Starší přípravka

ROZLOSOVÁNÍ - Starší přípravka 5+1, skupina "A" - 2017/2018


PODZIM 2017

Kolo Den  Datum Začátek Domácí Hosté Výsledek Detail
  2. neděle 03.09.2017   9:00 Luštěnice Benátky   2:9 (0:4) detail
  3. sobota 09.09.2017 12:30 Benátky Krnsko 10:0 (4:0) detail
pohár středa 13.09.2017 17:00 Benátky Dobrovice   2:7 (2:2) detail
  4. sobota 16.09.2017   9:00 Zdětín/Koch. (SD) Benátky   3:5 (1:2) detail
  5. sobota 23.09.2017 12:30 Benátky Chotětov/Bezno (SD)   9:2 (3:1) detail
10. neděle 01.10.2017   8:30 Chotětov/Bezno (SD) Benátky   2:6 (1:5) detail
  9. sobota 07.10.2017 12:30 Benátky Zdětín/Koch. (SD)   4:6 (2:3) detail
  8. sobota 14.10.2017   8:30 Krnsko Benátky 0:14 (0:6) detail
  7. sobota 21.10.2017 12:30 Benátky Luštěnice   5:3 (4:2) detail
  6. sobota 28.10.2017 10:00 Kr.Vrutice Benátky 6:7 np (5:5)
pen. 1:3
detail
  1. sobota 04.11.2017   9:00 Benátky Kr.Vrutice 5:3 (4:1) detail


JARO 2018

Kolo Den Datum Začátek Domácí Hosté Výsledek Popis
16. sobota 07.04.2018 10:00 Kr.Vrutice Benátky 11:3 (4:2) detail
17. středa 11.04.2018 16:30 Benátky Luštěnice 12:2 (5:1) detail
18. sobota 21.04.2018   8:30 Krnsko Benátky 3:10 (1:5) detail
19. sobota 28.04.2018 12:30 Benátky Zdětín/Koch. (SD) 9:4 (7:2) detail
20. neděle 06.05.2018   8:30 Chotětov/Bezno (SD) Benátky 1:12 (0:6) detail
11. sobota 12.05.2018 12:30 Benátky Kr.Vrutice 15:3 (7:3) detail
13. sobota 19.05.2018 12:30 Benátky Krnsko 10:4 (4:1) detail
14. sobota 26.05.2018   9:00 Zdětín/Koch. (SD) Benátky 4:13 (2:5) detail
15. sobota 02.06.2018 12:30 Benátky Chotětov/Bezno (SD) 7:3 (5:1)  
12. středa 06.06.2018 17:00 Luštěnice Benátky 5:7 (4:4)  


Finálový turnaj na Astonce

Kolo Den Datum Začátek Domácí Hosté Výsledek Popis
  1. neděle 17.06.2018   9:00 Benátky Dobrovice 1:8

detail k
finálovému
turnaji

  2. neděle 17.06.2018   9:45 Benátky Dl.Lhota 1:6
  3. neděle 17.06.2018 10:30 Benátky Sporting MB 5:6
  4. neděle 17.06.2018 11:15 Benátky Kosmonosy 2:7

 


Národní sportovní agenturaMěsto Benátky nad JizerouStředočeský kraj

Mužstvo "A"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
SK Sparta Kolín
30 25 4 1 96:35 79 34
2.
SK Vysoké Mýto
30 19 6 5 81:32 63 18
3.
FK Velké Hamry z.s.
30 17 6 7 75:39 57 12
4.
SK Kosmonosy
30 13 9 8 70:55 48 3
5.
FK Čáslav
30 14 6 10 56:49 48 3
6.
SK Benátky
30 12 10 8 62:32 46 1
7.
FK Letohrad
30 12 5 13 48:46 41 -4
8.
MFK Trutnov
30 12 4 14 40:55 40 -5
9.
TJ Sokol Libiš
30 12 2 16 55:67 38 -7
10.
Dvůr Králové n.L.
30 8 10 12 41:50 34 -11
11.
FC Hlinsko
30 9 7 14 41:54 34 -11
12.
FK Náchod
30 10 4 16 28:55 34 -11
13.
SK Tochovice
30 8 6 16 53:73 30 -15
14.
SK Poříčany
30 9 3 18 38:71 30 -15
15.
FC Horky n.J.
30 7 5 18 38:65 26 -19
16.
Sparta Kutná Hora
30 7 5 18 41:85 26 -19
Mužstvo B

Mužstvo "B"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
SK Benátky B
26 20 3 3 89:20 63 24
2.
TJ Sokol Řepov
26 19 4 3 112:38 61 22
3.
SK Bělá p.Bezdězem
26 18 1 7 83:37 55 16
4.
TJ Sokol Březno
26 17 2 7 96:48 53 14
5.
TJ Sokol Kosořice
26 15 6 5 69:34 51 12
6.
Sokol Kněžmost
26 12 3 11 62:52 39 0
7.
Akuma MB
26 11 3 12 63:55 36 -3
8.
SK Jizeran Doubrava
26 10 2 14 45:64 32 -7
9.
TJ Kostelní Hlavno
26 8 8 10 33:66 32 -7
10.
Kr. Vrutice
26 9 2 15 52:78 29 -10
11.
FK Krnsko
26 8 4 14 53:69 28 -11
12.
FK Zdětín
26 7 3 16 40:81 24 -15
13.
SK Dolní Bousov B
26 4 7 15 37:90 19 -20
14.
FC Mukařov
26 0 0 26 18:120 0 -39
Mužstvo A


Další kolo - Mládež

U19 Dorost:
Letní přestávka

U15 St.žáci / U13 Ml.žáci:
Letní přestávka

U11 Starší přípravka:
Letní přestávka

U9 Mladší přípravka:
Letní přestávka

U7 Předpřípravka:
Letní přestávka


Anketa

Přijdete na IX. ročník fotbalového turnaje ligových mužstev, memoriál starosty Jaroslava Krále?


13 (23%)

11 (19%)

15 (26%)

18 (32%)

Hlasování bylo ukončeno.