Tabulky

Tabulka Okresního přeboru - 2021/2022


Celkem - KONEČNÁ TABULKA 2021/2022

# KLUB Z V R P S B
1. SK Benátky nad Jizerou "B" 26 20 3 3 89:20 63
2. TJ Sokol Řepov 26 19 4 3 112:38 61
3. SK Bělá pod Bezdězem 26 18 1 7 83:37 55
4. Sokol Březno 26 17 2 7 96:48 53
5. TJ Sokol Kosořice 26 15 6 5 69:34 51
6. TJ Sokol Kněžmost 26 12 3 11 62:52 39
7. SK Akuma Mladá Boleslav 26 11 3 12 63:55 36
8. SK Jizeran DOUBRAVA 26 10 2 14 45:64 32
9. SK Meteor Kostelní Hlavno 26 8 8 10 33:66 32
10. SLAVOJ Kropáčova Vrutice 26 9 2 15 52:78 29
11. FK Krnsko 26 8 4 14 53:69 28
12. FK Zdětín 26 7 3 16 40:81 24
13. Dolnobousovský SK "B" 26 4 7 15 37:90 19
14. FC Mukařov 26 0 0 26 18:120 0


Domácí zápasy - KONEČNÁ TABULKA 2021/2022

# KLUB Z V R P S B
1. SK Benátky nad Jizerou "B" 13 10 3 0 51:4 33
2. TJ Sokol Řepov 13 10 1 2 51:22 31
3. SK Bělá pod Bezdězem 13 10 0 3 47:17 30
4. TJ Sokol Kosořice 13 9 3 1 37:11 30
5. TJ Sokol Kněžmost 13 9 0 4 40:15 27
6. Sokol Březno 13 8 0 5 45:26 24
7. SK JIZERAN Doubrava 13 7 2 4 32:31 23
8. SK Akuma Mladá Boleslav 13 6 1 6 32:27 19
9. FK Krnsko 13 5 2 6 29:30 17
10. SK Meteor Kostelní Hlavno 13 4 5 4 15:23 17
11. SLAVOJ Kropáčova Vrutice 13 5 1 7 24:38 16
12. FK Zdětín 13 3 2 8 19:41 11
13. Dolnobousovský SK "B" 13 1 4 8 18:50 7
14. FC Mukařov 13 0 0 13 11:66 0


Venkovní zápasy - KONEČNÁ TABULKA 2021/2022

# KLUB Z V R P S B
1. TJ Sokol Řepov 13 9 3 1 61:16 30
2. SK Benátky nad Jizerou "B" 13 10 0 3 38:16 30
3. Sokol Březno 13 9 2 2 51:22 29
4. SK Bělá pod Bezdězem 13 8 1 4 36:20 25
5. TJ Sokol Kosořice 13 6 3 4 32:23 21
6. SK Akuma Mladá Boleslav 13 5 2 6 31:28 17
7. SK Meteor Kostelní Hlavno 13 4 3 6 18:43 15
8. SLAVOJ Kropáčova Vrutice 13 4 1 8 28:40 13
9. FK Zdětín 13 4 1 8 21:40 13
10. TJ Sokol Kněžmost 13 3 3 7 22:37 12
11. Dolnobousovský SK "B" 13 3 3 7 19:40 12
12. FK Krnsko 13 3 2 8 24:39 11
13. SK JIZERAN Doubrava 13 3 0 10 13:33 9
14. FC Mukařov 13 0 0 13 7:54 0

 

 

______________________________________________________________________________________________________________

TABULKY PO PODZIMNÍ ČÁSTI SEZÓNY 2021/2022

Celkem - PO PODZIMNÍ ČÁSTI 2021

# KLUB Z V R P S B
1. TJ Sokol Řepov 13 10 2 1 55:17 32
2. SK Benátky nad Jizerou "B" 13 10 2 1 46:10 32
3. Sokol Březno 13 9 1 3 55:22 28
4. SK Bělá pod Bezdězem 13 9 0 4 40:16 27
5. SK Akuma Mladá Boleslav 13 8 3 2 38:18 27
6. TJ Sokol Kosořice 13 7 2 4 28:20 23
7. TJ Sokol Kněžmost 13 6 1 6 27:28 19
8. FK Krnsko 13 5 2 6 30:35 17
9. SK JIZERAN Doubrava 13 5 1 7 25:31 16
10. SK Meteor Kostelní Hlavno 13 4 4 5 20:33 16
11. SLAVOJ Kropáčova Vrutice 13 4 0 9 26:42 12
12. Dolnobousovský SK "B" 13 2 2 9 16:51 8
13. FK Zdětín 13 2 0 11 19:53 6
14. FC Mukařov 13 0 0 13 7:56 0


