Tabulky

Tabulka Starších žáků, Krajský přebor, skupina "B" 2021/2022


Celkem - KONEČNÁ TABULKA 2021/2022

# KLUB Z V R P S B
1. Football Talent Academy 34 33 1 0 338:37 100
2. SK Vyžlovka 34 32 1 1 227:22 97
3. SK POLABAN Nymburk 34 24 1 9 158:61 73
4. SK Český Brod 34 24 1 9 160:68 73
5. FK Bohemia Poděbrady 34 23 3 8 132:63 72
6. SK Kosmonosy 34 19 5 10 110:67 62
7. AFK Milovice 34 17 4 13 116:67 55
8. SK Benátky nad Jizerou 34 17 4 13 91:77 55
9. FK Brandýs - Boleslav 34 15 4 15 90:84 49
10. TJ Kunice 34 15 3 16 98:107 48
11. Sparta Kutná Hora 34 12 7 15 64:72 43
12. AFK Pečky 34 11 1 22 68:119 34
13. Mnichovohradišťský SK 34 7 5 22 42:112 26
14. FK PŠOVKA Mělník 34 7 3 24 42:161 24
15. STM Mělník 34 6 3 25 36:143 21
16. Lysá/Ostrá 34 5 5 24 47:149 20
17. SK UNION Čelákovice 34 6 1 27 52:302 19
18. SK Zeleneč 34 5 4 25 34:194 19


Domácí zápasy - KONEČNÁ TABULKA 2021/2022

# KLUB Z V R P S B
1. Football Talent Academy 17 17 0 0 181:18 51
2. SK Vyžlovka 17 16 1 0 126:12 49
3. FK Bohemia Poděbrady 17 12 2 3 67:27 38
4. SK POLABAN Nymburk 17 12 1 4 66:27 37
5. SK Český Brod 17 12 0 5 74:35 36
6. SK Kosmonosy 17 12 0 5 66:36 36
7. AFK Milovice 17 9 2 6 58:28 29
8. SK Benátky nad Jizerou 17 9 2 6 47:36 29
9. TJ Kunice 17 9 2 6 63:53 29
10. FK Brandýs - Boleslav 17 8 2 7 48:38 26
11. Sparta Kutná Hora 17 7 2 8 39:45 23
12. Mnichovohradišťský SK 17 5 3 9 26:39 18
13. AFK Pečky 17 5 0 12 23:59 15
14. STM Mělník 17 3 3 11 17:72 12
15. FK PŠOVKA Mělník 17 3 2 12 21:81 11
16. SK Zeleneč 17 3 2 12 22:105 11
17. SK UNION Čelákovice 17 3 0 14 24:148 9
18. Lysá/Ostrá 17 1 4 12 14:64 7


Venkovní zápasy - KONEČNÁ TABULKA 2021/2022

# KLUB Z V R P S B
1. Football Talent Academy 17 16 1 0 157:19 49
2. SK Vyžlovka 17 16 0 1 101:10 48
3. SK Český Brod 17 12 1 4 86:33 37
4. SK POLABAN Nymburk 17 12 0 5 92:34 36
5. FK Bohemia Poděbrady 17 11 1 5 65:36 34
6. AFK Milovice 17 8 2 7 58:39 26
7. SK Kosmonosy 17 7 5 5 44:31 26
8. SK Benátky nad Jizerou 17 8 2 7 44:41 26
9. FK Brandýs - Boleslav 17 7 2 8 42:46 23
10. Sparta Kutná Hora 17 5 5 7 25:27 20
11. AFK Pečky 17 6 1 10 45:60 19
12. TJ Kunice 17 6 1 10 35:54 19
13. Lysá/Ostrá 17 4 1 12 33:85 13
14. FK PŠOVKA Mělník 17 4 1 12 21:80 13
15. SK UNION Čelákovice 17 3 1 13 28:154 10
16. STM Mělník 17 3 0 14 19:71 9
17. Mnichovohradišťský SK 17 2 2 13 16:73 8
18. SK Zeleneč 17 2 2 13 12:89 8


 

______________________________________________________________________________________________________________

TABULKY PO PODZIMNÍ ČÁSTI SEZÓNY 2021/2022

Celkem - PO PODZIMNÍ ČÁSTI 2021

# KLUB Z V R P S B
1. FK Bohemia Poděbrady 18 15 1 2 91:30 46
2. Football Talent Academy 15 15 0 0 151:15 45
3. SK Vyžlovka 15 15 0 0 111:10 45
4. SK Český Brod 18 14 0 4 95:33 42
5. SK POLABAN Nymburk 18 12 1 5 81:33 37
6. TJ Kunice 18 10 0 8 59:43 30
7. SK Benátky nad Jizerou 17 8 3 6 46:38 27
8. FK Brandýs - Boleslav 17 8 2 7 46:44 26
9. SK Kosmonosy 18 6 6 6 47:45 24
10. Sparta Kutná Hora 18 6 5 7 31:41 23
11. AFK Milovice 18 7 1 10 73:48 22
12. AFK Pečky 18 7 0 11 42:59 21
13. Mnichovohradišťský SK 17 5 2 10 29:58 17
14. Lysá/Ostrá 17 4 4 9 24:63 16
15. SK Zeleneč 18 3 3 12 15:89 12
16. FK PŠOVKA Mělník 17 2 1 14 21:98 7
17. STM Mělník 16 1 2 13 13:85 5
18. SK UNION Čelákovice 17 1 1 15 20:163 4


