ZÁZNAM ZÁPASU - 25.kolo sobota 9.6. 2018 od 10:15 hod.

SK BenátkyFK Dobrovice
SK Benátky1:1
(1:0)
FK Dobrovice

Průběh zápasu

Derby skončilo remízou !

Poslední domácí utkání sezóny a zároveň derby se odehrálo na hřišti Benátek, když přijel rival z Dobrovice.

Domácí byli první poločas o něco lepší a snažili se jít do vedení, což se jim však příliš nedařilo a hosté hru pomalu vyrovnali. Těsně před odchodem do kabin ale poslal do úniku po straně hřiště Matěj Chumlen rychlonohého Tuan Minh Cao Vieta, který nacentroval před branku a brankář si míč nešťastně srazil do branky (1:0).

Hosté druhý poločas vysunuli do útoku Jana Stehlíka, jenž velmi zatápěl domácí obraně a nakonec zaslouženě vyrovnal po chybě obránce na konečných 1:1.

Branky: Cao Viet (Chumlen)

Sestava: Šíma, Cao Viet, Hakkel, Veselý, Špitálský, Chalupa, Poslt, Váňa, Chumlen, Špringl, Haba (Dvořák, Pluhař, Vydra, Ječný, Černý)


Lukáš DOŠLÝ

SK Benátky Lukáš DOŠLÝ

Utkání bylo těžké, soupeř měl velmi kvalitní střed hřiště a defenzivní činnost, což nám nedovolilo se výrazněji prosadit. Naše četné nepřesnosti místo branek v náš prospěch tak přinášely spíše brejkové situace na straně druhé a jednu takovou dokázali hosté potrestat. Remízu bereme, neboť jsem ve druhém poločase v obraně dělali hrubé chyby a jen díky nepřesnostem Dobrovických a zákrokům Adama Šímy jsme udrželi bod. 


Město Benátky nad JizerouMŠMT

Mužstvo "A"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
SK Vysoké Mýto
8 8 0 0 27:3 24 15
2.
SK Sparta Kolín
8 5 2 1 22:12 17 5
3.
FK Velké Hamry z.s.
7 5 1 1 20:8 16 7
4.
SK Benátky
8 3 3 2 14:8 12 -3
5.
FK Čáslav
7 4 0 3 10:10 12 0
6.
SK Poříčany
8 4 0 4 12:17 12 0
7.
FK Letohrad
8 3 2 3 13:11 11 -1
8.
FC Hlinsko
8 3 2 3 14:13 11 -4
9.
FC Horky n.J.
8 3 2 3 13:15 11 2
10.
Dvůr Králové n.L.
8 2 4 2 14:13 10 -2
11.
MFK Trutnov
8 3 0 5 13:20 9 -3
12.
FK Náchod
8 2 2 4 7:10 8 -4
13.
SK Kosmonosy
8 1 4 3 17:20 7 -8
14.
TJ Sokol Libiš
8 2 1 5 13:19 7 -8
15.
Sparta Kutná Hora
8 1 3 4 9:24 6 -3
16.
SK Tochovice
8 0 2 6 13:28 2 -7
Mužstvo B

Mužstvo "B"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
Akuma MB
6 4 2 0 18:5 14 5
2.
TJ Sokol Řepov
6 4 1 1 28:8 13 4
3.
TJ Sokol Březno
6 4 1 1 25:11 13 7
4.
SK Benátky B
6 4 1 1 17:9 13 7
5.
SK Bělá p.Bezdězem
6 4 0 2 19:5 12 3
6.
Sokol Kněžmost
6 4 0 2 19:16 12 0
7.
FK Krnsko
6 3 1 2 17:12 10 1
8.
TJ Kostelní Hlavno
6 2 2 2 9:18 8 -1
9.
TJ Sokol Kosořice
6 2 1 3 8:13 7 -2
10.
SK Dolní Bousov B
6 2 1 3 11:17 7 -2
11.
Kr. Vrutice
6 2 0 4 11:20 6 -6
12.
SK Jizeran Doubrava
6 1 0 5 6:17 3 -3
13.
FK Zdětín
6 1 0 5 11:26 3 -9
14.
FC Mukařov
6 0 0 6 4:26 0 -9
Mužstvo A


Další kolo - Mládež

U19 Dorost - 8. kolo:
Mn.Hradiště - SK Benátky
neděle 19.9. v 10:15 hod.

U15 St.žáci / U13 Ml.žáci - 8. kolo:
SK Benátky - STM Mělník
sobota 18.9. v 9:00 / 10:40 h.

U11 Starší přípravka - 1. kolo:
SKP MB "B" - SK Benátky
středa 22.9. v 16:00 hod.

U9 Mladší přípravka
2. turnaj v Kostelním Hlavně
sobota 26.9. od 10:00 hod.
(Benátky, Chotětov, K.Hlavno, Předměřice) 

U7 Předpřípravka
1. turnaj - hř. Astonka
úterý 21.9. od 15:30 hod.
(Sporting, Skalsko, Pěčice, Benátky)