Tabulky

Tabulka Mladších žáků 7+1, Krajský přebor, skupina "B" 2021/2022


Celkem - PO PODZIMNÍ ČÁSTI 2021

# KLUB Z V R P S B
1. FK Brandýs - Boleslav 17 16 0 1 180:21 48
2. SK Vyžlovka 16 15 0 1 157:26 45
3. Football Talent Academy 15 14 0 1 138:22 42
4. FK Bohemia Poděbrady 18 14 0 4 85:30 42
5. Sparta Kutná Hora 18 12 0 6 72:51 36
6. FK PŠOVKA Mělník 18 11 1 6 59:55 34
7. SK Zeleneč 18 10 2 6 74:61 32
8. SK Kosmonosy 18 10 2 6 47:45 32
9. TJ Kunice 18 9 3 6 83:68 30
10. Mnichovohradišťský SK 17 8 2 7 57:59 26
11. SK Benátky nad Jizerou 17 7 1 9 49:90 22
12. AFK Milovice 18 5 2 11 48:106 17
13. SK Český Brod 18 5 0 13 58:100 15
14. SK POLABAN Nymburk 18 3 1 14 48:96 10
15. AFK Pečky 18 2 3 13 29:94 9
16. SK UNION Čelákovice 18 3 0 15 32:108 9
17. STM Mělník 17 2 1 14 26:109 7
18. Lysá/Ostrá 17 2 0 15 40:141 6


Doma

# KLUB Z V R P S B
1. FK Brandýs - Boleslav 8 8 0 0 89:3 24
2. SK Vyžlovka 9 8 0 1 94:21 24
3. Sparta Kutná Hora 10 8 0 2 42:23 24
4. FK PŠOVKA Mělník 10 8 0 2 31:15 24
5. Football Talent Academy 7 7 0 0 71:14 21
6. FK Bohemia Poděbrady 8 6 0 2 27:13 18
7. SK Kosmonosy 9 6 0 3 29:30 18
8. TJ Kunice 8 5 2 1 48:30 17
9. Mnichovohradišťský SK 7 4 1 2 27:8 13
10. SK Zeleneč 8 4 1 3 38:26 13
11. SK Benátky nad Jizerou 10 4 1 5 26:44 13
12. AFK Milovice 8 3 1 4 18:37 10
13. SK UNION Čelákovice 9 3 0 6 20:64 9
14. SK POLABAN Nymburk 8 2 1 5 26:38 7
15. AFK Pečky 10 2 1 7 20:57 7
16. STM Mělník 10 2 1 7 18:62 7
17. SK Český Brod 9 2 0 7 30:61 6
18. Lysá/Ostrá 9 0 0 9 16:66 0


Venku

# KLUB Z V R P S B
1. FK Brandýs - Boleslav 9 8 0 1 91:18 24
2. FK Bohemia Poděbrady 10 8 0 2 58:17 24
3. Football Talent Academy 8 7 0 1 67:8 21
4. SK Vyžlovka 7 7 0 0 63:5 21
5. SK Zeleneč 10 6 1 3 36:35 19
6. SK Kosmonosy 9 4 2 3 18:15 14
7. TJ Kunice 10 4 1 5 35:38 13
8. Mnichovohradišťský SK 10 4 1 5 30:51 13
9. Sparta Kutná Hora 8 4 0 4 30:28 12
10. FK PŠOVKA Mělník 8 3 1 4 28:40 10
11. SK Český Brod 9 3 0 6 28:39 9
12. SK Benátky nad Jizerou 7 3 0 4 23:46 9
13. AFK Milovice 10 2 1 7 30:69 7
14. Lysá/Ostrá 8 2 0 6 24:75 6
15. SK POLABAN Nymburk 10 1 0 9 22:58 3
16. AFK Pečky 8 0 2 6 9:37 2
17. SK UNION Čelákovice 9 0 0 9 12:44 0
18. STM Mělník 7 0 0 7 8:47 0

Národní sportovní agenturaMěsto Benátky nad JizerouStředočeský kraj

Mužstvo "A"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
SK Sparta Kolín
25 20 4 1 79:28 64 28
2.
SK Vysoké Mýto
25 16 5 4 64:24 53 14
3.
FK Velké Hamry z.s.
25 14 6 5 62:31 48 9
4.
FK Čáslav
25 12 5 8 43:40 41 5
5.
SK Kosmonosy
25 10 8 7 57:46 38 2
6.
SK Benátky
25 9 10 6 45:23 37 1
7.
FK Letohrad
25 10 5 10 41:38 35 -1
8.
TJ Sokol Libiš
25 10 2 13 48:55 32 -4
9.
MFK Trutnov
25 9 4 12 33:46 31 -8
10.
FC Hlinsko
25 8 6 11 31:45 30 -6
11.
SK Poříčany
25 9 3 13 33:50 30 -9
12.
FK Náchod
25 8 4 13 22:43 28 -11
13.
SK Tochovice
24 6 6 12 41:58 24 -12
14.
FC Horky n.J.
25 6 4 15 28:51 22 -17
15.
Dvůr Králové n.L.
25 4 9 12 32:45 21 -15
16.
Sparta Kutná Hora
24 5 5 14 29:65 20 -19
Mužstvo B

Mužstvo "B"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
TJ Sokol Řepov
21 16 3 2 95:27 51 21
2.
SK Benátky B
21 16 3 2 76:15 51 18
3.
SK Bělá p.Bezdězem
21 14 1 6 62:27 43 10
4.
TJ Sokol Březno
21 13 2 6 76:38 41 8
5.
TJ Sokol Kosořice
21 11 5 5 51:29 38 8
6.
Akuma MB
21 11 3 7 57:32 36 3
7.
Sokol Kněžmost
21 9 3 9 43:45 30 0
8.
TJ Kostelní Hlavno
21 7 5 9 29:55 26 -4
9.
SK Jizeran Doubrava
21 8 1 12 36:58 25 -8
10.
FK Krnsko
21 7 3 11 46:57 24 -6
11.
Kr. Vrutice
21 7 2 12 40:61 23 -7
12.
FK Zdětín
21 5 2 14 34:77 17 -13
13.
SK Dolní Bousov B
21 3 7 11 28:68 16 -17
14.
FC Mukařov
21 0 0 21 13:97 0 -33
Mužstvo A


Další kolo - Mládež

U19 Dorost - 24. kolo:
Labský Kostelec - Benátky
neděle 22.5. od 10:15 hod.

U15 St.žáci / U13 Ml.žáci - 32. kolo:
Benátky - Pol.Nymburk
středa 18.5. od 16:30/18:10 h.

U11 Starší přípravka - 12. kolo:
Benátky - Dobrovice
pátek 20.5. od 16:30 h.

U9 Mladší přípravka:
Finálový turnaj v Benátkách
středa 25.5. od 16:00 h.
(Benátky, Bezno, Kněžmost, Akuma)

U7 Předpřípravka:
Probíhají tréninky