Starší přípravka U11

ROZLOSOVÁNÍ - Starší přípravka - 5+1, skupina "C" - 2019/2020


PODZIM 2019

Kolo Den  Datum Začátek Domácí Hosté Výsledek
  1. sobota 24.08.2019 11:00 Kr.Vrutice Benátky 5:2 (1:2)
  2. úterý 03.09.2019 18:00 FK Ml.Boleslav Benátky 4:12 (1:7)
pohár 1. středa 11.09.2019 17:00 SKP MB "A" Benátky 3:11 (1:6)
  3. pátek 13.09.2019 17:00 Skalsko Benátky 2:20 (1:12)
  4. sobota 14.09.2019 10:00 Kochánky/Předměřice (SD) Benátky 6:5 (2:2)
  5. sobota 21.09.2019 10:00 Benátky Bezno 17:1 (11:1)
pohár 2. středa 25.09.2019 17:00 Kosořice Benátky 4:5 (1:3)
  6. středa 02.10.2019 17:00 Kosmonosy "B" Benátky 5:14 (1:7)
  7. sobota 05.10.2019 10:00 Benátky Chotětov/Horky (SD) 3:5 (2:2)
  8. sobota 12.10.2019    VOLNÝ LOS    
  9. neděle 20.10.2019 13:00 Krnsko Benátky 2:6 (2:2)
11. sobota 02.11.2019 12:00 Sporting MB "B" Benátky 3:5 (2:2)
10. středa 06.11.2019 16:30 Benátky SKP MB "B" 9:1 (3:0)


JARO 2020

Jarní část soutěže byla ukončena z důvodu nouzového stavu v ČR - šíření nemoci COVID 19.

Kolo Den  Datum Začátek Domácí Hosté Výsledek
12. sobota 21.03.2020 12:30 Benátky Kr.Vrutice  
13. sobota 28.03.2020 12:30 Benátky FK Ml.Boleslav  
14. sobota 04.04.2020 12:30 Benátky Skalsko  
15. sobota 11.04.2020 12:30 Benátky Kochánky/Předměřice (SD)  
16. sobota 18.04.2020 14:00 Bezno Benátky  
17. sobota 25.04.2020 12:30 Benátky Kosmonosy "B"  
pohár 3. středa 29.04.2020 17:00 Benátky Dobrovice  
18. neděle 03.05.2020 10:00 Chotětov/Horky (SD) Benátky  
19. sobota 09.05.2020   VOLNÝ LOS    
20. sobota 16.05.2020 12:30 Benátky Krnsko  
21. sobota 23.05.2020 13:00 SKP MB "B" Benátky  
22. sobota 30.05.2020 12:30 Benátky Sporting MB "B"  

Město Benátky nad JizerouMŠMT

Mužstvo "A"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
SK Sparta Kolín
15 11 3 1 46:19 36 15
2.
SK Vysoké Mýto
15 11 1 3 39:13 34 13
3.
FK Velké Hamry z.s.
15 7 4 4 35:20 25 1
4.
FK Čáslav
15 7 3 5 25:27 24 3
5.
SK Kosmonosy
15 6 5 4 37:30 23 -1
6.
SK Benátky
15 5 7 3 28:14 22 -2
7.
TJ Sokol Libiš
15 7 1 7 30:25 22 -2
8.
FC Hlinsko
15 6 4 5 23:22 22 -2
9.
SK Poříčany
15 6 2 7 18:29 20 -4
10.
FK Letohrad
15 5 3 7 24:24 18 -3
11.
FC Horky n.J.
15 5 2 8 20:32 17 -4
12.
MFK Trutnov
15 5 1 9 19:31 16 -5
13.
Dvůr Králové n.L.
15 3 6 6 22:23 15 -9
14.
Sparta Kutná Hora
15 3 5 7 20:44 14 -7
15.
SK Tochovice
15 2 6 7 21:35 12 -9
16.
FK Náchod
15 3 3 9 11:30 12 -12
Mužstvo B

Mužstvo "B"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
TJ Sokol Řepov
13 10 2 1 55:17 32 14
2.
SK Benátky B
13 10 2 1 46:10 32 14
3.
TJ Sokol Březno
13 9 1 3 55:22 28 10
4.
SK Bělá p.Bezdězem
13 9 0 4 40:16 27 6
5.
Akuma MB
13 8 3 2 38:18 27 6
6.
TJ Sokol Kosořice
13 7 2 4 28:20 23 5
7.
Sokol Kněžmost
13 6 1 6 27:28 19 -2
8.
FK Krnsko
13 5 2 6 30:35 17 -4
9.
SK Jizeran Doubrava
13 5 1 7 25:31 16 -2
10.
TJ Kostelní Hlavno
13 4 4 5 20:33 16 -2
11.
Kr. Vrutice
13 4 0 9 26:42 12 -9
12.
SK Dolní Bousov B
13 2 2 9 16:51 8 -13
13.
FK Zdětín
13 2 0 11 19:53 6 -15
14.
FC Mukařov
13 0 0 13 7:56 0 -18
Mužstvo A


Další kolo - Mládež

U19 Dorost:
Konec podzimní části
Zimní přestávka

U15 St.žáci / U13 Ml.žáci:
Konec podzimní části
Zimní přestávka

U11 Starší přípravka:
Konec podzimní části
Zimní přestávka

U9 Mladší přípravka:
Konec podzimní části
​Zimní přestávka 

U7 Předpřípravka:
Konec podzimní části
​Zimní přestávka