Archív - sezóna 2016/2017

Tabulka FITPARTNERGASTRO I.B třída, skupina "B" 2016/2017

Celkem

# Klub Z V R P S B P+ P-
1. TJ Kly 26 21 0 5 86:29 61 2 0
2. TJ Sokol Pěčice 26 18 0 8 84:37 55 2 3
3. FK Neratovice-Byškovice 26 17 0 9 46:30 51 3 3
4. FC Mělník 26 17 0 9 73:54 50 1 0
5. TJ AFK ELETIS LUŽEC 26 14 0 12 58:60 45 0 3
6. Dolnobousovský SK 26 14 0 12 67:55 44 1 3
7. TJ Dynamo Nelahozeves 26 13 0 13 46:38 44 1 6
8. FK Slavoj Stará Boleslav 26 14 0 12 76:56 43 1 2
9. SK Benátky nad Jizerou B 26 15 0 11 49:42 42 5 2
10. TJ Sokol Tišice 26 11 0 15 38:61 32 3 2
11. TJ Byšice 26 10 0 16 39:70 27 4 1
12. SK Bakov n/J 26 9 0 17 38:63 25 4 2
13. SK SLAVIA V. BOREK 26 8 0 18 31:81 23 4 3
14. FK Dlouhá Lhota 26 1 0 25 29:84 4 1 2

Doma

# Klub Z V R P S B P+ P-
1. FC Mělník 13 13 0 0 46:17 39 0 0
2. TJ Kly 13 11 0 1 49:12 35 1 0
3. TJ Sokol Pěčice 13 10 0 3 49:18 31 0 1
4. TJ Dynamo Nelahozeves 13 9 0 4 31:11 30 0 3
5. TJ AFK ELETIS LUŽEC 13 10 0 3 36:30 30 0 0
6. Dolnobousovský SK 13 8 0 4 38:19 28 1 2
7. FK Slavoj Stará Boleslav 13 8 0 4 43:28 27 1 1
8. FK Neratovice-Byškovice 13 8 0 5 24:14 27 0 3
9. SK Benátky nad Jizerou B 13 6 0 5 30:20 23 2 1
10. SK Bakov n/J 13 4 0 7 22:29 18 2 2
11. TJ Sokol Tišice 13 4 0 7 17:25 17 2 1
12. SK SLAVIA V. BOREK 13 2 0 8 14:33 14 3 2
13. TJ Byšice 13 3 0 8 20:35 13 2 0
14. FK Dlouhá Lhota 13 0 0 13 15:35 2 0 2

Venku

# Klub Z V R P S B P+ P-
1. TJ Kly 13 9 0 4 37:17 26 1 0
2. TJ Sokol Pěčice 13 8 0 5 35:19 24 2 2
3. FK Neratovice-Byškovice 13 9 0 4 22:16 24 3 0
4. SK Benátky nad Jizerou B 13 7 0 6 19:22 19 3 1
5. FK Slavoj Stará Boleslav 13 5 0 8 33:28 16 0 1
6. Dolnobousovský SK 13 5 0 8 29:36 16 0 1
7. TJ AFK ELETIS LUŽEC 13 4 0 9 22:30 15 0 3
8. TJ Sokol Tišice 13 5 0 8 21:36 15 1 1
9. TJ Dynamo Nelahozeves 13 4 0 9 15:27 14 1 3
10. TJ Byšice 13 5 0 8 19:35 14 2 1
11. FC Mělník 13 4 0 9 27:37 11 1 0
12. SK SLAVIA V. BOREK 13 3 0 10 17:48 9 1 1
13. SK Bakov n/J 13 3 0 10 16:34 7 2 0
14. FK Dlouhá Lhota 13 1 0 12 14:49 2 1 0

Město Benátky nad JizerouMŠMT

Mužstvo "A"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
FK Velké Hamry z.s.
0 0 0 0 0:0 0 0
2.
FK Čáslav
0 0 0 0 0:0 0 0
3.
FK Letohrad
0 0 0 0 0:0 0 0
4.
MFK Trutnov
0 0 0 0 0:0 0 0
5.
SK Benátky
0 0 0 0 0:0 0 0
6.
SK Tochovice
0 0 0 0 0:0 0 0
7.
Sparta Kutná Hora
0 0 0 0 0:0 0 0
8.
SK Vysoké Mýto
0 0 0 0 0:0 0 0
9.
SK Poříčany
0 0 0 0 0:0 0 0
10.
FK Náchod
0 0 0 0 0:0 0 0
11.
SK Kosmonosy
0 0 0 0 0:0 0 0
12.
Dvůr Králové n.L.
0 0 0 0 0:0 0 0
13.
FC Horky n.J.
0 0 0 0 0:0 0 0
14.
FC Hlinsko
0 0 0 0 0:0 0 0
15.
TJ Sokol Libiš
0 0 0 0 0:0 0 0
16.
SK Sparta Kolín
0 0 0 0 0:0 0 0
Mužstvo B

Mužstvo "B"



Další kolo - Mládež

U19 Dorost
Soutěž ukončena.

U15 St.žáci / U13 Ml.žáci
Soutěž ukončena.

U11 Starší přípravka
Soutěž ukončena.

U9 Mladší přípravka
Soutěž ukončena.