Tabulky

Tabulka Dorostu I.A třídy, skupina "B" 2019/2020

Celkem

# Klub Z V R P S B
1. Mnichovohradišťský SK 11 11 0 0 98:12 33
2. FK Brandýs - Boleslav 11 9 0 2 57:15 27
3. SK Benátky nad Jizerou. 11 7 1 3 54:29 22
4. SK Bělá pod Bezdězem 11 6 3 2 27:16 21
5. TJ Sokol Libiš 11 5 1 5 27:30 16
6. SK Zeleneč 11 3 3 5 22:38 12
7. SK Akuma Mladá Boleslav 11 3 3 5 17:34 12
8. Dolnobousovský SK 11 4 0 7 27:50 12
9. TJ Klíčany 10 3 1 6 24:57 10
10. FK Dobrovice 10 3 0 7 14:36 9
11. SK Bakov n/J. 11 2 1 8 19:47 7
12. FC Sporting Mladá Boleslav 11 1 3 7 16:38 6

Doma

# Klub Z V R P S B
1. Mnichovohradišťský SK 6 6 0 0 51:8 18
2. SK Bělá pod Bezdězem 6 5 1 0 22:6 16
3. FK Brandýs - Boleslav 6 5 0 1 29:9 15
4. TJ Sokol Libiš 6 4 0 2 19:10 12
5. SK Benátky nad Jizerou. 5 3 1 1 26:11 10
6. FK Dobrovice 4 3 0 1 12:10 9
7. Dolnobousovský SK 6 3 0 3 14:28 9
8. SK Akuma Mladá Boleslav. 6 1 3 2 8:18 6
9. TJ Klíčany 5 2 0 3 12:29 6
10. FC Sporting Mladá Boleslav 5 1 1 3 11:18 4
11. SK Zeleneč 5 1 1 3 8:15 4
12. SK Bakov n/J. 5 0 1 4 6:22 1

Venku

# Klub Z V R P S B
1. Mnichovohradišťský SK 5 5 0 0 47:4 15
2. FK Brandýs - Boleslav 5 4 0 1 28:6 12
3. SK Benátky nad Jizerou 6 4 0 2 28:18 12
4. SK Zeleneč 6 2 2 2 14:23 8
5. SK Akuma Mladá Boleslav 5 2 0 3 9:16 6
6. SK Bakov n/J. 6 2 0 4 13:25 6
7. SK Bělá pod Bezdězem 5 1 2 2 5:10 5
8. TJ Sokol Libiš 5 1 1 3 8:20 4
9. TJ Klíčany 5 1 1 3 12:28 4
10. Dolnobousovský SK 5 1 0 4 13:22 3
11. FC Sporting Mladá Boleslav 6 0 2 4 5:20 2
12. FK Dobrovice 6 0 0 6 2:26 0

Město Benátky nad JizerouMŠMT

Mužstvo "A"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
SK Sparta Kolín
15 11 3 1 46:19 36 15
2.
SK Vysoké Mýto
15 11 1 3 39:13 34 13
3.
FK Velké Hamry z.s.
15 7 4 4 35:20 25 1
4.
FK Čáslav
15 7 3 5 25:27 24 3
5.
SK Kosmonosy
15 6 5 4 37:30 23 -1
6.
SK Benátky
15 5 7 3 28:14 22 -2
7.
TJ Sokol Libiš
15 7 1 7 30:25 22 -2
8.
FC Hlinsko
15 6 4 5 23:22 22 -2
9.
SK Poříčany
15 6 2 7 18:29 20 -4
10.
FK Letohrad
15 5 3 7 24:24 18 -3
11.
FC Horky n.J.
15 5 2 8 20:32 17 -4
12.
MFK Trutnov
15 5 1 9 19:31 16 -5
13.
Dvůr Králové n.L.
15 3 6 6 22:23 15 -9
14.
Sparta Kutná Hora
15 3 5 7 20:44 14 -7
15.
SK Tochovice
15 2 6 7 21:35 12 -9
16.
FK Náchod
15 3 3 9 11:30 12 -12
Mužstvo B

Mužstvo "B"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
TJ Sokol Řepov
13 10 2 1 55:17 32 14
2.
SK Benátky B
13 10 2 1 46:10 32 14
3.
TJ Sokol Březno
13 9 1 3 55:22 28 10
4.
SK Bělá p.Bezdězem
13 9 0 4 40:16 27 6
5.
Akuma MB
13 8 3 2 38:18 27 6
6.
TJ Sokol Kosořice
13 7 2 4 28:20 23 5
7.
Sokol Kněžmost
13 6 1 6 27:28 19 -2
8.
FK Krnsko
13 5 2 6 30:35 17 -4
9.
SK Jizeran Doubrava
13 5 1 7 25:31 16 -2
10.
TJ Kostelní Hlavno
13 4 4 5 20:33 16 -2
11.
Kr. Vrutice
13 4 0 9 26:42 12 -9
12.
SK Dolní Bousov B
13 2 2 9 16:51 8 -13
13.
FK Zdětín
13 2 0 11 19:53 6 -15
14.
FC Mukařov
13 0 0 13 7:56 0 -18
Mužstvo A


Další kolo - Mládež

U19 Dorost:
Konec podzimní části
Zimní přestávka

U15 St.žáci / U13 Ml.žáci:
Konec podzimní části
Zimní přestávka

U11 Starší přípravka:
Konec podzimní části
Zimní přestávka

U9 Mladší přípravka:
Konec podzimní části
​Zimní přestávka 

U7 Předpřípravka:
Konec podzimní části
​Zimní přestávka