starší přípravka - 1. kolo:
D.Bousov - SK Benátky
 ? sobota 23.10. v 10:00 hod. ?

U9 Mladší přípravka
probíhají tréninky 

U7 Předpřípravka
probíhají tréninky