Tabulky

Tabulka Starších žáků, Krajský přebor, skupina "B" 2018/2019 + nadstavbová část

Celkem

# Klub Z V R P S B
1. FC Mělník 20 15 2 3 118:45 47
2. SK Zeleneč 20 15 1 4 87:26 46
3. FK Brandýs - Boleslav 20 15 0 5 77:23 45
4. FK Bohemia Poděbrady 20 10 4 6 72:37 34
5. SK Kosmonosy 20 8 4 8 48:34 28
6. SK UNION Čelákovice 20 9 1 10 59:59 28
7. SK Benátky nad Jizerou 20 8 2 10 45:58 26
8. AFK Pečky 20 7 2 11 44:65 23
9. FK Pšovka Mělník 20 6 4 10 47:58 22
10. Sparta Kutná Hora 20 6 2 12 47:103 20
11. SK Český Brod 20 0 0 20 13:149 0

Doma

# Klub Z V R P S B
1. FC Mělník 10 9 0 1 69:21 27
2. SK Zeleneč 10 8 1 1 35:13 25
3. FK Brandýs - Boleslav 10 8 0 2 52:11 24
4. FK Bohemia Poděbrady 10 6 1 3 41:16 19
5. SK Kosmonosy 10 4 3 3 29:16 15
6. SK UNION Čelákovice 10 5 0 5 26:30 15
7. SK Benátky nad Jizerou 10 4 1 5 31:28 13
8. AFK Pečky 10 4 1 5 23:25 13
9. Sparta Kutná Hora 10 3 1 6 25:44 10
10. FK Pšovka Mělník 10 1 3 6 22:29 6
11. SK Český Brod 10 0 0 10 7:64 0

Venku

# Klub Z V R P S B
1. SK Zeleneč 10 7 0 3 52:13 21
2. FK Brandýs - Boleslav 10 7 0 3 25:12 21
3. FC Mělník 10 6 2 2 49:24 20
4. FK Pšovka Mělník 10 5 1 4 25:29 16
5. FK Bohemia Poděbrady 10 4 3 3 31:21 15
6. SK UNION Čelákovice 10 4 1 5 33:29 13
7. SK Kosmonosy 10 4 1 5 19:18 13
8. SK Benátky nad Jizerou 10 4 1 5 14:30 13
9. AFK Pečky 10 3 1 6 21:40 10
10. Sparta Kutná Hora 10 3 1 6 22:59 10
11. SK Český Brod 10 0 0 10 6:85 0

 

Tabulka nadstavbové části:

Celkem

  Klub Z V R P S B
1. MFK Dobříš 6 4 1 1 27:10 13
2. AFK Pečky 6 2 2 2 8:17 8
3. SK Benátky nad Jizerou 6 1 3 2 13:19 6
4. FK Říčany 6 1 2 3 10:12 5

Doma

# Klub Z V R P S B
1. MFK Dobříš 3 3 0 0 16:3 9
2. AFK Pečky 3 1 1 1 4:6 4
3. SK Benátky nad Jizerou 3 0 2 1 8:13 2
4. FK Říčany 3 0 1 2 2:6 1

Venku

# Klub Z V R P S B
1. MFK Dobříš 3 1 1 1 11:7 4
2. FK Říčany 3 1 1 1 8:6 4
3. SK Benátky nad Jizerou 3 1 1 1 5:6 4
4. AFK Pečky 3 1 1 1 4:11 4

Město Benátky nad JizerouMŠMT

Mužstvo "A"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
FK Velké Hamry z.s.
0 0 0 0 0:0 0 0
2.
FK Čáslav
0 0 0 0 0:0 0 0
3.
FK Letohrad
0 0 0 0 0:0 0 0
4.
MFK Trutnov
0 0 0 0 0:0 0 0
5.
SK Benátky
0 0 0 0 0:0 0 0
6.
SK Tochovice
0 0 0 0 0:0 0 0
7.
Sparta Kutná Hora
0 0 0 0 0:0 0 0
8.
SK Vysoké Mýto
0 0 0 0 0:0 0 0
9.
SK Poříčany
0 0 0 0 0:0 0 0
10.
FK Náchod
0 0 0 0 0:0 0 0
11.
SK Kosmonosy
0 0 0 0 0:0 0 0
12.
Dvůr Králové n.L.
0 0 0 0 0:0 0 0
13.
FC Horky n.J.
0 0 0 0 0:0 0 0
14.
FC Hlinsko
0 0 0 0 0:0 0 0
15.
TJ Sokol Libiš
0 0 0 0 0:0 0 0
16.
SK Sparta Kolín
0 0 0 0 0:0 0 0
Mužstvo B

Mužstvo "B"



Další kolo - Mládež

U19 Dorost
Soutěž ukončena.

U15 St.žáci / U13 Ml.žáci
Soutěž ukončena.

U11 Starší přípravka
Soutěž ukončena.

U9 Mladší přípravka
Soutěž ukončena.