Domácí zápasy - TABULKA po podzimní části sezóny 2021/2022

# KLUB Z V R P S B
1. SK Vyžlovka 9 9 0 0 77:7 27
2. SK POLABAN Nymburk 8 7 1 0 36:7 22
3. Football Talent Academy 7 7 0 0 68:6 21
4. TJ Kunice 8 7 0 1 36:12 21
5. SK Benátky nad Jizerou 10 6 2 2 27:13 20
6. SK Český Brod 9 6 0 3 29:20 18
7. FK Brandýs - Boleslav 8 5 2 1 24:11 17
8. FK Bohemia Poděbrady 8 5 1 2 37:17 16
9. Sparta Kutná Hora 10 4 2 4 23:31 14
10. Mnichovohradišťský SK 7 4 1 2 22:13 13
11. SK Kosmonosy 9 4 1 4 30:31 13
12. AFK Pečky 10 4 0 6 15:35 12
13. AFK Milovice 8 3 0 5 36:20 9
14. Lysá/Ostrá 9 1 4 4 10:18 7
15. SK Zeleneč 8 2 1 5 10:53 7
16. FK PŠOVKA Mělník 10 2 0 8 15:49 6
17. STM Mělník 9 1 1 7 7:52 4
18. SK UNION Čelákovice 8 0 0 8 7:91 0


Venkovní zápasy - TABULKA po podzimní části sezóny 2021/2022

# KLUB Z V R P S B
1. FK Bohemia Poděbrady 10 10 0 0 54:13 30
2. Football Talent Academy 8 8 0 0 83:9 24
3. SK Český Brod 9 8 0 1 66:13 24
4. SK Vyžlovka 6 6 0 0 34:3 18
5. SK POLABAN Nymburk 10 5 0 5 45:26 15
6. AFK Milovice 10 4 1 5 37:28 13
7. SK Kosmonosy 9 2 5 2 17:14 11
8. AFK Pečky 8 3 0 5 27:24 9
9. Sparta Kutná Hora 8 2 3 3 8:10 9
10. TJ Kunice 10 3 0 7 23:31 9
11. FK Brandýs - Boleslav 9 3 0 6 22:33 9
12. Lysá/Ostrá 8 3 0 5 14:45 9
13. SK Benátky nad Jizerou 7 2 1 4 19:25 7
14. SK Zeleneč 10 1 2 7 5:36 5
15. Mnichovohradišťský SK 10 1 1 8 7:45 4
16. SK UNION Čelákovice 9 1 1 7 13:72 4
17. STM Mělník 7 0 1 6 6:33 1
18. FK PŠOVKA Mělník 7 0 1 6 6:49 1

Národní sportovní agenturaMěsto Benátky nad JizerouStředočeský kraj

Mužstvo "A"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
SK Sparta Kolín
30 25 4 1 96:35 79 34
2.
SK Vysoké Mýto
30 19 6 5 81:32 63 18
3.
FK Velké Hamry z.s.
30 17 6 7 75:39 57 12
4.
SK Kosmonosy
30 13 9 8 70:55 48 3
5.
FK Čáslav
30 14 6 10 56:49 48 3
6.
SK Benátky
30 12 10 8 62:32 46 1
7.
FK Letohrad
30 12 5 13 48:46 41 -4
8.
MFK Trutnov
30 12 4 14 40:55 40 -5
9.
TJ Sokol Libiš
30 12 2 16 55:67 38 -7
10.
Dvůr Králové n.L.
30 8 10 12 41:50 34 -11
11.
FC Hlinsko
30 9 7 14 41:54 34 -11
12.
FK Náchod
30 10 4 16 28:55 34 -11
13.
SK Tochovice
30 8 6 16 53:73 30 -15
14.
SK Poříčany
30 9 3 18 38:71 30 -15
15.
FC Horky n.J.
30 7 5 18 38:65 26 -19
16.
Sparta Kutná Hora
30 7 5 18 41:85 26 -19
Mužstvo B

Mužstvo "B"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
SK Benátky B
26 20 3 3 89:20 63 24
2.
TJ Sokol Řepov
26 19 4 3 112:38 61 22
3.
SK Bělá p.Bezdězem
26 18 1 7 83:37 55 16
4.
TJ Sokol Březno
26 17 2 7 96:48 53 14
5.
TJ Sokol Kosořice
26 15 6 5 69:34 51 12
6.
Sokol Kněžmost
26 12 3 11 62:52 39 0
7.
Akuma MB
26 11 3 12 63:55 36 -3
8.
SK Jizeran Doubrava
26 10 2 14 45:64 32 -7
9.
TJ Kostelní Hlavno
26 8 8 10 33:66 32 -7
10.
Kr. Vrutice
26 9 2 15 52:78 29 -10
11.
FK Krnsko
26 8 4 14 53:69 28 -11
12.
FK Zdětín
26 7 3 16 40:81 24 -15
13.
SK Dolní Bousov B
26 4 7 15 37:90 19 -20
14.
FC Mukařov
26 0 0 26 18:120 0 -39
Mužstvo A


Další kolo - Mládež

U19 Dorost:
Letní přestávka

U15 St.žáci / U13 Ml.žáci:
Letní přestávka

U11 Starší přípravka:
Letní přestávka

U9 Mladší přípravka:
Letní přestávka

U7 Předpřípravka:
Letní přestávka


Anketa

Přijdete na IX. ročník fotbalového turnaje ligových mužstev, memoriál starosty Jaroslava Krále?


13 (23%)

11 (19%)

15 (26%)

18 (32%)

Hlasování bylo ukončeno.