Starší přípravka U11

ROZLOSOVÁNÍ - Starší přípravka - 5+1, skupina "B" - 2021/2022


PODZIM 2021

Kolo Den  Datum Začátek Domácí Hosté Výsledek
  2. sobota 11.09.2021 12:30 Benátky Kosořice soupeř se odhlásil
  3. středa 15.09.2021 15:30 Dobrovice Benátky 7:12 (4:3)
  4. pátek 17.09.2021 16:30 Benátky Jabkenice 12:3 (4:1)
  1. středa 22.09.2021 16:00 SKP MB "B" Benátky 4:18 (1:12)
  5. sobota 25.09.2021   VOLNÝ LOS    
  6. úterý 28.09.2021 10:00 FK Mladá Boleslav Benátky 16:3 (8:3)
  7. sobota 02.10.2021 12:30 Benátky Bakov n/J. 7:6 (2:4)
pohár 2. pátek 08.10.2021 16:30 Benátky Jabkenice 14:3 (9:1)
  9. středa 13.10.2021 16:30 Benátky Sporting MB "B" 16:2 (5:2)
  8. pátek 15.10.2021 16:30 Horky n.J. Benátky 5:14 (2:5)


"ZLATÁ" skupina - PODZIM 2021

Kolo Den  Datum Začátek Domácí Hosté Výsledek
  1. sobota 23.10.2021 10:00 D.Bousov "B" Benátky 3:2 np (1:1)
pohár 3. pátek 29.10.2021 17:00 Benátky Kosmonosy "B" 9:4 (5:1)
  3. sobota 30.10.2021 10:00 Dobrovice Benátky 6:9 (3:5)
  2. pátek 05.11.2021 17:00 Benátky Řepov 12:8 (3:4)
  4. sobota 06.11.2021 12:30 Benátky Kosmonosy 9:12 (3:5)


pokračování "ZLATÁ" skupina - JARO 2022

Kolo Den  Datum Začátek Domácí Hosté Výsledek
  5. pátek 08.04.2022 17:00 Kněžmost Benátky 9:4 (6:3)
  6. neděle 17.04.2022 10:00 Mladá Boleslav Benátky 19:6 (8:1)
  7. sobota 23.04.2022 12:30 Benátky Kostelní Hlavno 3:7 (0:0)
  8. sobota 30.04.2022   VOLNÝ LOS    
  9. středa 04.05.2022 17:00 Benátky Bezno/Chotětov (SD) 8:7 np (3:4)
10. sobota 07.05.2022 12:30 Benátky D.Bousov 8:2 (4:2)
11. sobota 14.05.2022 10:00 Řepov Benátky 7:9 (3:8)
12. pátek 20.05.2022 16:30 Benátky Dobrovice  
13. sobota 21.05.2022 17:00 Kosmonosy Benátky  
14. sobota 28.05.2022 12:30 Benátky Kněžmost  
15. sobota 04.06.2022 12:30 Benátky Mladá Boleslav  
16. středa 08.06.2022 17:00 Kostelní Hlavno Benátky  
17. sobota 11.06.2022   VOLNÝ LOS    
18. středa 15.06.2022 17:00 Bezno/Chotětov (SD) Benátky  

Národní sportovní agenturaMěsto Benátky nad JizerouStředočeský kraj

Mužstvo "A"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
SK Sparta Kolín
25 20 4 1 79:28 64 28
2.
SK Vysoké Mýto
25 16 5 4 64:24 53 14
3.
FK Velké Hamry z.s.
25 14 6 5 62:31 48 9
4.
FK Čáslav
25 12 5 8 43:40 41 5
5.
SK Kosmonosy
25 10 8 7 57:46 38 2
6.
SK Benátky
25 9 10 6 45:23 37 1
7.
FK Letohrad
25 10 5 10 41:38 35 -1
8.
TJ Sokol Libiš
25 10 2 13 48:55 32 -4
9.
MFK Trutnov
25 9 4 12 33:46 31 -8
10.
FC Hlinsko
25 8 6 11 31:45 30 -6
11.
SK Poříčany
25 9 3 13 33:50 30 -9
12.
FK Náchod
25 8 4 13 22:43 28 -11
13.
SK Tochovice
24 6 6 12 41:58 24 -12
14.
FC Horky n.J.
25 6 4 15 28:51 22 -17
15.
Dvůr Králové n.L.
25 4 9 12 32:45 21 -15
16.
Sparta Kutná Hora
24 5 5 14 29:65 20 -19
Mužstvo B

Mužstvo "B"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
TJ Sokol Řepov
21 16 3 2 95:27 51 21
2.
SK Benátky B
21 16 3 2 76:15 51 18
3.
SK Bělá p.Bezdězem
21 14 1 6 62:27 43 10
4.
TJ Sokol Březno
21 13 2 6 76:38 41 8
5.
TJ Sokol Kosořice
21 11 5 5 51:29 38 8
6.
Akuma MB
21 11 3 7 57:32 36 3
7.
Sokol Kněžmost
21 9 3 9 43:45 30 0
8.
TJ Kostelní Hlavno
21 7 5 9 29:55 26 -4
9.
SK Jizeran Doubrava
21 8 1 12 36:58 25 -8
10.
FK Krnsko
21 7 3 11 46:57 24 -6
11.
Kr. Vrutice
21 7 2 12 40:61 23 -7
12.
FK Zdětín
21 5 2 14 34:77 17 -13
13.
SK Dolní Bousov B
21 3 7 11 28:68 16 -17
14.
FC Mukařov
21 0 0 21 13:97 0 -33
Mužstvo A


Další kolo - Mládež

U19 Dorost - 24. kolo:
Labský Kostelec - Benátky
neděle 22.5. od 10:15 hod.

U15 St.žáci / U13 Ml.žáci - 32. kolo:
Benátky - Pol.Nymburk
středa 18.5. od 16:30/18:10 h.

U11 Starší přípravka - 12. kolo:
Benátky - Dobrovice
pátek 20.5. od 16:30 h.

U9 Mladší přípravka:
Finálový turnaj v Benátkách
středa 25.5. od 16:00 h.
(Benátky, Bezno, Kněžmost, Akuma)

U7 Předpřípravka:
Probíhají tréninky