Tabulky

Tabulka Dorostu I.A třídy, skupina "B" 2017/2018

Celkem

# Klub Z V R P S B
1. TJ Sokol Luštěnice 26 21 3 2 119:38 66
2. TJ Sokol Klecany 26 19 3 4 94:38 60
3. TJ Klíčany 26 16 1 9 92:71 49
4. FK Pšovka Mělník 26 15 1 10 65:55 46
5. SK Bělá pod Bezdězem 26 13 3 10 97:87 42
6. FK Dobrovice 26 12 4 10 79:54 40
7. SK Benátky nad Jizerou 26 12 3 11 77:85 39
8. Dolnobousovský SK 26 11 4 11 83:82 37
9. SK Bakov n/J. 26 11 3 12 93:78 36
10. TJ Slovan Velvary 26 11 1 14 78:92 34
11. FK Kralupy 1901 26 8 1 17 80:95 25
12. TJ Sokol Libiš 26 7 4 15 41:81 25
13. FC Horky nad Jizerou 26 6 2 18 43:110 20
14. TJ Sokol Chotětov 26 2 3 21 35:110 9

Doma

# Klub Z V R P S B
1. TJ Sokol Luštěnice 13 13 0 0 61:14 39
2. TJ Sokol Klecany 13 9 2 2 46:16 29
3. SK Bělá pod Bezdězem 13 9 0 4 63:41 27
4. SK Benátky nad Jizerou 13 8 3 2 45:36 27
5. FK Dobrovice 13 8 1 4 50:30 25
6. TJ Klíčany 13 8 1 4 48:36 25
7. Dolnobousovský SK 13 7 1 5 48:38 22
8. TJ Slovan Velvary 13 7 1 5 44:38 22
9. SK Bakov n/J. 13 6 2 5 55:35 20
10. FK Kralupy 1901 13 6 1 6 42:40 19
11. TJ Sokol Libiš 13 6 1 6 25:27 19
12. FK Pšovka Mělník 13 6 1 6 27:31 19
13. FC Horky nad Jizerou 13 4 2 7 22:49 14
14. TJ Sokol Chotětov 13 2 2 9 20:49 8

Venku

# Klub Z V R P S B
1. TJ Sokol Klecany 13 10 1 2 48:22 31
2. TJ Sokol Luštěnice 13 8 3 2 58:24 27
3. FK Pšovka Mělník 13 9 0 4 38:24 27
4. TJ Klíčany 13 8 0 5 44:35 24
5. SK Bakov n/J. 13 5 1 7 38:43 16
6. FK Dobrovice 13 4 3 6 29:24 15
7. Dolnobousovský SK 13 4 3 6 35:44 15
8. SK Bělá pod Bezdězem 13 4 3 6 34:46 15
9. SK Benátky nad Jizerou 13 4 0 9 32:49 12
10. TJ Slovan Velvary 13 4 0 9 34:54 12
11. FK Kralupy 1901 13 2 0 11 38:55 6
12. TJ Sokol Libiš 13 1 3 9 16:54 6
13. FC Horky nad Jizerou 13 2 0 11 21:61 6
14. TJ Sokol Chotětov 13 0 1 12 15:61 1

Město Benátky nad JizerouMŠMT

Mužstvo "A"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
SK Vysoké Mýto
8 8 0 0 27:3 24 15
2.
SK Sparta Kolín
8 5 2 1 22:12 17 5
3.
FK Velké Hamry z.s.
7 5 1 1 20:8 16 7
4.
SK Benátky
8 3 3 2 14:8 12 -3
5.
FK Čáslav
7 4 0 3 10:10 12 0
6.
SK Poříčany
8 4 0 4 12:17 12 0
7.
FK Letohrad
8 3 2 3 13:11 11 -1
8.
FC Hlinsko
8 3 2 3 14:13 11 -4
9.
FC Horky n.J.
8 3 2 3 13:15 11 2
10.
Dvůr Králové n.L.
8 2 4 2 14:13 10 -2
11.
MFK Trutnov
8 3 0 5 13:20 9 -3
12.
FK Náchod
8 2 2 4 7:10 8 -4
13.
SK Kosmonosy
8 1 4 3 17:20 7 -8
14.
TJ Sokol Libiš
8 2 1 5 13:19 7 -8
15.
Sparta Kutná Hora
8 1 3 4 9:24 6 -3
16.
SK Tochovice
8 0 2 6 13:28 2 -7
Mužstvo B

Mužstvo "B"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
Akuma MB
6 4 2 0 18:5 14 5
2.
TJ Sokol Řepov
6 4 1 1 28:8 13 4
3.
TJ Sokol Březno
6 4 1 1 25:11 13 7
4.
SK Benátky B
6 4 1 1 17:9 13 7
5.
SK Bělá p.Bezdězem
6 4 0 2 19:5 12 3
6.
Sokol Kněžmost
6 4 0 2 19:16 12 0
7.
FK Krnsko
6 3 1 2 17:12 10 1
8.
TJ Kostelní Hlavno
6 2 2 2 9:18 8 -1
9.
TJ Sokol Kosořice
6 2 1 3 8:13 7 -2
10.
SK Dolní Bousov B
6 2 1 3 11:17 7 -2
11.
Kr. Vrutice
6 2 0 4 11:20 6 -6
12.
SK Jizeran Doubrava
6 1 0 5 6:17 3 -3
13.
FK Zdětín
6 1 0 5 11:26 3 -9
14.
FC Mukařov
6 0 0 6 4:26 0 -9
Mužstvo A


Další kolo - Mládež

U19 Dorost - 8. kolo:
Mn.Hradiště - SK Benátky
neděle 19.9. v 10:15 hod.

U15 St.žáci / U13 Ml.žáci - 8. kolo:
SK Benátky - STM Mělník
sobota 18.9. v 9:00 / 10:40 h.

U11 Starší přípravka - 1. kolo:
SKP MB "B" - SK Benátky
středa 22.9. v 16:00 hod.

U9 Mladší přípravka
2. turnaj v Kostelním Hlavně
sobota 26.9. od 10:00 hod.
(Benátky, Chotětov, K.Hlavno, Předměřice) 

U7 Předpřípravka
1. turnaj - hř. Astonka
úterý 21.9. od 15:30 hod.
(Sporting, Skalsko, Pěčice, Benátky)