Domácí zápasy - TABULKA po podzimní části sezóny 2021/2022

# KLUB Z V R P S B
1. SK Bělá pod Bezdězem 7 5 0 2 26:10 15
2. TJ Sokol Kosořice 6 5 0 1 16:4 15
3. SK Benátky nad Jizerou "B" 6 4 2 0 25:2 14
4. FK Krnsko 7 4 2 1 21:12 14
5. SK Akuma Mladá Boleslav 7 4 1 2 20:11 13
6. TJ Sokol Řepov 6 4 1 1 18:10 13
7. Sokol Březno 6 4 0 2 23:11 12
8. TJ Sokol Kněžmost 7 4 0 3 19:11 12
9. SK JIZERAN Doubrava 6 3 1 2 19:13 10
10. SLAVOJ Kropáčova Vrutice 7 2 0 5 10:24 6
11. SK Meteor Kostelní Hlavno 6 1 2 3 6:16 5
12. Dolnobousovský SK "B" 7 0 1 6 7:31 1
13. FC Mukařov 6 0 0 6 4:22 0
14. FK Zdětín 7 0 0 7 7:34 0


Venkovní zápasy - TABULKA po podzimní části sezóny 2021/2022

# KLUB Z V R P S B
1. TJ Sokol Řepov 7 6 1 0 37:7 19
2. SK Benátky nad Jizerou "B" 7 6 0 1 21:8 18
3. Sokol Březno 7 5 1 1 32:11 16
4. SK Akuma Mladá Boleslav 6 4 2 0 18:7 14
5. SK Bělá pod Bezdězem 6 4 0 2 14:6 12
6. SK Meteor Kostelní Hlavno 7 3 2 2 14:17 11
7. TJ Sokol Kosořice 7 2 2 3 12:16 8
8. TJ Sokol Kněžmost 6 2 1 3 8:17 7
9. Dolnobousovský SK "B" 6 2 1 3 9:20 7
10. SLAVOJ Kropáčova Vrutice 6 2 0 4 16:18 6
11. FK Zdětín 6 2 0 4 12:19 6
12. SK JIZERAN Doubrava 7 2 0 5 6:18 6
13. FK Krnsko "A" 6 1 0 5 9:23 3
14. FC Mukařov 7 0 0 7 3:34 0

Národní sportovní agenturaMěsto Benátky nad JizerouStředočeský kraj

Mužstvo "A"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
SK Sparta Kolín
30 25 4 1 96:35 79 34
2.
SK Vysoké Mýto
30 19 6 5 81:32 63 18
3.
FK Velké Hamry z.s.
30 17 6 7 75:39 57 12
4.
SK Kosmonosy
30 13 9 8 70:55 48 3
5.
FK Čáslav
30 14 6 10 56:49 48 3
6.
SK Benátky
30 12 10 8 62:32 46 1
7.
FK Letohrad
30 12 5 13 48:46 41 -4
8.
MFK Trutnov
30 12 4 14 40:55 40 -5
9.
TJ Sokol Libiš
30 12 2 16 55:67 38 -7
10.
Dvůr Králové n.L.
30 8 10 12 41:50 34 -11
11.
FC Hlinsko
30 9 7 14 41:54 34 -11
12.
FK Náchod
30 10 4 16 28:55 34 -11
13.
SK Tochovice
30 8 6 16 53:73 30 -15
14.
SK Poříčany
30 9 3 18 38:71 30 -15
15.
FC Horky n.J.
30 7 5 18 38:65 26 -19
16.
Sparta Kutná Hora
30 7 5 18 41:85 26 -19
Mužstvo B

Mužstvo "B"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
SK Benátky B
26 20 3 3 89:20 63 24
2.
TJ Sokol Řepov
26 19 4 3 112:38 61 22
3.
SK Bělá p.Bezdězem
26 18 1 7 83:37 55 16
4.
TJ Sokol Březno
26 17 2 7 96:48 53 14
5.
TJ Sokol Kosořice
26 15 6 5 69:34 51 12
6.
Sokol Kněžmost
26 12 3 11 62:52 39 0
7.
Akuma MB
26 11 3 12 63:55 36 -3
8.
SK Jizeran Doubrava
26 10 2 14 45:64 32 -7
9.
TJ Kostelní Hlavno
26 8 8 10 33:66 32 -7
10.
Kr. Vrutice
26 9 2 15 52:78 29 -10
11.
FK Krnsko
26 8 4 14 53:69 28 -11
12.
FK Zdětín
26 7 3 16 40:81 24 -15
13.
SK Dolní Bousov B
26 4 7 15 37:90 19 -20
14.
FC Mukařov
26 0 0 26 18:120 0 -39
Mužstvo A


Další kolo - Mládež

U19 Dorost:
Letní přestávka

U15 St.žáci / U13 Ml.žáci:
Letní přestávka

U11 Starší přípravka:
Letní přestávka

U9 Mladší přípravka:
Letní přestávka

U7 Předpřípravka:
Letní přestávka


Anketa

Přijdete na IX. ročník fotbalového turnaje ligových mužstev, memoriál starosty Jaroslava Krále?


13 (23%)

11 (19%)

15 (26%)

18 (32%)

Hlasování bylo ukončeno.