Tabulky

Tabulka Starších žáků, Krajský přebor, skupina "B" 2019/2020

Celkem

# Klub Z V R P S B
1. FK Bohemia Poděbrady 15 12 1 2 97:20 37
2. SK UNION Čelákovice 14 12 1 1 55:10 37
3. SK Benátky nad Jizerou 16 10 2 4 54:25 32
4. SK Kosmonosy 14 10 1 3 74:24 31
5. SK POLABAN Nymburk 13 9 3 1 65:23 30
6. FC Mělník 15 9 1 5 59:39 28
7. Beijing Sport University 9 8 1 0 78:4 25
8. FK Brandýs - Boleslav 16 7 0 9 31:52 21
9. SK Zeleneč 13 6 2 5 25:26 20
10. TJ Kunice 17 5 1 11 46:88 16
11. FK PŠOVKA Mělník 15 4 2 9 26:42 14
12. AFK Pečky 14 4 2 8 21:45 14
13. SK Český Brod 14 4 0 10 26:53 12
14. SK Slavia Jesenice 16 3 3 10 18:71 12
15. Sparta Kutná Hora 16 2 1 13 19:101 7
16. Sportovní sdružení Ostrá 15 0 1 14 8:79 1

Doma

# Klub Z V R P S B
1. Beijing Sport University 8 7 1 0 73:4 22
2. FK Bohemia Poděbrady 8 7 0 1 61:11 21
3. SK UNION Čelákovice 7 7 0 0 44:0 21
4. SK Benátky nad Jizerou 9 6 1 2 36:14 19
5. SK Kosmonosy 7 5 0 2 41:9 15
6. SK POLABAN Nymburk 6 4 2 0 24:10 14
7. FC Mělník 7 4 1 2 31:19 13
8. FK PŠOVKA Mělník 7 3 1 3 18:14 10
9. SK Zeleneč 7 3 1 3 15:13 10
10. FK Brandýs - Boleslav 7 3 0 4 11:13 9
11. SK Slavia Jesenice 8 3 0 5 13:28 9
12. AFK Pečky 7 2 2 3 10:18 8
13. SK Český Brod 7 2 0 5 17:29 6
14. TJ Kunice 7 1 1 5 9:25 4
15. Sparta Kutná Hora 7 1 0 6 9:46 3
16. Sportovní sdružení Ostrá 7 0 1 6 6:31 1

Venku

# Klub Z V R P S B
1. SK POLABAN Nymburk 7 5 1 1 41:13 16
2. FK Bohemia Poděbrady 7 5 1 1 36:9 16
3. SK Kosmonosy 7 5 1 1 33:15 16
4. SK UNION Čelákovice 7 5 1 1 11:10 16
5. FC Mělník 8 5 0 3 28:20 15
6. SK Benátky nad Jizerou 7 4 1 2 18:11 13
7. FK Brandýs - Boleslav 9 4 0 5 20:39 12
8. TJ Kunice 10 4 0 6 37:63 12
9. SK Zeleneč 6 3 1 2 10:13 10
10. SK Český Brod 7 2 0 5 9:24 6
11. AFK Pečky 7 2 0 5 11:27 6
12. FK PŠOVKA Mělník 8 1 1 6 8:28 4
13. Sparta Kutná Hora 9 1 1 7 10:55 4
14. Beijing Sport University 1 1 0 0 5:0 3
15. SK Slavia Jesenice 8 0 3 5 5:43 3
16. Sportovní sdružení Ostrá 8 0 0 8 2:48 0

Město Benátky nad JizerouMŠMT

Mužstvo "A"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
SK Sparta Kolín
15 11 3 1 46:19 36 15
2.
SK Vysoké Mýto
15 11 1 3 39:13 34 13
3.
FK Velké Hamry z.s.
15 7 4 4 35:20 25 1
4.
FK Čáslav
15 7 3 5 25:27 24 3
5.
SK Kosmonosy
15 6 5 4 37:30 23 -1
6.
SK Benátky
15 5 7 3 28:14 22 -2
7.
TJ Sokol Libiš
15 7 1 7 30:25 22 -2
8.
FC Hlinsko
15 6 4 5 23:22 22 -2
9.
SK Poříčany
15 6 2 7 18:29 20 -4
10.
FK Letohrad
15 5 3 7 24:24 18 -3
11.
FC Horky n.J.
15 5 2 8 20:32 17 -4
12.
MFK Trutnov
15 5 1 9 19:31 16 -5
13.
Dvůr Králové n.L.
15 3 6 6 22:23 15 -9
14.
Sparta Kutná Hora
15 3 5 7 20:44 14 -7
15.
SK Tochovice
15 2 6 7 21:35 12 -9
16.
FK Náchod
15 3 3 9 11:30 12 -12
Mužstvo B

Mužstvo "B"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
TJ Sokol Řepov
13 10 2 1 55:17 32 14
2.
SK Benátky B
13 10 2 1 46:10 32 14
3.
TJ Sokol Březno
13 9 1 3 55:22 28 10
4.
SK Bělá p.Bezdězem
13 9 0 4 40:16 27 6
5.
Akuma MB
13 8 3 2 38:18 27 6
6.
TJ Sokol Kosořice
13 7 2 4 28:20 23 5
7.
Sokol Kněžmost
13 6 1 6 27:28 19 -2
8.
FK Krnsko
13 5 2 6 30:35 17 -4
9.
SK Jizeran Doubrava
13 5 1 7 25:31 16 -2
10.
TJ Kostelní Hlavno
13 4 4 5 20:33 16 -2
11.
Kr. Vrutice
13 4 0 9 26:42 12 -9
12.
SK Dolní Bousov B
13 2 2 9 16:51 8 -13
13.
FK Zdětín
13 2 0 11 19:53 6 -15
14.
FC Mukařov
13 0 0 13 7:56 0 -18
Mužstvo A


Další kolo - Mládež

U19 Dorost:
Konec podzimní části
Zimní přestávka

U15 St.žáci / U13 Ml.žáci:
Konec podzimní části
Zimní přestávka

U11 Starší přípravka:
Konec podzimní části
Zimní přestávka

U9 Mladší přípravka:
Konec podzimní části
​Zimní přestávka 

U7 Předpřípravka:
Konec podzimní části
​Zimní přestávka