ZÁZNAM ZÁPASU - 2.kolo sobota 2.9.2017 od 10:15 hodin

SK BenátkyTJ Sokol Libiš
SK Benátky3:2
(1:1)
TJ Sokol Libiš

Průběh zápasu

První domácí zápas byl divácky atraktivní.

Domácí premiéru v nové sezóně si hráči dorostu odbyli díky špatnému počasí předchozích dní na umělé trávě, která jim ale dopřála první body v soutěži.

Úvodních 30 minut utkání patřilo domácím, kteří si vytvořili velmi slibné příležitosti ke vstřelení několika branek, nicméně brankář hostí měl svůj den a tak pustil do své svatyně po asistenci Davida Váni pouze branku Jakuba Špringla - 1:0. Hostům se ale podařilo po pěkné individuální akci vyrovnat - 1:1.

Druhou půli Libiš během prvích minutek využila individuální chyby v rozehrávce a lobem ze samostatného úniku přes vyběhnuvšího brankáře dokázala jít do vedení - 1:2. Domácí byli ale nebezpečnější a po několika neproměněných šancích se ke střele dostal Daniel Haba a doklepávající Jakub Špringl si připsal svůj druhý a zároveň vyrovnávající gól - 2:2. Vítězství se povedlo urvat těsně před koncem utkání, když střela Daniela Haby sice za brankovou čárou neskončila, ale dorážka Petra Chlaupy již znamenala těsné, ale přesto zasloužené vítězství - 3:2.

Branky (asistence):  12. Špringl (Váňa), 55. Špringl (Haba), 87. Chalupa (Haba)

Sestava: Fabián - Veselý, Šíma, Hakkel, Chlaupa, Benček (68. V. Dvořák), Haba Váňa, Zalabák (81. Bayer), Špringl, Pluhař


Lukáš DOŠLÝ

SK Benátky Lukáš DOŠLÝ

První domácí utkání jsme zvládli a hráči předvedli, že i přes ztrátu vedení dokáží jít za vítězstvím do posledního hvizdu, což se nám dnes velmi vyplatilo.


Město Benátky nad JizerouMŠMT

Mužstvo "A"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
SK Vysoké Mýto
8 8 0 0 27:3 24 15
2.
SK Sparta Kolín
8 5 2 1 22:12 17 5
3.
FK Velké Hamry z.s.
7 5 1 1 20:8 16 7
4.
SK Benátky
8 3 3 2 14:8 12 -3
5.
FK Čáslav
7 4 0 3 10:10 12 0
6.
SK Poříčany
8 4 0 4 12:17 12 0
7.
FK Letohrad
8 3 2 3 13:11 11 -1
8.
FC Hlinsko
8 3 2 3 14:13 11 -4
9.
FC Horky n.J.
8 3 2 3 13:15 11 2
10.
Dvůr Králové n.L.
8 2 4 2 14:13 10 -2
11.
MFK Trutnov
8 3 0 5 13:20 9 -3
12.
FK Náchod
8 2 2 4 7:10 8 -4
13.
SK Kosmonosy
8 1 4 3 17:20 7 -8
14.
TJ Sokol Libiš
8 2 1 5 13:19 7 -8
15.
Sparta Kutná Hora
8 1 3 4 9:24 6 -3
16.
SK Tochovice
8 0 2 6 13:28 2 -7
Mužstvo B

Mužstvo "B"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
Akuma MB
6 4 2 0 18:5 14 5
2.
TJ Sokol Řepov
6 4 1 1 28:8 13 4
3.
TJ Sokol Březno
6 4 1 1 25:11 13 7
4.
SK Benátky B
6 4 1 1 17:9 13 7
5.
SK Bělá p.Bezdězem
6 4 0 2 19:5 12 3
6.
Sokol Kněžmost
6 4 0 2 19:16 12 0
7.
FK Krnsko
6 3 1 2 17:12 10 1
8.
TJ Kostelní Hlavno
6 2 2 2 9:18 8 -1
9.
TJ Sokol Kosořice
6 2 1 3 8:13 7 -2
10.
SK Dolní Bousov B
6 2 1 3 11:17 7 -2
11.
Kr. Vrutice
6 2 0 4 11:20 6 -6
12.
SK Jizeran Doubrava
6 1 0 5 6:17 3 -3
13.
FK Zdětín
6 1 0 5 11:26 3 -9
14.
FC Mukařov
6 0 0 6 4:26 0 -9
Mužstvo A


Další kolo - Mládež

U19 Dorost - 8. kolo:
Mn.Hradiště - SK Benátky
neděle 19.9. v 10:15 hod.

U15 St.žáci / U13 Ml.žáci - 8. kolo:
SK Benátky - STM Mělník
sobota 18.9. v 9:00 / 10:40 h.

U11 Starší přípravka - 1. kolo:
SKP MB "B" - SK Benátky
středa 22.9. v 16:00 hod.

U9 Mladší přípravka
2. turnaj v Kostelním Hlavně
sobota 26.9. od 10:00 hod.
(Benátky, Chotětov, K.Hlavno, Předměřice) 

U7 Předpřípravka
1. turnaj - hř. Astonka
úterý 21.9. od 15:30 hod.
(Sporting, Skalsko, Pěčice, Benátky)