Mladší přípravka

ROZLOSOVÁNÍ - Mladší přípravka - 2017/2018


PODZIM 2017

Kolo Den  Datum Začátek Domácí Hosté Výsledek Detail
Turnaj v Čejeticích  
  1. neděle 17.09.2017 10:00 Bezno Benátky​ 1:9 (0:4) detaily
k turnaji
  2. neděle 17.09.2017 10:30 Čejetice Benátky 2:6 (2:2)
  3. neděle 17.09.2017 11:00 Bakov n/J. Benátky​ 6:7 (4:1)
Turnaj v Bezně  
  4. sobota 23.09.2017 10:00 Bezno Benátky 3:5 (3:2) detaily
k turnaji
  5. sobota 23.09.2017 10:30 Čejetice Benátky 1:5 (1:3)
  6. sobota 23.09.2017 11:00 Bakov n/J. Benátky 4:8 (2:5)
Turnaj v Benátkách  
  7. neděle 08.10.2017   9:00 Benátky Bezno 9:1 (0:0) detaily
k turnaji
  8. neděle 08.10.2017   9:30 Benátky Čejetice 6:1 (0:0)
  9. neděle 08.10.2017 10:00 Benátky Bakov n/J. 4:3 (1:2)
Turnaj v Bakově  
10. neděle 15.10.2017 10:00 Bezno Benátky 2:9 (0:0) detaily
k turnaji
11. neděle 15.10.2017 10:30 Čejetice Benátky 1:4 (0:0)
12. neděle 15.10.2017 11:00 Bakov n/J. Benátky 2:5 (0:3)


JARO 2018

Kolo Den  Datum Začátek Domácí Hosté Výsledek Detail
Turnaj v Benátkách  
  1. neděle 22.04.2018   9:00 Benátky Kosmonosy 2:2 (1:1) detaily
k turnaji
  2. neděle 22.04.2018   9:30 Benátky Čejetice 10:3 (0:0)
  3. neděle 22.04.2018 10:00 Benátky D.Bousov 2:7 (0:0)
Turnaj v Kosmonosích  
  4. neděle 13.05.2018   9:00 Kosmonosy Benátky 8:1 detaily
k turnaji
  5. neděle 13.05.2018   9:30 Čejetice Benátky 1:5
  6. neděle 13.05.2018 10:00 D.Bousov Benátky 5:4
Turnaj v Čejeticích  
  7. neděle 20.05.2018 11:00 Kosmonosy Benátky 6:3 detaily
k turnaji
  8. neděle 20.05.2018 11:30 Čejetice Benátky 1:4
  9. neděle 20.05.2018 12:00 D.Bousov Benátky 2:3
Turnaj v Dolním Bousově  
10. neděle 27.05.2018   9:00 Kosmonosy Benátky 4:4 detaily
k turnaji
11. neděle 27.05.2018   9:30 Čejetice Benátky 2:9
12. neděle 27.05.2018 10:00 D.Bousov Benátky 7:8

Město Benátky nad JizerouMŠMT

Mužstvo "A"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
FK Velké Hamry z.s.
0 0 0 0 0:0 0 0
2.
FK Čáslav
0 0 0 0 0:0 0 0
3.
FK Letohrad
0 0 0 0 0:0 0 0
4.
MFK Trutnov
0 0 0 0 0:0 0 0
5.
SK Benátky
0 0 0 0 0:0 0 0
6.
SK Tochovice
0 0 0 0 0:0 0 0
7.
Sparta Kutná Hora
0 0 0 0 0:0 0 0
8.
SK Vysoké Mýto
0 0 0 0 0:0 0 0
9.
SK Poříčany
0 0 0 0 0:0 0 0
10.
FK Náchod
0 0 0 0 0:0 0 0
11.
SK Kosmonosy
0 0 0 0 0:0 0 0
12.
Dvůr Králové n.L.
0 0 0 0 0:0 0 0
13.
FC Horky n.J.
0 0 0 0 0:0 0 0
14.
FC Hlinsko
0 0 0 0 0:0 0 0
15.
TJ Sokol Libiš
0 0 0 0 0:0 0 0
16.
SK Sparta Kolín
0 0 0 0 0:0 0 0
Mužstvo B

Mužstvo "B"



Další kolo - Mládež

U19 Dorost
Soutěž ukončena.

U15 St.žáci / U13 Ml.žáci
Soutěž ukončena.

U11 Starší přípravka
Soutěž ukončena.

U9 Mladší přípravka
Soutěž ukončena.