Tabulky

Tabulka Starších žáků, Krajský přebor, skupina "B" 2021/2022


Celkem

# KLUB Z V R P S B
1. AFK Milovice 2 2 0 0 24:2 6
2. Football Talent Academy 1 1 0 0 14:1 3
3. SK Vyžlovka 1 1 0 0 8:0 3
4. TJ Kunice 1 1 0 0 7:1 3
5. SK POLABAN Nymburk 1 1 0 0 5:1 3
6. FK Bohemia Poděbrady 1 1 0 0 4:1 3
7. SK Benátky nad Jizerou 1 1 0 0 2:0 3
8. SK Český Brod 2 1 0 1 10:9 3
9. SK Kosmonosy 1 0 1 0 2:2 1
10. SK Zeleneč 1 0 1 0 2:2 1
11. AFK Pečky 1 0 0 1 0:2 0
12. FK Brandýs - Boleslav 1 0 0 1 1:5 0
13. Lysá/Ostrá 1 0 0 1 1:7 0
14. Sparta Kutná Hora 2 0 0 2 5:17 0
15. SK UNION Čelákovice 1 0 0 1 1:15 0
16. FK PŠOVKA MĚLNÍK 2 0 0 2 2:23 0


Doma

# KLUB Z V R P S B
1. AFK Milovice 1 1 0 0 15:1 3
2. Football Talent Academy 1 1 0 0 14:1 3
3. TJ Kunice 1 1 0 0 7:1 3
4. SK POLABAN Nymburk 1 1 0 0 5:1 3
5. SK Zeleneč 1 0 1 0 2:2 1
6. AFK Pečky 1 0 0 1 0:2 0
7. SK Český Brod 1 0 0 1 1:4 0
8. FK PŠOVKA Mělník 1 0 0 1 1:9 0
9. Sparta Kutná Hora 2 0 0 2 5:17 0


Venku

# KLUB Z V R P S B
1. AFK Milovice 1 1 0 0 9:1 3
2. SK Vyžlovka 1 1 0 0 8:0 3
3. SK Český Brod 1 1 0 0 9:5 3
4. FK Bohemia Poděbrady 1 1 0 0 4:1 3
5. SK Benátky nad Jizerou 1 1 0 0 2:0 3
6. SK Kosmonosy 1 0 1 0 2:2 1
7. FK Brandýs - Boleslav 1 0 0 1 1:5 0
8. Lysá/Ostrá 1 0 0 1 1:7 0
9. FK PŠOVKA Mělník 1 0 0 1 1:14 0
10. SK UNION Čelákovice 1 0 0 1 1:15 0

Město Benátky nad JizerouMŠMT

Mužstvo "A"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
SK Sparta Kolín
13 10 2 1 41:19 32 14
2.
SK Vysoké Mýto
13 10 1 2 36:9 31 13
3.
FK Velké Hamry z.s.
13 6 3 4 31:19 21 0
4.
FK Čáslav
13 6 3 4 22:21 21 0
5.
TJ Sokol Libiš
13 6 1 6 25:23 19 -2
6.
SK Benátky
13 4 6 3 22:13 18 -3
7.
FK Letohrad
13 5 3 5 22:19 18 0
8.
SK Kosmonosy
13 4 5 4 31:28 17 -4
9.
FC Horky n.J.
13 5 2 6 18:25 17 -1
10.
FC Hlinsko
13 4 4 5 19:20 16 -5
11.
MFK Trutnov
13 5 1 7 18:26 16 -2
12.
SK Poříčany
13 5 1 7 16:29 16 -5
13.
Dvůr Králové n.L.
13 3 6 4 22:20 15 -6
14.
FK Náchod
13 3 2 8 11:28 11 -7
15.
Sparta Kutná Hora
13 2 5 6 19:39 11 -7
16.
SK Tochovice
13 1 5 7 18:33 8 -10
Mužstvo B

Mužstvo "B"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
TJ Sokol Řepov
10 8 1 1 47:12 25 10
2.
SK Benátky B
10 7 2 1 29:9 23 11
3.
Akuma MB
10 7 2 1 29:9 23 8
4.
TJ Sokol Březno
10 7 1 2 44:16 22 10
5.
SK Bělá p.Bezdězem
10 7 0 3 29:10 21 6
6.
TJ Sokol Kosořice
10 5 2 3 19:16 17 2
7.
Sokol Kněžmost
10 5 0 5 23:23 15 -3
8.
FK Krnsko
10 4 2 4 22:22 14 -4
9.
TJ Kostelní Hlavno
10 3 3 4 16:28 12 0
10.
SK Jizeran Doubrava
10 3 1 6 15:25 10 -2
11.
Kr. Vrutice
10 3 0 7 17:32 9 -9
12.
SK Dolní Bousov B
10 2 2 6 16:35 8 -10
13.
FK Zdětín
10 1 0 9 15:46 3 -15
14.
FC Mukařov
10 0 0 10 5:43 0 -12
Mužstvo A


Další kolo - Mládež

U19 Dorost - 13. kolo:
SK Benátky - Sokol Březno
sobota 23.10. v 10:15 hod.

U15 St.žáci / U13 Ml.žáci - 13. kolo:
Brand./Bol. - SK Benátky
neděle 24.10. v 10:00 / 11:40 h.

U11 Starší přípravka - 1. kolo:
D.Bousov - SK Benátky
 ? sobota 23.10. v 10:00 hod. ?

U9 Mladší přípravka
probíhají tréninky 

U7 Předpřípravka
probíhají tréninky