Archív - sezóna 2016/2017

Tabulka FITPARTNERGASTRO I.B třída, skupina "B" 2016/2017

Celkem

# Klub Z V R P S B P+ P-
1. TJ Kly 26 21 0 5 86:29 61 2 0
2. TJ Sokol Pěčice 26 18 0 8 84:37 55 2 3
3. FK Neratovice-Byškovice 26 17 0 9 46:30 51 3 3
4. FC Mělník 26 17 0 9 73:54 50 1 0
5. TJ AFK ELETIS LUŽEC 26 14 0 12 58:60 45 0 3
6. Dolnobousovský SK 26 14 0 12 67:55 44 1 3
7. TJ Dynamo Nelahozeves 26 13 0 13 46:38 44 1 6
8. FK Slavoj Stará Boleslav 26 14 0 12 76:56 43 1 2
9. SK Benátky nad Jizerou B 26 15 0 11 49:42 42 5 2
10. TJ Sokol Tišice 26 11 0 15 38:61 32 3 2
11. TJ Byšice 26 10 0 16 39:70 27 4 1
12. SK Bakov n/J 26 9 0 17 38:63 25 4 2
13. SK SLAVIA V. BOREK 26 8 0 18 31:81 23 4 3
14. FK Dlouhá Lhota 26 1 0 25 29:84 4 1 2

Doma

# Klub Z V R P S B P+ P-
1. FC Mělník 13 13 0 0 46:17 39 0 0
2. TJ Kly 13 11 0 1 49:12 35 1 0
3. TJ Sokol Pěčice 13 10 0 3 49:18 31 0 1
4. TJ Dynamo Nelahozeves 13 9 0 4 31:11 30 0 3
5. TJ AFK ELETIS LUŽEC 13 10 0 3 36:30 30 0 0
6. Dolnobousovský SK 13 8 0 4 38:19 28 1 2
7. FK Slavoj Stará Boleslav 13 8 0 4 43:28 27 1 1
8. FK Neratovice-Byškovice 13 8 0 5 24:14 27 0 3
9. SK Benátky nad Jizerou B 13 6 0 5 30:20 23 2 1
10. SK Bakov n/J 13 4 0 7 22:29 18 2 2
11. TJ Sokol Tišice 13 4 0 7 17:25 17 2 1
12. SK SLAVIA V. BOREK 13 2 0 8 14:33 14 3 2
13. TJ Byšice 13 3 0 8 20:35 13 2 0
14. FK Dlouhá Lhota 13 0 0 13 15:35 2 0 2

Venku

# Klub Z V R P S B P+ P-
1. TJ Kly 13 9 0 4 37:17 26 1 0
2. TJ Sokol Pěčice 13 8 0 5 35:19 24 2 2
3. FK Neratovice-Byškovice 13 9 0 4 22:16 24 3 0
4. SK Benátky nad Jizerou B 13 7 0 6 19:22 19 3 1
5. FK Slavoj Stará Boleslav 13 5 0 8 33:28 16 0 1
6. Dolnobousovský SK 13 5 0 8 29:36 16 0 1
7. TJ AFK ELETIS LUŽEC 13 4 0 9 22:30 15 0 3
8. TJ Sokol Tišice 13 5 0 8 21:36 15 1 1
9. TJ Dynamo Nelahozeves 13 4 0 9 15:27 14 1 3
10. TJ Byšice 13 5 0 8 19:35 14 2 1
11. FC Mělník 13 4 0 9 27:37 11 1 0
12. SK SLAVIA V. BOREK 13 3 0 10 17:48 9 1 1
13. SK Bakov n/J 13 3 0 10 16:34 7 2 0
14. FK Dlouhá Lhota 13 1 0 12 14:49 2 1 0

Město Benátky nad JizerouMŠMT

Mužstvo "A"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
SK Vysoké Mýto
8 8 0 0 27:3 24 15
2.
SK Sparta Kolín
8 5 2 1 22:12 17 5
3.
FK Velké Hamry z.s.
7 5 1 1 20:8 16 7
4.
SK Benátky
8 3 3 2 14:8 12 -3
5.
FK Čáslav
7 4 0 3 10:10 12 0
6.
SK Poříčany
8 4 0 4 12:17 12 0
7.
FK Letohrad
8 3 2 3 13:11 11 -1
8.
FC Hlinsko
8 3 2 3 14:13 11 -4
9.
FC Horky n.J.
8 3 2 3 13:15 11 2
10.
Dvůr Králové n.L.
8 2 4 2 14:13 10 -2
11.
MFK Trutnov
8 3 0 5 13:20 9 -3
12.
FK Náchod
8 2 2 4 7:10 8 -4
13.
SK Kosmonosy
8 1 4 3 17:20 7 -8
14.
TJ Sokol Libiš
8 2 1 5 13:19 7 -8
15.
Sparta Kutná Hora
8 1 3 4 9:24 6 -3
16.
SK Tochovice
8 0 2 6 13:28 2 -7
Mužstvo B

Mužstvo "B"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
Akuma MB
6 4 2 0 18:5 14 5
2.
TJ Sokol Řepov
6 4 1 1 28:8 13 4
3.
TJ Sokol Březno
6 4 1 1 25:11 13 7
4.
SK Benátky B
6 4 1 1 17:9 13 7
5.
SK Bělá p.Bezdězem
6 4 0 2 19:5 12 3
6.
Sokol Kněžmost
6 4 0 2 19:16 12 0
7.
FK Krnsko
6 3 1 2 17:12 10 1
8.
TJ Kostelní Hlavno
6 2 2 2 9:18 8 -1
9.
TJ Sokol Kosořice
6 2 1 3 8:13 7 -2
10.
SK Dolní Bousov B
6 2 1 3 11:17 7 -2
11.
Kr. Vrutice
6 2 0 4 11:20 6 -6
12.
SK Jizeran Doubrava
6 1 0 5 6:17 3 -3
13.
FK Zdětín
6 1 0 5 11:26 3 -9
14.
FC Mukařov
6 0 0 6 4:26 0 -9
Mužstvo A


Další kolo - Mládež

U19 Dorost - 8. kolo:
Mn.Hradiště - SK Benátky
neděle 19.9. v 10:15 hod.

U15 St.žáci / U13 Ml.žáci - 8. kolo:
SK Benátky - STM Mělník
sobota 18.9. v 9:00 / 10:40 h.

U11 Starší přípravka - 1. kolo:
SKP MB "B" - SK Benátky
středa 22.9. v 16:00 hod.

U9 Mladší přípravka
2. turnaj v Kostelním Hlavně
sobota 26.9. od 10:00 hod.
(Benátky, Chotětov, K.Hlavno, Předměřice) 

U7 Předpřípravka
1. turnaj - hř. Astonka
úterý 21.9. od 15:30 hod.
(Sporting, Skalsko, Pěčice, Benátky)