Tabulky

Tabulka FORTUNA Divize "C" - 2021/2022


Celkem - po PODZIMNÍ ČÁSTI 2021

# KLUB Z V R P S B
1. SK Sparta Kolín 15 11 3 1 46:19 36
2. SK Vysoké Mýto 15 11 1 3 39:13 34
3. TJ Velké Hamry 15 7 4 4 35:20 25
4. FK Čáslav 15 7 3 5 25:27 24
5. SK Kosmonosy 15 6 5 4 37:30 23
6. SK Benátky nad Jizerou 15 5 7 3 28:14 22
7. TJ Sokol Libiš 15 7 1 7 30:25 22
8. FC Hlinsko 15 6 4 5 23:22 22
9. SK Poříčany 15 6 2 7 18:29 20
10. FK Letohrad 15 5 3 7 24:24 18
11. FC Horky nad Jizerou 15 5 2 8 20:32 17
12. MFK Trutnov 15 5 1 9 19:31 16
13. TJ Dvůr Králové nad Labem 15 3 6 6 22:23 15
14. Sparta Kutná Hora 15 3 5 7 20:44 14
15. SK Tochovice 15 2 6 7 21:35 12
16. FK Náchod 15 3 3 9 11:30 12


Doma

# KLUB Z V R P S B
1. SK Sparta Kolín 7 6 0 1 29:12 18
2. SK Vysoké Mýto 7 6 0 1 18:5 18
3. TJ Sokol Libiš 8 5 1 2 21:10 16
4. FC Hlinsko 8 5 1 2 13:8 16
5. FK Letohrad 7 5 0 2 19:8 15
6. TJ Velké Hamry 8 4 2 2 25:13 14
7. SK Benátky nad Jizerou 8 3 5 0 15:5 14
8. FK Čáslav 7 4 2 1 13:9 14
9. SK Kosmonosy 8 4 2 2 21:18 14
10. SK Poříčany 8 3 2 3 9:13 11
11. TJ Dvůr Králové nad Labem 8 2 4 2 14:10 10
12. FC Horky nad Jizerou 7 3 1 3 11:10 10
13. FK Náchod 8 2 3 3 7:8 9
14. MFK Trutnov 7 3 0 4 10:12 9
15. Sparta Kutná Hora 7 2 3 2 11:14 9
16. SK Tochovice 7 2 2 3 10:17 8


Venku

# KLUB Z V R P S B
1. SK Sparta Kolín 8 5 3 0 17:7 18
2. SK Vysoké Mýto 8 5 1 2 21:8 16
3. TJ Velké Hamry 7 3 2 2 10:7 11
4. FK Čáslav 8 3 1 4 12:18 10
5. SK Kosmonosy 7 2 3 2 16:12 9
6. SK Poříčany 7 3 0 4 9:16 9
7. SK Benátky nad Jizerou 7 2 2 3 13:9 8
8. MFK Trutnov 8 2 1 5 9:19 7
9. FC Horky nad Jizerou 8 2 1 5 9:22 7
10. FC Hlinsko 7 1 3 3 10:14 6
11. TJ Sokol Libiš 7 2 0 5 9:15 6
12. TJ Dvůr Králové nad Labem 7 1 2 4 8:13 5
13. Sparta Kutná Hora 8 1 2 5 9:30 5
14. SK Tochovice 8 0 4 4 11:18 4
15. FK Letohrad 8 0 3 5 5:16 3
16. FK Náchod 7 1 0 6 4:22 3

Národní sportovní agenturaMěsto Benátky nad JizerouStředočeský kraj

Mužstvo "A"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
SK Sparta Kolín
25 20 4 1 79:28 64 28
2.
SK Vysoké Mýto
25 16 5 4 64:24 53 14
3.
FK Velké Hamry z.s.
25 14 6 5 62:31 48 9
4.
FK Čáslav
25 12 5 8 43:40 41 5
5.
SK Kosmonosy
25 10 8 7 57:46 38 2
6.
SK Benátky
25 9 10 6 45:23 37 1
7.
FK Letohrad
25 10 5 10 41:38 35 -1
8.
TJ Sokol Libiš
25 10 2 13 48:55 32 -4
9.
MFK Trutnov
25 9 4 12 33:46 31 -8
10.
FC Hlinsko
25 8 6 11 31:45 30 -6
11.
SK Poříčany
25 9 3 13 33:50 30 -9
12.
FK Náchod
25 8 4 13 22:43 28 -11
13.
SK Tochovice
24 6 6 12 41:58 24 -12
14.
FC Horky n.J.
25 6 4 15 28:51 22 -17
15.
Dvůr Králové n.L.
25 4 9 12 32:45 21 -15
16.
Sparta Kutná Hora
24 5 5 14 29:65 20 -19
Mužstvo B

Mužstvo "B"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
TJ Sokol Řepov
21 16 3 2 95:27 51 21
2.
SK Benátky B
21 16 3 2 76:15 51 18
3.
SK Bělá p.Bezdězem
21 14 1 6 62:27 43 10
4.
TJ Sokol Březno
21 13 2 6 76:38 41 8
5.
TJ Sokol Kosořice
21 11 5 5 51:29 38 8
6.
Akuma MB
21 11 3 7 57:32 36 3
7.
Sokol Kněžmost
21 9 3 9 43:45 30 0
8.
TJ Kostelní Hlavno
21 7 5 9 29:55 26 -4
9.
SK Jizeran Doubrava
21 8 1 12 36:58 25 -8
10.
FK Krnsko
21 7 3 11 46:57 24 -6
11.
Kr. Vrutice
21 7 2 12 40:61 23 -7
12.
FK Zdětín
21 5 2 14 34:77 17 -13
13.
SK Dolní Bousov B
21 3 7 11 28:68 16 -17
14.
FC Mukařov
21 0 0 21 13:97 0 -33
Mužstvo A


Další kolo - Mládež

U19 Dorost - 24. kolo:
Labský Kostelec - Benátky
neděle 22.5. od 10:15 hod.

U15 St.žáci / U13 Ml.žáci - 32. kolo:
Benátky - Pol.Nymburk
středa 18.5. od 16:30/18:10 h.

U11 Starší přípravka - 12. kolo:
Benátky - Dobrovice
pátek 20.5. od 16:30 h.

U9 Mladší přípravka:
Finálový turnaj v Benátkách
středa 25.5. od 16:00 h.
(Benátky, Bezno, Kněžmost, Akuma)

U7 Předpřípravka:
Probíhají tréninky